Şimdi Ara

KILLZONE 2 OFFICAL DH (EF-SA-NE! FOREVER) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.238
Cevap
3
Favori
399.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SOCOM'u bir araştırayım ben:)
  • Bunu ilk mesaja eklemiyorum, ilk mesaj bayabi uzadı : ))Best Game at E3 2007 oyalması... buraya ekliyorum, şu anda hala BU ADRESTE sizde katılabilirsiniz şu andaki hali şu şekilde

1. Killzone 2
    2. Metal Gear Solid 4
    3. Call of Duty 4: Modern Warfare
    4. Unreal Tournament 3
    5. Assassins Creed
    6. Resident Evil 5
    7. Littlebigplanet
    8. Super Mario Galaxy
    9. Heavenly Sword
    10. Mass Effect
    11. Rock Band
    12. Crysis
    13. Ratchet and Clank Future Tools of Destruction
    14. Halo 3
    15. Gta Iv
    16. Bioshock
    17. Echochrome
    18. God of War Chains of Olympus
    19. Infamous
    20. Mario Kart Wii
    21. Spore
    22. Stranglehold
    23. Fallout 3
    24. Too Human
    25. Project Gotham Racing 4
    26. Halo Wars
    27. Metroid Prime 3 Corruption
    28. Super Smash Brothers: Brawl
    29. The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
    30. Soul Calibur Legends
    31. Fable 2
    32. Contra 4
    33. Mercenaries 2
    34. Enemy Territory: Quake Wars
    35. Viva Pinata: Party Animals
    36. Bomberman Live
    37. Scene It?
    38. Nights: Journey of Dreams
    39. Flash Focus Vision Training Game
    40. Wii Fit

herşey gayet açık değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 18 Temmuz 2007; 18:00:23 >

• Solo Helghast...

KILLZONE 2 OFFICAL DH (EF-SA-NE! FOREVER)

Valla internet'e arada sırada verdikleri için araya "OTACON" diye bir yere sıkıştırıyorum, kusura bakmayın.

Sadece Helghast'ın kendisi, PlayStation 3 kabı, Sony, Guerilla ve ESRB logoları alıntıdır (tabi onların kenarlarını vs. düzelttim), arkaplan bana aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTACON -- 18 Temmuz 2007; 18:07:27 >

• yahu birde şu silahı neden değiştirdiler anlamadım 2005 deki vidyodaki silah çok daha şekil gözüküyordu şimdiki pek hoşuma gitmedi ilerde değiştirirlermi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resqect23

yahu birde şu silahı neden değiştirdiler anlamadım 2005 deki vidyodaki silah çok daha şekil gözüküyordu şimdiki pek hoşuma gitmedi ilerde değiştirirlermi acaba?

Valla Silah CGi video ile aynı Resqect?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OTACON

quote:

Orjinalden alıntı: Resqect23

yahu birde şu silahı neden değiştirdiler anlamadım 2005 deki vidyodaki silah çok daha şekil gözüküyordu şimdiki pek hoşuma gitmedi ilerde değiştirirlermi acaba?

Valla Silah CGi video ile aynı Resqect?

dürbün kısmını kastettim.detaylar önemlidir.

• Buda CALL OF DUTY 4 ile KILLZONE2 Nin Video Karşılaştırılması

TIKLA

yorumum: COD4 , her açıdan bence KZ2 den daha iyi duruyor, bu oyun muhteşem olacak... ama KZ2 de tabiki hiç yabana atılır gibi değil... şahsen şimdiye kadar gördüğüm FPS oyun (yeni jenerasyonlar arasında) en iyisi COD4 ikincisi KZ2 benim gözümde.
  • acaba kz2 de şu 2005deki köprü mekanı da olacak mı.
  • adventure, üst konu olması için biraz erken bence : ))) bakalım gerçekten gerken ilgi devam ederse neden olmasın dimi : ) bu kadar beklenen bir oyunun videosunun çıkması ardından insanlarda deli bir yorum yapma furyası başlattı... bu ivme devam ederse bu konuda inşallah 15 sayfaları alır gider : ))) yazınıda yeni gördüm o yüzden kusura bakma geç cevap oldu, bana PM ile veya burdan mesajla eklenmesini istediğiniz içerik olursa iletmekten çekinmeyin lütfen
    ben sürekli bi içerik arayışındayım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

İyi olmuş bu başlık. Nice 15 sayfalara Bu arada, eğer saçma sapan mesaj atan olursa direk şikayet butonu ellerinizden öper. Hiç bulaşmayın, güzel güzel yazalım.. Serhan, mümkünse hatta bu başlık için üst başlık başvurusu yapabilir misin? NEticede 1 haftada 17 sayfaya dayanabilen bir konu sanrım bunu hak ediyor. Bütün yeni bilgileri (video olsun, resim olsun, haber olsun) burda toplayalım derim ben.. NAsıl olur? Konudan kouya atlamayalım, şaşıbeş oluyoruz sonra. TEmiz temiz, düzen içinde takip ederiz.

