Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Oğlum fazla parka getirdi, senin askere gitmeyen çocuklarına göndereceğim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
23.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
462 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hesher

parka ne demek?
    Askeri mont. Askere gitmeyen kardeşler kendini belli ediyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para karşılığında fikrini satan kralcı aktroller gelmişler burada parka algısı yaratmaya çalışıyorlar. Adam lafı ağzınıza yapıştırmış kaç gündür yalan argümanlarla bile ünlendiğiniz halde açıklama yapamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 20 Nisan 2018; 11:39:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parayla askerlik yapmak suçsa bu ülkede çok suçlu var ohalde...
  • faik büldül kullanıcısına yanıt
    Öso kim ki ona kamuflaj verilsin? Ama seni de tebrik ederim. Aldığın parayı hak ediyorsun. Kokusunu yeni almışsın galiba. Katılalı 10 gün bile olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 20 Nisan 2018; 15:7:57 >
  • Millet nelere takiliyor hey allahim askerlik yapan bilir istersen alirsin istersen hepsini birakirsin istersen de gider carsidan yeni kamuflaj alirsin FAZLADAN o kamuflajla neler yapmisindir yerde surunmusundur nobette camura batmisindir wc temizlemissindir ama sizin gözunuz kör olmus kör ,oğlu askerlik yapmayanlara LAF SOYLEYEMIYORSUNUZ gidip adam kamuflaj calmis diyorsunuz buda sizin adaletiniz iste lafta devletin malini sorguluyorsunuz kendinizce devletin malinin bunlar kac senedir irzina geciyor ona laf yok

• İki partiyi de tutmam ama Kılıçdaroğlu güzel söylemiş. 15 Temmuz sonrası Akp fetö ilişkisi devam ediyor yazmış cumhuriyet gazetesi

http://link.tl/1uXS8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

Adam güçlü bir duruşa görüntüye sahip değil

bu lafı erdoğan baykal tarzı biri söylese gündeme oturur herkese okuturdu

kılışdar diyince dinlemiyorlar bile
    bak ben 190 boyunda ve 90 küsür kiloyum suratımda 6 - 7 cm sakal var böyle orman gibi ve çok güzel sakallar yüzüm bayağı sert ve köşeli elmacık kemiklerim çıkık falan IV murat gibi kuvvetliyim ne bileyim osmanlı dizisi oynayan adamlar gibiyim güçlü kuvvetli ve haşinim. senin babanla yaşıt adamlar saygıdan bana abi diyorlar. bana tap hemen ve beni padişahınız ilan edin.

bundan sonra sizin kralınız padişahınız ben olmak istiyorum. madem tiple oluyor bundan sonra bana tapın. küçük kullarım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 20 Nisan 2018; 15:24:39 >

• Ayakkabı kutusu tez vakitte yok olsun artık !!

• quote:

Orijinalden alıntı: freelyman_1980

parayla askerlik yapmak suçsa bu ülkede çok suçlu var ohalde...
    ben kimin oğlu nerede askerlik yapmış bilmem ama askerden kaçan adama bizim toplumumuzda hoş bakmazlar. mesela ben okulu bıraktım gidip alnımın akıyla uzun dönem yaptım gelince okula devam ettim. geldiğim zaman herkes saygı duydu. askerlik yapmayan adama saygı duymazlar
  • HACl kullanıcısına yanıt
    boy yada tip değil akşener atatürk erdoğan vs karakter duruş vs bakımından güçlü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.