Şimdi Ara

Kılıf ve Jelatin Kullanmayanlar Kulübü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
3.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bırak da o kadar para verdiğin telefon kendini korusun kılıf takınca sanki kırılmıyor ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Bırak da o kadar para verdiğin telefon kendini korusun kılıf takınca sanki kırılmıyor ekran

Sen arabani gece kildini acik birakip birakiyimda arabam kendi korunsun diyo musun?

• Candance kullanıcısına yanıt
    Saçmalamışsın çocuk, bu mantıkla telefonun çalınmasın diye sokağa çıkma, telefonunu özel çelik bir kasa da kilit altında tut

• quote:

Saçmalamışsın çocuk, bu mantıkla telefonun çalınmasın diye sokağa çıkma, telefonunu özel çelik bir kasa da kilit altında tut

Ona deger veriyosun o zaman.

• Milletin güzel telefon alıp onu berbat kılıfların içine sokması hep garibime gitmişti zaten.Ekle beniama şeffaf jelatinde sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

quote:

Sen arabani gece kildini acik birakip birakiyimda arabam kendi korunsun diyo musun?

örnek-konu uyumsuzluk uçurumu?
  • Lumia'm kılıfsız bu ara hepten gaziye dondu

Bir kere yarım metreden tam koşesini fayansa çarptı, kapağının kenarı çıtladı.

Geçen gün kaldırıma yüz ustu duştu, alt 2 köşesinde iki çizik oluştu, üst koşeside hafif çizildi

Kılıf olmadığından ufak,çizikler oluştu, gerçi kılıf olsaydı da değişen birşey olacağını düşünmüyorum.

Telefon dediğin kendini korur,

Yaşasın Nokia, yaşasın kılıf ve jelatin kullanmayanlar kulubu

• quote:

Hiçbir şeye gerek yok, herbir yerindeki çiziklerle ve vesairelerle tamamen mutluyum, cihaz beni değil ben cihazı kullanıyorum...

+1..Beni de ekleyin

• ekle hocam
  • ekle

• Xperia SP me ne kılıf ne jelatin taktım kenarları soyulmaktan beyazdan siyaha döndü hiç umrumda değil defalarca en az 1.5 metreden asfalta düşürdüm kasası çizikten otoyola döndü ama ekran taş gibi mm çizik yok ayrıcada jelatin doğama aykırı sökesim geliyo dayanamıyorum mesela çorapta nokta kadar delik bile olsa onu bile dayanamayıp yırtıyorum jelatinde aynı hesap bi yerine bişey olsa söküp atarım :D Sonuç olarak ekle kulübe

• ekle hocam
  • Ekle

• Ekle s4'ümde ne ekran filmi ne de kılıf kullanıyorum.
  • 6 aydır kılıfsız jelatinsiz kullanıyorum.en ufak çizik yok.teelfonu koyduğunuz cebe başka hiçbirşey koymazsanız ve kullanırken biraz dikkat ederseniz bence hiçbişeycik olmaz
  • Başlattığımız akım hızla yayılıyor

@Booker DeWitt
    @DİGİMAX55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 8 Mart 2015; 13:50:06 >
  • beni de ekle üstadım, kılıf ve jelatin kullananlar malını kullanmayı bilmeyen insanlar.
  • Kısaca zenginler klubü diyelim

• Don Quilote kullanıcısına yanıt
    gelir seviyesi ile değil bilinç seviyesi ile alakalı bir şey bu. yanlış bir genelleme yaptın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Musluğu

beni de ekle üstadım, kılıf ve jelatin kullananlar malını kullanmayı bilmeyen insanlar.

aynen dostum, ekledim seni de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.