Şimdi Ara

KILLZONE 3 TURKCE DUBLAJ > EF-SA-NE GELDI!! (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.449
Cevap
1
Favori
215.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

Beyler daha önce killzone 2 yi oynuyordum çok beyendim killzone 3 türkçe platinumu takasla aldım.Yalnız goruntu çok kotu geldi gozume killzone 2 ye nazaran , killzone 2 de alternative 2 controlleri ile oynuyordum bu kıllzone 3 te controller secenegı yi ya yok ya ben bulamadım.Bu versiyonda sorun mu var anlamadım.Kontroller secenegını bulamadım ve goruntu çok kotu geldi gozume

Görüntü nasıl çok kötü ya. BF3,max payne 3'den bile daha iyi grafikleri var. Ama vuruş hissiyatı fizik motoru eğlence bakımından rezalet. Multiplayerda çok az map var. En son 7 ay önce oynadım bir ara başlarım gene.
    PSN: TheUtku ekleyin

oyuna ilk basladıgımda goruntuler cok parlaktı gozume kotu gelmıstı kıllzone 2 ye gore.Sımdı alıstım.Dün ılk defa multıplayer oynadım ps3 te.oyunda x ve y hassasiyeti yüzde kaçta olmalı.kontrol ayarları nasıl olmalı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Beyler daha önce killzone 2 yi oynuyordum çok beyendim killzone 3 türkçe platinumu takasla aldım.Yalnız goruntu çok kotu geldi gozume killzone 2 ye nazaran , killzone 2 de alternative 2 controlleri ile oynuyordum bu kıllzone 3 te controller secenegı yi ya yok ya ben bulamadım.Bu versiyonda sorun mu var anlamadım.Kontroller secenegını bulamadım ve goruntu çok kotu geldi gozume

Görüntü nasıl çok kötü ya. BF3,max payne 3'den bile daha iyi grafikleri var. Ama vuruş hissiyatı fizik motoru eğlence bakımından rezalet. Multiplayerda çok az map var. En son 7 ay önce oynadım bir ara başlarım gene.
    PSN: TheUtku ekleyin

oyuna ilk basladıgımda goruntuler cok parlaktı gozume kotu gelmıstı kıllzone 2 ye gore.Sımdı alıstım.Dün ılk defa multıplayer oynadım ps3 te.oyunda x ve y hassasiyeti yüzde kaçta olmalı.kontrol ayarları nasıl olmalı

Şuan oyun yanımda değil. Kendinize göre ayarlayın bence.

• Bu oyunda da insan karıstırıyor Helganlar ile isa yı.Bazen isa lı helgan maskeli gelıyor hile midir nedir anlamadım.Oyunun tek uyuz oldugum yanı oyuncuların rakıp mı aynı takımdan mı oldugu belli olmuyor...
  • quote:

Bu oyunda da insan karıstırıyor Helganlar ile isa yı.Bazen isa lı helgan maskeli gelıyor hile midir nedir anlamadım.Oyunun tek uyuz oldugum yanı oyuncuların rakıp mı aynı takımdan mı oldugu belli olmuyor...

Bu benim bırakma nedenlerimden biriydi. Diğeri ise sniper sınıfında kaybolma özelliğinin olması.
  • Killzone 3 te yanında koruyucu robot nasıl oluyor.Muhendis , casus vb hepsının gızlı bir ozelliği var mı?
  • quote:

Bu oyunda da insan karıstırıyor Helganlar ile isa yı.Bazen isa lı helgan maskeli gelıyor hile midir nedir anlamadım.Oyunun tek uyuz oldugum yanı oyuncuların rakıp mı aynı takımdan mı oldugu belli olmuyor...

Bahsettigin olay sadece casus sinifinda var o sinifin özelligi onu kullanarak bomba felan kuruyorlar biraz sinir bozucu bi bakiyorsun senin adamin seni bicakliyor :)
  • güzel bir oyun ama birde pc ye ciksa en zor bolumde yavas yavas ilerleyip kafalarindan vursak mause klavye daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

güzel bir oyun ama birde pc ye ciksa en zor bolumde yavas yavas ilerleyip kafalarindan vursak mause klavye daha iyi olurdu

Mouse ve klavye desteği var zaten PS3'de. Ben mouse lie oynadım Killzone 3'ü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

güzel bir oyun ama birde pc ye ciksa en zor bolumde yavas yavas ilerleyip kafalarindan vursak mause klavye daha iyi olurdu

Alışınca klavye ve mouse dan daha rahat geliyor emin ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ps3 yeni aldım bi kaç hafta oldu killzone 3 ü sharp shooter ile oynuyorum yavaş yavaş alışıyorum ve çok eğlenceli oluyor yalnız bişey sorcam hedef göstergesi silahın nasıl değiştiriliyo bulamadım yada var mı yok mu bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior
    Mouse ve klavye desteği var zaten PS3'de. Ben mouse lie oynadım Killzone 3'ü.

PS3'te var da oyunda destek yok. Sen eagle eye gibi bir aparat kullandın heralde.
  • şu konuyu bi hortlatayım

bugün siparişi verdim oyunun gelsin bi bakalım türkçe olması büyük avantaj mp oynayan var mı halen serverler filan ne durumda birde anladığım kadarıyla coop modu online oynanamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 12 Haziran 2013; 3:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

şu konuyu bi hortlatayım

bugün siparişi verdim oyunun gelsin bi bakalım türkçe olması büyük avantaj mp oynayan var mı halen serverler filan ne durumda birde anladığım kadarıyla coop modu online oynanamıyor.

hocam sağlam hortlattın :)

oyunun online co-op yok ofline var.
    serverlar açık durumda.oynayanda halen var.
    ama keşkem psn den alsaydın 15 tl olması lazım orada.
  • kalamarxxx kullanıcısına yanıt
    biraz öyle oldu

valla hocam zaten 2. el aldım 25 liraya oynar işimi halleder geri o civarı satarım indirmeyle kotayla uğraşmamış oluruz.

Teşekkürler cevabın için
  • Merhaba arkadaşlar ne zamandır killzone 3 ü oynamıyordum bugün takıp oynayım dedim. Hdd yi upgrade ettiğim için oyunun update dosyasını yeniden indirmek zorunda kaldım. Fakat oyuna girdiğimde move ekranından sonra siyah ekranda oyun takılıyor. Update dosyasını silersem ve yüklemeden girersem oyun açılıyor. Sebebini bilen var mı? diğer oyunlarda problem yok. Sizde böylebir problem var mı ?

• Arkadaslar coklu oyuncuda sizce en iyi kariyer hangisi yani en avantajlı 18 kariyer kilitim var ama daha harcamadım hangisini sececegime karar veremedim birinin silahı iyi ozellikleri kötü digerini özellikleri güzel silah ise yaramaz sizce hangisini secmeliyim?
  • oynayan varsa eklesin beraber oynayalım ps4 gelene kadar :D
    tr psndeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppsional -- 10 Aralık 2013; 12:15:49 >
  • Sonunda oyuna girebiliyorum son sistem güncellemesinden sonra siyah ekran problemi düzeldi. PS4 kz ye kadar burada alıştırma yaparız :)
  • Oynayan varsa yazsin oyunu bitirdim online gectim suanda

• Oyun cok kisa keske biraz daha uzun olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.