Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu Gitmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 yıldır girdiği her seçimi kaybetmiş birinin halan daha CHP'nin genel başkan adayı olması son derece ilginç bir durumdur. Chp delegeleri ne iş yapar? neden bunu göndermezler hiç anlamam. Eski Türk devletlerindeki anlayış var herhalde, ölene kadar koltuğu terk etmeme, ya da babadan oğula tahtı bırakma falan...Bunlar yakında partiyi KUT anlayışına göre yönetirlerse hiç şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramilus -- 23 Temmuz 2018; 22:10:6 >

• CHP delegelerinin çoğu dersim'li , yani Kılıştar kendi saz ekibini yerleştirmiş . uyandırayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerine gelecek insanlar seçim kazanacak gibi konuşmayın chpnin belediyelerinden ne hayır var il ve ilçe başkanlarından ne hayır var bu parti adam olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir chpli olarak allah chpnin belasını versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri koltuk sevdasını bırakmalı diyor sürekli neden bu söylediğini kendisi düşünmüyorki kendisi bırakmalı bence yaşlandı artık olmuyor olmayacak chpnin oyu eriyecek 20 nin altına düşecek bu gidişle ben asla chp ye oy vermem böyle giderse vermedim de zaten inceye attım oyumu sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h19071907 -- 23 Temmuz 2018; 22:9:32 >
  • CHP'nin acilen yapması gerekenler. KK defolup gitmeli. Parti içindeki terörist seviciler temizlenmeli. Halka inip partinin imajını düzeltmeli. Ama nerede?

• Hiç kimse Atatürkün bu sözünü unutmayacak derken , kendi unuttu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.