Şimdi Ara

Kılıf ve Jelatin Kullanmayanlar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
3.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: User Friendly

gelir seviyesi ile değil bilinç seviyesi ile alakalı bir şey bu. yanlış bir genelleme yaptın.

Telefonu düşürmek biraz şans işi kimse bilinçli kullanıyorum da düşürmem diyemez. Bir anlık dalgınlığına bakar. Bu riski alan birisinin maddi durumu da iyidir. İyi değilse de telefona harcadığı parayı takmayan kişidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

gelir seviyesi ile değil bilinç seviyesi ile alakalı bir şey bu. yanlış bir genelleme yaptın.

Telefonu düşürmek biraz şans işi kimse bilinçli kullanıyorum da düşürmem diyemez. Bir anlık dalgınlığına bakar. Bu riski alan birisinin maddi durumu da iyidir. İyi değilse de telefona harcadığı parayı takmayan kişidir.

Daha önce de dediğim gibi sen bu telefona ne takarsan tak, kırılacağı varsa kırılıyor. Riski aza indirgemek için cihazın verimli kullanımından ve estetik görünümünden vazgeçmeyecek kimseler de mevcut benim gibi. İster zengin ol ister fakir, paradan daha önemli ve değerli şeyler var hayatta. Kırılırsa kırılsın, öbür tarafa götürmeyeceğiz diye düşünen fakir ama gururlu arkadaşlara selamlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Daha önce de dediğim gibi sen bu telefona ne takarsan tak, kırılacağı varsa kırılıyor. Riski aza indirgemek için cihazın verimli kullanımından ve estetik görünümünden vazgeçmeyecek kimseler de mevcut benim gibi. İster zengin ol ister fakir, paradan daha önemli ve değerli şeyler var hayatta. Kırılırsa kırılsın, öbür tarafa götürmeyeceğiz diye düşünen fakir ama gururlu arkadaşlara selamlar

Hocam benim cihazda kabı varken kaç kez düştü herhangi bir hasar almadı ama kap yokken iki kez düştü birinde kasaya hasar verdi diğerinde de ekran değişimi yapmak zorunda kaldım bence çok şey değiştiriyor tabi kullandığın kaba da bağlı gidip dandik kap alırsan bir şeyi etkilemez tabi.

• Don Quilote kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar onlarca cihaz kullandım, onlarca kez düşürdüm kılıfsız olarak ve sadece birinin ekranı kırıldı, kafaya takmayıp kullanmaya bakmak lazım, iyi forumlar...
  • quote:

Bugüne kadar onlarca cihaz kullandım, onlarca kez düşürdüm kılıfsız olarak ve sadece birinin ekranı kırıldı, kafaya takmayıp kullanmaya bakmak lazım, iyi forumlar...

Cihazınız sağlammış o zaman, iyi forumlar.

• ekle hocam +1
  • hocam benide yaz ya arkadaş mağazadan telefonları alırken tasarımı hoşumuza gidiyor kasa çok güzel falan işte metal kasa filan eee telefonu alıyorsun kılıfı giydiriyorsun ee ne anladım ben bu işten kılıf telefonun tasarımını görselliğini kaybettiriyor note 5 aldım bu telefonun zaten tasarımı görünüşü ön planda ben kılıf taktıktan sonra ne anlamı var note 5 kullanmanın hem apayrı bi zevk özel ayrı hissettiiyor insanı herkes telefonları sokmuş kılıflara bence israf başka bişey değil kutudan çıkar teli kullan kardeşimm

• Yaz beni de bir kere öyle bir gaflete düştüm ama birdaha asla

• Aklın yolu bir

• Benide ekleyin😎
    Yaklaşık 1,5 senedir galaxy s5 kullaniyorum. Temperli camı cıkarınca telefonu anlayabildim. Hissi cok güzel, jelatinler gibi kirlenmiyor ekran. Sensörlerin etrafında 50 tane girinti cikinti artik yok. Temperli cam pismanliktir
    Sadece yakistigi icin metal ince cerceve kullaniyorum(gold cerceve+beyaz telefon). O da ekrani koruyor az bucuk.

• Jelatin konusunda haklı adam yalnız.

O kadar alışmışız ki o ekranın verdiği hissiyatı aramaz olmuşuz. İnanılmaz fark ediyor. G2'yi 1 yıldır jelatinsiz kullanıyorum teleskopla filan bakılınca görülecek, kullanım sırasında kesinlikle fark edilmeyen kılcal çiziklerden başka bir problemi yok. Bir daha da hiç bir telefona jelatin filan takmam.
  • her yeni telefon aldığımda bu son bi daha telefona bu kadar para vermeyeceğim diyorum. Kılıf ve jelatin kullanmayanlara büyük saygım var zira ben de öyle kullanmak isterdim. Telefon S6 ilk çıktığında almıştım şimdi düşürsem ekranı çatlasa biliyorum yarınki gün yeni telefon alıp israf yapıcam yapmamak için kılıf + jelatin devam
  • Canını yediğimin mühendisleri cihazları kutulara jelatinsiz bıraksalarya Aman bizden çıksın da..

32 zengin arkadaş Sizinle deyıılıııım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 24 Ocak 2018; 6:2:21 >
  • H@B!B kullanıcısına yanıt
    bizim gönlümüz zengin
  • Arkadaş ya, cihaza bir şey olacak diye içim gidiyor. Bir de cihazda çizik, darbe gördüm mü soğuyorum. Üç yıllık cihazımda nokta hata yok 😎

Kılıf ve jelatine devam edeceğim ben 😔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.