@ d@lby, o köprüden çok çok daha iyi ve adrenalini yüksek mekanlar olacağından adım gibi eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 18 Temmuz 2007; 20:29:26 >

• bir an evvel çıksın şu oyun
    umarım Killzone un ilk oyunu gibi hayalkırıklığı yaratmaz malum herşey grafik değil
  • Oyunun Gameplay videosu

bu arada tartışma yasaklanınca insanların iştahı kaçtı herhalde

• COD 3 Ü SALLAMA YAPTILAR
    COD 4 LE GÖNÜLLERİ FETHEDECEKLER
  • İlk Killzone'a hayal kırıklığı diyenler,Black'e mükemmel başyapıt diyorlar genellikle.(Biri PS2 Exc. diğeri Multi.)Killzone ile Black aynı ayarda ve sitelerdende hemen hemen aynı puanı almış oyunlar,Killzone PS2'de oynadığım,en çok beğendiğim Fps oyunu,diğeri ise Black.Bence ilk Killzone kesinliklehayal kırıklığı değil.Sadece bekleneni tam olarak veremedi,o zaman ki sloganı olan Halo Killer'ı yakalayamadı,bu nedenle hayal kırıklığı olarak görülüyor.Killzone Liberation ise çok yüksek puanlar almasına rağmen beni sarmadı.Killzone ve Cod4'e baktığımda ise,Killzone'a henüz bazı efektlerin eklenmediği gün gibi ortada.Şuan bize sadece ışıklandırma ve animasyonları gösterdiler.Bu belirttiklerimde E32005'i geçmiş zaten oyun,önümüzdeki dönemde ise efektler konusunda E32005'i bırkın geçmeyi yaklaşsa bile bu oyunun önünde hiç bir oyun duramayacaktır.
  • Bir xbox 360 kullanıcısı olarak oyunu oldukça beğendim.Her ne kadar 2005 deki videolarıyla alakasız olsada genede oldukça güzel bir iş çıkartmışlar.Özellikle animasyonlardaki yumuşaklık bayaa hoşuma gitti.Texture yetersizliği , patlama efekleri oyunun eksileri ama oyun iyi olucak belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmes -- 19 Temmuz 2007; 14:17:54 >
  • Kaplamaları kesinlikle halletmeleri lazım böyle bir oyuna hiç yakışmıyor.
  • Ben Cod'un o sniper videosunu izledim ve gerçek video sandım. Hani şu çalıların arasında gezdikleri. Adamlar aşmış resmen.
  • Oyundaki kan efektleri cok hosuma gitti resmen ortalıgı kan golune ceviriyoruz.İcimdeki Ps 3 alma hislerimi tetikliyor bu oyun yüzünden kararsız kaldım desem yeridir
  • Killzone2'deki en iğrenç efekt ise yıldırım. gerçekten Çok kalitesiz ve bulanık duruyor.
  • yok artık!! En beğendiğim efekt yıldırım ve sen iğrenç diyorsun.
  • oyun genel olarak güzel karakterlerin kurşunu yerken animasyonu çok ii fakat daha ilk izlemende göze takılan 02:16 ile 02:14 sn iki adamın kuşuna dizilirken birinin elinden silah fırlıyor ve resmen sanki havada asılı kalıp yere düşüyoor yanılıyor olabilirim birde sonlara doğru elektrik direğinin patlaması ve direğe ateş ederken silahtan çıkan ateş efekti beni kesmedi gerçekten pek iç açıcı değil ama oyuna genel olarak bakarsak atmosfer süper karakterlerin hareketleri süper ama karakter kaplamaları waşş inanılmaz denemez sonuçta ps3 gerçekten güçlü bi konsol daha ii olmasını beklerdim efekt ve kaplamalarda son halinde inşallah daha ii olur.. ben kendi çapımda xbox360 oynadığım bi çok oyunla kıyaslama yapmak isterim GEARS OF WAR'ın atmosferi harikaydı LOST PLANET oda unutulmaz patlamalar ve atmosfer yaşadık GRAW2'de resmen insan patlatmaya ve ateş etmeye doyuyordu RAİNBOW SİX onun verdiği silah kullanma tepkisi ve çıkardığı efekt sesler mükemmeldi gerçi kz2 oynamadık ama videodan oda mükemmel olacagı kesin kaplamaları ışığa duman vb... efektlere gelince şuanki haliyle mükemmel değil evrim devrim değil

İYİDE BU YAZIYI BEN YAZMADIMKI NERDEN EKLENDİ ANLAMADIM SİSTEMDE Bİ GARİPLİKMİ VAR NE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsOne -- 12 Mayıs 2008; 11:59:46 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.