Yüzbaşı
20 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
1-2 sene önce aracıma aux kablosu taktım. (3.5 mm erkek jak çıkışı için) Kablo telefon ile kullandığım zaman sorunsuz çalışıyor. 2 gün önce aşağıdaki linkteki ürünü satın aldım.
Aux kablosu ve araç kitinin kabloları erkek olduğu için dişi-dişi çevirici ile bağladım. Bağlar bağlamaz kesintisiz bir cızırtı geliyor ne yapmam gerekir nasıl kullanabilirim bu ürünü ?
Not: Ürünü ve dişi - dişi çeviriciyi taşınabilir hoparlörümde denedim çalışıyor bir sorun yok.
http://www.vatanbilgisayar.com/22168-trust-lega-2-in-1-bluetooth-music-receiver-and-car-kit.html
Ekran değişiminden sonra çizgiler çıkmaya başladı. daha önce başına gelen var mı ?

iPhonu uyandırdak 1-2 saniye sonra çizgiler çıkmaya başlıyor.

Başlığı Yanlış okumadınız ios 11.1'de haritalar kısmında Afyon yerine ayfon yazıyor.

120 ve 240 kare seçeneklerini güncellemeden sonra ekranda çıkmadı sizde de öylemi ?
iPhone deki fotoğrafları fotoğraf uygulamasıyla içe aktardığımda nereye saklıyor ?
pek anlamam ebaydan ama her şey yolunda mı bir bakabilirmisiniz ?
bu programı yüklediğim zaman fanı kontrol edebiliyorum bunda bir sıkıntı yok, mesala oyundan çıktıkıdan sonra hala hızlı dönmeye devam ediyor. ben bunu tekrar otomatiğe nasıl alırım yani bilgisayar kendi ayarlasın, programımı kapatmam gerekiyor ?
bu programı yüklediğim zaman fanı kontrol edebiliyorum bunda bir sıkıntı yok, mesala oyundan çıktıkıdan sonra hala hızlı dönmeye devam ediyor. ben bunu tekrar otomatiğe nasıl alırım yani bilgisayar kendi ayarlasın, programımı kapatmam gerekiyor ?
mail hesaplarımın anlık olarak güncellenmesini istiyorum yani ben mail uygulamasını açtığımda gelen mailler e posta kutuma düşmesinde otomatik olarak mailler geldiğinde düşsün nasıl yapabilirim ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Motosiklet
Yamaha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 659
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 44.754 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.