Şimdi Ara

Kıbrıs hakkında tüm merak ettikleriniz. (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
44
Favori
236.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur06

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Rica ederim Sende dönüşte birşeyler yaz , kıbrısta neler değişmiş öğrenelim mayıs gibi tekrar gitmeyi düşünüyorum :)

Dostum merhaba.. Mersinden kibrisa en ucuz nasil guderiz ? En ucuz ulasim ile ne kadar zaman alir ? Gunubirlik veya 2 gunluk gezi dusunuyorum mersinde staj yapmisken kibrisa da gideyim hesabi bunun icin herhangi bir pasaport, belge gerekiyor mu ? Orduevi filan var mi ? Veya sadece konaklamak icin ortalama fiyatlar nedir ? Yemekler filan nasildir ? Tesekkurler.

Fiyatları bilmiyorum ama mantıken deniz yolu ile en ucuz şekilde gidebilirsin. Pasaporta gerek yok tc kimliginin olması yeterli. Orduevi var fakat misafir alıyorlarmı bilmiyorum.
    Ucuz konaklamak için girne merkezde harbour otel var günlüğü 50 veya 60 tl idi , tom snare daha iyi bilir :)
    Yemekleri güzeldir , dominos , simit sarayı felan var yabancılık çekmezsin.

Magdem mersındesınız zaten yanıbası tasucundan ferıbota bıner rahatca kıbrıs a gecersınız ındıgınız yere cok yakın ozgur kardesımınde dedıgı tam aıle otelı olan harbour otel var kahvaltı dahıl 50tl yada 60 tl dı ordu evı de var hemen merkezde sımıt sarayının yanında pasaport ıle gırme sonra yunanıstan veya yunan adalarına gıdersen sıkıntı olur gıremessın kımlık ıle rahatca gırıs yaparsın sana verılecek muracat belgesını doldur ve kaybetme yeter yemekler bıldıgın seyler arkadasım kıbrıs ı n kendı yemeklerıde guzeldır ama

• boun_sultans kullanıcısına yanıt
    tam guzel ay mayıs ve eylul hıc dusunmeden gıt
  • quote:

quote:

quote:

Rica ederim Sende dönüşte birşeyler yaz , kıbrısta neler değişmiş öğrenelim mayıs gibi tekrar gitmeyi düşünüyorum :)

Dostum merhaba.. Mersinden kibrisa en ucuz nasil guderiz ? En ucuz ulasim ile ne kadar zaman alir ? Gunubirlik veya 2 gunluk gezi dusunuyorum mersinde staj yapmisken kibrisa da gideyim hesabi bunun icin herhangi bir pasaport, belge gerekiyor mu ? Orduevi filan var mi ? Veya sadece konaklamak icin ortalama fiyatlar nedir ? Yemekler filan nasildir ? Tesekkurler.

Fiyatları bilmiyorum ama mantıken deniz yolu ile en ucuz şekilde gidebilirsin. Pasaporta gerek yok tc kimliginin olması yeterli. Orduevi var fakat misafir alıyorlarmı bilmiyorum.
    Ucuz konaklamak için girne merkezde harbour otel var günlüğü 50 veya 60 tl idi , tom snare daha iyi bilir :)

Orduevinde sikinti olmaz dostum askeri kart var. En iyisi mersine gidince limana gidip konusmak gidis seklini zaten staj yapacagim sirkette limana yakin. Yemekleri de 1-2 gunluk hallederiz kalici olmayacagiz sonucta. Tesekkurler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tom snare

quote:

quote:

quote:

Magdem mersındesınız zaten yanıbası tasucundan ferıbota bıner rahatca kıbrıs a gecersınız ındıgınız yere cok yakın ozgur kardesımınde dedıgı tam aıle otelı olan harbour otel var kahvaltı dahıl 50tl yada 60 tl dı ordu evı de var hemen merkezde sımıt sarayının yanında pasaport ıle gırme sonra yunanıstan veya yunan adalarına gıdersen sıkıntı olur gıremessın kımlık ıle rahatca gırıs yaparsın sana verılecek muracat belgesını doldur ve kaybetme yeter yemekler bıldıgın seyler arkadasım kıbrıs ı n kendı yemeklerıde guzeldır ama

Sana da tesekkur ederim dostum. Mersine gidince soracagim benim icin asil onemli olan gidis ve gelisin az maliyetli olmasi. Orduevinden faydalanabilecegim icin sikinti olmaz olursa da bir gece otel parasi veririz. Rum kesimine gecebiliyor muyuz ? Cat pat ingilizce ile anlasabilir miyiz oradakiler ile ? Suraya nasil gidebilirim, sundan alabilir miyim filan..

