Şimdi Ara

Kıbrısta okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce kıbrısta hukuk okumanın ileride iş bulma konusunda vs. kötü bir etkisi olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İş bulma konusunda sıkıntın olmaz. Ancak oradan mezun olman biraz zor. Çünkü okul seni derslerden bırakmaya veya bir yerlerden üzerinden para almaya çalışıyor. Bir şekilde de bunu başarıyorlar. O yüzden Kıbrıs'ta bulunan okullar ticarethane gibidir. Nereden mi biliyorum? Her yaz dayımın yanına Lefkoşa'ya gidiyorum. Ortamı az çok biliyorum. Zaten daha önce de forumda Kıbrıs konusu çokça tartışıldı.
  • Odtü Kıbrıs?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim kusura bakmada abim doğu akdenizde bilgisayar okuyor ingilizceside su gibi oldu çatır çatırda geçiyor tüm derslerini iş sende bitiyor bende tercih edebilirim yani bırakma flan söz konusu değil çalışan adama tabi

• Kardeş ben de kıbrısa gidiyorum ama kıbrısa gitmekle üniversite ortamı arasında nasıl bi bağlantı kurdun?

(birazdan yalanları döşicek. amcam lefkoşada dekan yardımcısı dicek kesin)

• kıbrısın köyden farkı yok diye duydum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IST_PSY kullanıcısına yanıt
    Niye yalan söyleyeyim hocam? İftira atmakta da üstüne yokmuş. Azıcık araştırsan zaten nedenini bilirsin. Kıbrıs'ta hastanelerde bile defteri açıp sana ağrı kesiciyi oradan yazan doktorlar var. Parayla okuyanların yeridir Kıbrıs.
  • Lan olm ne iftirası az sakin ol :D

• Kıbrıs sıradan bir sahil ilçesi gibidir.Hatta ilçe değil kasaba.Ha gösterişli mekanlar çok fazla ama ben öğrenci için konuşuyorum o mekanlarda zaten işin olmayacak.Maddi olarak en güzel kıyaslama şu:Geliboluda okuyup istanbuldaymışsın gibi harcama yaptığını düşün.Harcama miktarın bu şekilde olacak abartılara kulak asma , ucuz yer olacağını da düşünme yani
  • Arda sen misin knk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.