Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'nun Biden'ı tebrik etmesi(!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
5.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donald trumpu tebrik etseydi keske onu edince bisey olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erdoğanı darbe ile göndermiyeceğiz seçim ile değiştireceğiz..

Joe biden...

Şanslısın kılıçdaroğlu milletin zaten seni seçeceği yok cumhurbaskanligini veya basbakanligi unut... biden senin elinden tutsa bile bu millet musade etmeyecek ki biden son cumlelerinde şunu dile getirdi:Bunu Turkiyedeki muhalefeti destekleyerek gerçekleştireceğiz..

Ama bu millet gerçekleştirmeyecek..

Aklı sıra türkiyeden ilk tebrik ederek bide'nin dikkatini cekmeye calisiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E178F9C9 -- 8 Kasım 2020; 14:21:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi şuna "ne var bunda ehueheu normal" diyenler 2023 de söylenir durursunuz artık "kim yahu bu 2 kişiden 1 i diye"

RTE' nin zamanı geldiğinde bu pası gole çevireceği bir harekettir.

Ülke resmi olarak tebrik eder sonra eğer Sn. KK tebrik etmek isterse eder daha bismillah hemen tebrik etmesi yanlış bir siyasi harekettir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Bu mesaj silindi.

Kimiz biz kardeşim kim??

Yazayım mı kim olduğumu İYİ partiliyim...

• Konu tebrik etmesi degil?
    Konu tüm dünyada bile daha 10-15 devlet lideri tebrik etmişken Kilicdaroglu'nun hemen one atılıp gece saatlerinde tebrik etmesi.Yani bu acele nedir birisi bana bunu izah edebilir mi?

• Recep Tayyip Erdoğan seçilmeden önce cumhurbaşkanı gibi ABD'de karşılanmış ,Avrupa turuna çıkmıştı.Hatırlatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 8 Kasım 2020; 14:35:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Bu mesaj silindi.

Çevir kazı yanmasın..Dolar euro kac olmus zerre uzulmuyorum ya diyerek aklınca birilerine taraf yükleyerekmi?

Bırakın kardeşim artık bu ayakları 18 sene dile kolay artık muhalefetin yanlış yapma lüksü yok. Biden' ın ne dediğini ne yapacağını az çok herkes biliyor RTE' nin bundan mağduru oynacağını tahmin edemiyorsan daha ne diyeyim..

• Tam olarak bunu demek istiyorum hocam, yani bu ne aceleydi, Türkiye'nin hic bir sorunu yok her şey tamam da bir an evvel seçilir secilmez Biden'ı tebrik etmek mi gerekiyordu?

Sen bu ülkenin anamuhalefet parti liderisin, dış politikada devleti, devlet temsil eder.Ama yok ikili ilişkilerin müttefiklik ruhunun artacağını düşünüyorum demek nedir, sen devlet başkanı misin? Dediğiniz gibi göz kırpmadan baska bisey degil.

• Maalesef şu paylaşım bence chpye kötü olarak dönecek. Bilerek mi böyle yapıyorlar bilmiyorum ama her durum iktidarın lehine oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünya da herkes tebrik edebilir siyasi liderler de ne var bunda. Keza tebrik hayırlı olsun demekte adettendir.. iyi niyet temsilidir..

Tam aksine tebrik etmesseniz karşı taraf art niyet arayabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Maalesef şu paylaşım bence chpye kötü olarak dönecek. Bilerek mi böyle yapıyorlar bilmiyorum ama her durum iktidarın lehine oluyor.

Biden' ın bu açıklamaları ilk ortaya çıktığında tüm muhalefet bunu kınamıştı bizim iç işlerimiz vs diye. Ne kadar güzel bir hareketti daha kısa bir süre geçmeden şimdi böyle alel acele bir tebrik yanlış bir siyasi harekettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadwood -- 8 Kasım 2020; 15:1:30 >
  • Milletin kafa karmakarışık ya da yanar döner. Önceden ekran önünde abd ye laf atar arkada abd yi yalamak için elinden geleni yapardı birçoğu, fetöden sonra artık abd bizim dostumuz düşman görmek yanlış diyenler türedi, eee ne de olsa hocaları hristiyanlar sizi işgal etse bişey olmaz dedi, tabi o görüştekiler de devletin ve partilerin her yerini sarınca doğal olarak iyice karman çorman oldu ortalık. Ekoniminin de etkisiyle hava iyice puslu hale getirildi. Hala ana oyunun Türkiyeyi bölmek olduğunu göremeyenler var. Hala ben görevliyim diye avazı çıktığı kadar bağıranları kurtuluş ümidi sananlar var. Bu toplum mühendisliği harika birşey. Milletin gözünü nasıl boyuyorlarsa artık ne desen işe yaramıyor. Tasmayı takıyorlar bir sağa bir sola sürüyüp duruyorlar. Çok zevkli olsa gerek onlar açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serafon -- 8 Kasım 2020; 14:56:43 >
  • Abartmayın arkadaşlar bu bir tebrik kutlama..

Her ülkenin yeni başkanı seçildiğinde diğer ülkeler kutlama tebrik mesajı yollar bu adettendir..

Sayın cumhurbaşkanımız da seçildiğinde emin olun dünyanın pek çok yerinden tebrik başarı mesajları gelmiştir... En anlaşamadığı mız yunanından amerikasına rusyasından çinine kadar..

Bunlar iyi niyet başarı tebrik temennileridir... Geleneksel adet olan bir şeydir..

Eskiden telgraf çekilirdi yeni sistemde artık tweet atılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 8 Kasım 2020; 15:8:0 >
  • kılıçdaroğlu emekli olunca ben aslında akpliyim dese şaşırmam 😂🤪

• chp gibi saçma sapan bir partiyi bile eleştirme hakkı(o hak bizim gibi düzgün vatandaşlara ait) olamayacak kadar pisliğe batmış bir ideolojinin neferi olmak nasıl bir duygu?

• Birde chp dışında muhalefette parti mi yok..

Niye Muhalefeti chp ye tekelleştirmeye çalışıyor inatla bir kesim..

Tamam Kılıçdaroğlu nun bu hareketi hoşuna gitmediyse orda iyi partisi var gelecek partisi var deva partisi var saadet partisi var onlara yönele bilirsin..

Birileri şu algıyı yaratıyor işte Kılıçdaroğlu böyle yaptığı için ben iktidara oy veriyorum kusura bakma muhalif olan kılıçdaroğlu böyle yaptı diye gidip iktidara oy vermez bence...
    muhalifse eğer muhalefetteki başka partilere yönelir...

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt

Peki kendi ülkesinde, 19 yildir Chp ve Sayın Kilicdaroglu'nun bir kez olsun kendi ülkesinin seçilen basbakani/cumhurbaskanini tebrik etmemesi hakkinda ne düşünüyorsunuz?Biden ile bilmediğimiz bir dostlukları varsa orasını bilemiyorum.Yoksa tebrik tabi ki siyasi gelenektir.Erdogan da tebrik edecektir ki etmeli de.Abd karşımıza alabileceğimiz bir ülke değil ne olursa olsun.Hani ben şeyi anlamıyorum bu ne hız mübarek hızına ümmet yetişemiyor  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.