Şimdi Ara

Kickboks ta profesyonelleşmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,boksa yazilacaktim fakat istek olmadığı için muay thai ve kickboks a yazılcam,sorum su arkadaşlar kickboks ve muaythai boks kadar gelişti mi sizce?Boksta cok iyi maçlar ayarlanıp çok iyi paralar dönüyor tv programları çok,acaba muay thai ve kickboks tada böylemi sizce?Bunlar aklıma takılıyor değermi diye düşünüyorum,acaba boşuna mi kürek çekiyorum diyorum,siz neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında arkadaşlar?
    Teşekkürler İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• boksa yazıl ayak hareketlerini öğren senin için bir başlangıç olur(bunun için ip falan atlatacaklar daha çok şey var) ayak hareketlerini bitirdikten sonra kbsa geç binbir türlü yere düşürme hareketi var onları bitir muay thai dede aynı şekilde var yani sırayla gitmeni tavsiye ederim ve çabucak bitirmeye bak,maçlara aldanma sadece kendini korumak için git,kb ve mt boks kadar iyidir yani evet gelişmiştir,dövüş sanatlarına git,sanada teşekkürler ve iyi forumlar.
  • Teşekkürler cevabınız için,boksa yazılmak için gittim fakat talep yokmuş,kickboks ve muaythai var kick Boks müsabakalarına çıkmayı ve profesyonel olmayi düşünüyorum boksörler baya iyi gelir elde ediyor kickboks ta öylemi diye merak ediyorum,olmaz ise kickboks ta devam ederim kariyer yaparsam ileride boksa da geçiş yaparım.

• Up

• Up up

• Yaş kaçtı?
  • 16

• Daha spora başlamadan profesyonel olmayı düşünmek hata olabilir. Daha sporun a b c sini ogreneceksin. bence Spora başlamak için cok acele et, ama profesyonellik zamanlarini dusunmek icin hic etme.

• Spor u biliyorum,neler olacağını vs daha once yapmıştım profesyonel olma konusunda hayla eminim

• MuradBahti M kullanıcısına yanıt
    bokstan yine cayma talep yoksa kb veya mt var diyorsun önce kbsa git onu bitir sonra mt geç,iyi gelirde konusuna gelirsek bu değişir,sen en iyisi boksa başla ayak hareketlerini bitir sonra kb sa git düşürme hareketlerini bacak esnetme germe açma lapa tutma gibi şeyleri bitirdikten sonra mt geç.
  • Hocam olmaz ise boks ta özel ders almak için talepte bulunacağım hocayla bir konuşayım olmaz ise kick boks muay thai birlikte ders veriyorlar ilk kickboks sonra muaythai her 2 sini arada götürürüm.

• bu üçüde ayrı branşlar yok boks öğren yok kb yok mt ye geç

1 tanesinde karar kıl muay thai de duruşlar vurmalar western boks gibi değil kb hiç değil bazıları diyor kb nin üzerine diz dirsek ekle muay thai olsun saçmalık bunların hepsi ayrı dünyalar sen nohut üstü pilav istiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 24 Eylül 2017; 13:55:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.