Şimdi Ara

Kick-Ass 2: Balls to the Wall (2013) | Fragman (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filme gittim bugün vasat senaryo güzel aksiyon sahneleri ve iyi sayılabilecek oyunculuk esprilerde iyi sayılabilir 10/7 derim ben çerezlik izlenebilir. Bununla beraber after credits varmış izleyemedim :(
  • 1.nin üzerine bir şeyler ekliyor mu yine aynı düzeyde mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

1.nin üzerine bir şeyler ekliyor mu yine aynı düzeyde mi ?

Bence 1.den biraz farklı 1. çok başarılıydı ancak buda eğlendirmesine karşın ilki kadar başarılı değil.
  • beklenen gün geldi dedim demesinede tatilim bitti ve edirneye döndüğüme pişman oldum cinemarine e gelmemiş daha
  • İsim
  • Film vasat para vermeye degmez. İlkini cok begenenlerdenim ama bu olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkinde dalga geçtikleri olayı bu filmde biraz uyguladıklarını hissettirdiği için hayal kırıklığı yaşadım diyebilirim.6/10
  • 1.sini çok beğenen biri olarak bunuda çok beğendim
  • Begenen sayısı fazla. Girdik bakalım umarım eglence hat safhadadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya beğendim . Verdiği mesaj da çok güzeldi .
  • Evet gidenler nasıldı.Gitmeye değer mi ?
  • Bu filmin bu kadar az ilgi görmesi bu ülkenin sinemadan hiç anlamadığının kanıtıdır.İlk film mükemmeldi ikinci filminde ilk filmden fazla farkı yoktu,çok iyiydi.
  • 1. filmden bile iyiydi bence film mükemmel ötesi idi.
  • Yaa ben de izlemek istiyorumm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikacan

Yaa ben de izlemek istiyorumm

Seni tutan ne o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

quote:

Orijinalden alıntı: Mikacan

Yaa ben de izlemek istiyorumm

Seni tutan ne o zaman?

Sinemaya gidemem Nerde bulucam da izlicem :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big-Long-Pink-Strong

Bu filmin bu kadar az ilgi görmesi bu ülkenin sinemadan hiç anlamadığının kanıtıdır.İlk film mükemmeldi ikinci filminde ilk filmden fazla farkı yoktu,çok iyiydi.

Sadece 10 şehirde vizyona girdiği için ilgi az olabilir mi? Gitmek isteyenler de şehirlerine gelmediğinden gidemeyip, yorum yapamıyor olabilir mi? Hem her şeyi geçtim sinemadan anlamayla ne ilgisi var bu filmin? Belki insanlara hitap etmiyor bu tür filmler. Sizin mantığınızla bakarsak, The Prestige gibi bir film dünya çapında toplam 110 milyon civarı hasılat yaptı. Dünyada hiç kimse mi filmden anlamıyor vizyona girdiğinde az ilgi gördü diye? Tabi bunların yanında ilk filmi çok sevmiştim, eğer buraya çok geç gelmezse geldiğinde ben de gideceğim filme ama eleştiri şekliniz yanlış.
  • ne kadar az yerde vizyona girmiş yaa ben bi filmden serep izmite gidemem izlemiyorum arkadaş
  • Dün izledim bana göre sağlam filmdi herkesin aksine Hit-Girl değilde Night Bitch daha çok ilgimi çekti
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.