Şimdi Ara

KİLİT TUŞI BOZUK IPHONE 5 DEĞİŞİMİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar apple ın sitesinden telefonumun seri no sunu kontrol ettim ve değişime uygun olduğunu öğrendim. Şimdi randevu almayı düşünüyorum ama telefonum su ile temas etti ve göstergesi turuncu şu anda. Buna rağmen değişim yaparlar mı? boşu boşuna o kadar yolu gitmek istemiyorum. Aranızda bu tarz bir şeyi yaşamış veya duymuş birisi var mı?

• Kesinlikle değiştirmezler sıvı teması var hiç kendini yorma oralara kadar
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: baddevvils

Up
    değiştirmezler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

değiştirmezler hocam

Alıntıları Göster
    gösterge turuncu derken hangi gösterge ? nereden bakabiliyoruz?
  • Benzin göstergesi, benzin bitmiş
  • Playstop P kullanıcısına yanıt
    Burasının forum olduğunu unutmamak gerek insanlar bilgi almak için giriyorlar bu siteye neden ters davranıyorsunuz ?
  • Bence götürün sorun sıvı temasından değilse değişim yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onepir

Burasının forum olduğunu unutmamak gerek insanlar bilgi almak için giriyorlar bu siteye neden ters davranıyorsunuz ?

Estağfurullah ne haddimize dalga geçmek. Insanlar dertlerini anlatamıyor, turuncu Gösterge ne abi? Araba mı bu? Düzgün anlatsın forumda milyon üye var yardımcı olan biri çıkar elbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: covert

gösterge turuncu derken hangi gösterge ? nereden bakabiliyoruz?

Sim kartını taktığın yerde. Ama ben tel içini açtığımda görmüştüm
  • Hiç böyle bi durumla karşılaşmış biri yok mu? Herkes kendi düşüncesini yazmış :D

Not: düşüncelerini önemsemiyo değilim. Ama elle tutulur bir şey lazım
  • Playstop P kullanıcısına yanıt
    arkadaş sanırım nerde olduğunu sormuştu,kibarca uyarsaydınız keşke
  • baddevvils B kullanıcısına yanıt
    açılmış tel zaten değişmiyor ayrıca sıvı temasında şansın 0 dan bile düşük sana ücretli değişim bile yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

açılmış tel zaten değişmiyor ayrıca sıvı temasında şansın 0 dan bile düşük sana ücretli değişim bile yapmazlar.
    Bozuk tus iphone 5 lerde global degişim programında eger seri numarası değişime uygun ise su ile temastan bağımsız bir durum oldugu için değişir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onepir

arkadaş sanırım nerde olduğunu sormuştu,kibarca uyarsaydınız keşke

Turuncu Gösterge ne kardeşim?
  • Bilseydim emin ol yazardım
  • Up
  • Değişim olmaz kesinkle.sizin telefonda hem sıvı teması var hemde içi açılmıl.

Benim telefon herhangibir tamir görmediği halde içini açtığım için hiç bir müdahale etmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

Değişim olmaz kesinkle.sizin telefonda hem sıvı teması var hemde içi açılmıl.

Benim telefon herhangibir tamir görmediği halde içini açtığım için hiç bir müdahale etmediler.

İçinin açıldığını anlayabiliyorlar mı
  • Kardeşim sony servisine götür onlar halleder bedavaya sonyler su geçimiyo ya hani ondan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.