Şimdi Ara

Kılıf çıkartmaları 'iPhone 12 mini' ismini onayladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Mini adı Apple'a yakışmaz bence. Hem diğer üreticilerden isim çalmış olur, hem de Android tarafındaki modellerden dolayı mini isimli telefonlar iyi bir imaja sahip değil.

iPhone 12 Air daha iyi olabilirdi sanki

• ekran 1080p olursa çok iyi gerçekten . standartlara uygun olur.

128gb tan başlatırsada çok iyi olacak.(prolar 128den başlayacak diyorlardı.)

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Mini ismi kötü , Air daha mantıklıydı

Ileriye donuk farkli projeleri olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Mini ismi mantıklı bu modeli satmalarının amacı ufak olması, Air ismi ise onu daha büyük boyutlu gibi algılatıyor, hedef kitlesi mini model arayan telefon kullanıcıları. Satış için müşteriyi yanıltmamak önceliktir.

• scanh kullanıcısına yanıt

Bir saat önce bir anlık kararla Turkcell'den 7500 TL'ye (150 Maxipuan gelecek) iPhone 11 sipariş verdim hocam. 5s'im iyice hurdaya döndü; her an tamamen bozulabilir, idare edecek halde olsaydı belki beklerdim. Mini 8 bin TL civarı olursa ve iki ay içinde Türkiye'ye gelirse 11 aldığıma pişman olmam inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Bir saat önce bir anlık kararla Turkcell'den 7500 TL'ye (150 Maxipuan gelecek) iPhone 11 sipariş verdim hocam. 5s'im iyice hurdaya döndü; her an tamamen bozulabilir, idare edecek halde olsaydı belki beklerdim. Mini 8 bin TL civarı olursa ve iki ay içinde Türkiye'ye gelirse 11 aldığıma pişman olmam inşallah :)

Hocam Kasım'ın son haftası gibi gelir. Düz 11'lerde bir indirim beklemiyorum, en olmadı 2. elde güzel bir fiyattan satar 1000-1500 TL eklemeyle iPhone 12 Mini'ye geçersiniz.

• Yıllardır kullandığım emektar 5S'den sonra 11'i bayıla bayıla kullanırım diye düşünüyorum hocam   Kılıf ve ekran koruyucuyu da sipariş vereyim dedim ama çok ilginç bir şekilde bilinir markalarda İphone 11 kılıfının stoku yok. Pro'ların var ama düz 11'in yok. Spigen alacaktım ama bir tane ürün var yalnızca. Önerebileceğiniz bir ekran koruyucu ve kılıf var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 26 Eylül 2020; 23:25:31 >
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Hocam ben 11 Pro Max kullanıyordum, iPhone 12 modellerinin etkinlik sürecinde satıp idareten SE 2020 aldım. Çok kılıfları takip eden biri değilim piyasadan şeffaf kılıf alır geçerim genelde. O yüzden önerebileceğim bir kılıf marka/modeli yok. Ama 11'lerde neden stok olmadığını az çok tahmin edebiliyorum. Türkiye'de düz 11 çok satıldı, Pro 11'lere göre kat kat fazla satıldı. Elimde resmi bir veri yok ama bence en az 5 kat daha fazla satıldı. Haliyle stoklar çok çabuk bitiyor düz 11'ler için.

Telefonunuz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın  

• scanh kullanıcısına yanıt

E bu dediklerinize pandemi süreci de eklenince iyice arz talebi karşılayamadı tabi sonuç olarak kılıf da kalmadı. Anlaşılan stoklar düzelene kadar ben de rastgele siyah bir kılıf alacağım hocam  

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, sizin de SE 2020'niz hayırlı olsun hocam 

• Berbat bir isimlendirme. Önceki seriye devam edilmeliydi. 8, 8 Plus, X X Max benzeri.

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Galaxy S3 Mini gibi olmuş isimlendirme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    air adı taşıyan küçük model cihaz yok asla da olmadı

• Batarya biraz daha büyük olsa sektördeki mini takısının kötü şöhretini yıkan model olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

air adı taşıyan küçük model cihaz yok asla da olmadı

iPad'de varya ona ithafen dedim

• iphone 12 mini 64 gb'dan başlayak diyorlar ama?

• hegomanya48 kullanıcısına yanıt

evet

air küçük değil standart versiyon. küçük ipadlere mini deniyor

• renega kullanıcısına yanıt
    Air normal ipad boyutumda pro dan alt normalden üst bir model

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.