Şimdi Ara

KILLZONE 3 TURKCE DUBLAJ > EF-SA-NE GELDI!! (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.449
Cevap
1
Favori
216.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bir sorum olacak.. tum pal killzone 3 lerde turkce dil destegi mevcutmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatronic

arkadaslar bir sorum olacak.. tum pal killzone 3 lerde turkce dil destegi mevcutmu acaba?

evet mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

quote:

Orijinalden alıntı: quatronic

arkadaslar bir sorum olacak.. tum pal killzone 3 lerde turkce dil destegi mevcutmu acaba?

evet mevcut

verdiginiz hizli cevap icin tesekkur ederim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Killzone 2 ile ilgili güzel bir video.Üçüncü oyun keşke bu kadar berbat olmasaydı.Killzone 2'yi bıkmadan 500 saatten fazla oynamıştım, yüzlerce klan maçı da cabası.Her dakikasından büyük keyif almıştım bu oyunun.

Ne oyundu be kardeş,az oynamadım,ilk oynadığımda gözlerime inanamamıştım,o nasıl bir giriş sahnesiydi.Kaç gündür tekrar single oynuyorum,bu nesle gelmiş en iyi oyunlardan biri KZ2 ,bütün ps3 sahiplerinin arşivinde bulunması gereken bir oyun!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 29 Temmuz 2011; 6:42:53 >

• Killzone 3 için 70tl fazla mı sizce? Oyunu gittigidiyordan alacam, oyunun fiyatı 67,90tl ve 2.el. Sizce fiyat iyi mi? Birde 2.el olması online oynamam için sorun çıkartır mı?
  • İkinci el için normal fiyat gibi ama bu forumun ikinci el bölümündeki ilanlara bak bi eğer bakmadıysan. Daha iyi bulabilirsin. GG komisyon aldığı için fiyatlarda biraz oynama oluyor. Online olayında sıkıntı yaşamazsın ikinci elde çünkü KZ3'te kod falan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

İkinci el için normal fiyat gibi ama bu forumun ikinci el bölümündeki ilanlara bak bi eğer bakmadıysan. Daha iyi bulabilirsin. GG komisyon aldığı için fiyatlarda biraz oynama oluyor. Online olayında sıkıntı yaşamazsın ikinci elde çünkü KZ3'te kod falan yok.

Cevap için saol, ikinci el bölümüne baktım ama uygun fiyatlıların hepsi satılmış, gg'de oyunu alırken fiyat değişecek mi? 67,90tl kaça çıkacak komisyonla birlikte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Killzone 3 için 70tl fazla mı sizce? Oyunu gittigidiyordan alacam, oyunun fiyatı 67,90tl ve 2.el. Sizce fiyat iyi mi? Birde 2.el olması online oynamam için sorun çıkartır mı?

50-55 liraya görmüştüm 2.el bölümünde sanki 70 tl pahalı gibi
  • Yok değişmeyecek. O komisyonlu fiyatı. Zaten komisyon satıcıdan alınıyor. O yüzden kendi düşündüğü fiyatın üzerine ekliyor bazen biraz satıcılar.
  • Tamam hocam, çok saol yardımın için
  • bloodmoney09,

arkadaşım ikinci el bölümünde sıfır killzone 3 collector's edition ilanım var bi bak istersen.
  • http://www.youtube.com/watch?v=XAoArZKYpQA&feature=related

oyunun hikayesi hoşuma gitti linkteki gibi oyunun tamamını videoya alan varmı yada alabilecek

ps3 sahibi değilim o yüzden böyle bişey istiyorum yapmayacaksanızda dalga geçmeyin.
  • 23 inç monitor,ps3,move var.Kill zone 3 alsam oynanır mı ?

Demo oynamaya çalışmıştım move olmamıştı sağa sola sapıtmıştı.

Deneyen var mıdır ? 23 INC
  • Ben dier fps lerde özellikle cod serisinde insan formunu öldürmekden sıkılıyorum çünkü vijdan yapıyorum :D

Bunda ise pek o duyguyu hissetmiyorum inanın en zevk aldığım silahlı online oyun brink de güzel ama onu onlien oynama şansım olmadı.
  • Oyunu ilk çıktıgı gün aldım Multisine daldım. Sınglesine fırsat olmamıştı dün bitirdim çok güzeldi adamlar yapmış, tek eksisi dublajdaki gereksiz küfürler.

@jarkaman bu oyunda vijdanının rahat olduguna sevindim.

Millet btf3 mw3 derken, bence bu oyun en iyi demiyimde çok kaliteli bir fps tabi ötekilerinde yeri ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 29 Ağustos 2011; 11:19:09 >
  • Online da oyuncu kalmamış ya da DLC gelen maplerde yok. Kaç gündür full bir maça giremedim.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Foruma da yeni üye oldum, Killzone 3'e de yeni başladım.
    Gerçekten multisi oldukça zevkli, resistance 1 ve 2 de de multi oynamıştım, bu da çok sardı hakikaten.

Psn nick:mralp

Herkes ekleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Online da oyuncu kalmamış ya da DLC gelen maplerde yok. Kaç gündür full bir maça giremedim.

Kıll zone serisinde her daim onlinede oyuncu olur. Bazen hata oluyor boş haritaya atıyor seni girip çıktınmı düzelir.
  • killzone 2deki gibi odaları göremiyormuyuz. direkt kendimi atıyor oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_fx

killzone 2deki gibi odaları göremiyormuyuz. direkt kendimi atıyor oyuna.

Evet direk atıyor bazen boş oyuna soktuğu da oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.