• En ucuz sigara için önerileriniz varmı marlboro parliament vs
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sana da tesekkur ederim dostum. Mersine gidince soracagim benim icin asil onemli olan gidis ve gelisin az maliyetli olmasi. Orduevinden faydalanabilecegim icin sikinti olmaz olursa da bir gece otel parasi veririz. Rum kesimine gecebiliyor muyuz ? Cat pat ingilizce ile anlasabilir miyiz oradakiler ile ? Suraya nasil gidebilirim, sundan alabilir miyim filan..

Güney Kıbrıs'a Türkiye ve KKTC'den geçiş yoktur. Pasaport ile Yunanistan üstünden geçiş yapabilirsiniz.

• internette kıbrıs bankalarının kredi şartlarına baktım da çok uygun bilgisi olan var mı bi yamuk var mı bu işin içinde
  • merhaba

bende eylül ekim gibi küçük kaçamak yapmak istiyorum önceden hiç gitmedim

nerelerde kalmamı önerirsnizi ? tur almam mı daha yararlı münferit uçak biletini al git mi dersiniz?
  • wurucuteam W kullanıcısına yanıt
    eylul de kıbrıs guzel olur tur almaya gerek yok ama nasıl bı yerde kalamyı dusunuyorsunuz lux mu olsun yokca ucuz mu olsun sız tam yapmak ıstedıgınızı yazın ona gore yardımcı olayım
  • tom snare kullanıcısına yanıt
    Hocam kiz arkadaşima tatile gelmek istiyorum günlük otel diyatlari ne durumda günlük , haftalik ev kiralanabilir mi fiyatlar nasildir ortalama ?

• mech.engr kullanıcısına yanıt
    valla tatıle gıdeceksın ev ıle ugrasılmaz otel en ıyısı ama sen nasıl bı sey dusunuyorsun bana soyle bende duruma gore senı yonlendırırım
  • 1+1 veya 2+1 ev kiraları ne durumda ?
    Temel gıdalar Türkiye'ye oranla nasıl ? Çok fark var mı ?
    Giyim mağazaları çok pahalı mı ? Mesela 1 kazak veya 1 tshirt kaç para ?
    En güzel yeri neresi ?
    Genç nüfus ne durumda ? Ortam iyi mi ?
    Cafeler her gün canlı mı ?
  • quote:

valla tatıle gıdeceksın ev ıle ugrasılmaz otel en ıyısı ama sen nasıl bı sey dusunuyorsun bana soyle bende duruma gore senı yonlendırırım

Hocam kiz arkadasimla kalabilecegim otel , pansiyon .. tarzi yerler onerebilecegin

anlatamadım galıba herseydahıl bı otelmı pansyon mu lımıtın ne kadar bana bunlarla ılgılı bılgıler verırsen dah a ıyı olur
  • quote:

anlatamadım galıba herseydahıl bı otelmı pansyon mu lımıtın ne kadar bana bunlarla ılgılı bılgıler verırsen dah a ıyı olur

Limit 2 bin tl hocam herseydahil olmasi sart degil

gırnede harbour otel var sadece konaklamak ıcın kahvaltı verılıyor gecelık 60tl havuz fln yok ama merkezde bı otel hersey dahıl dersende merıt park ı onerırım ama gecelık suan 230tl cıvarında onun harıcınde rock otel var dome otel var merkezde fıyatlarına ets den bakarsın
  • Arkadaşlar ramazan bayramı sonrası 1 ağustos gibi çıkıp 7-10 gün arası bir kıbrıs tatili düşünüyorum. Kuzenimle beraber gideceğim zannımca tek gitmek sıkıcı olacaktır.

Poker severiz, gece hayatı vazgeçilmezimizdir. Bunun dışında kataloglar varmış bunları duyduk :) Denize gireriz havuza çıkarız falan..

Nereyi önerirsiniz ? Nerede kalalım ? Dışarıya yemek için para harcamak istemediğimizden dolayı kahvaltı ve akşam yemeği fiyata dahil olan otellerde konaklamak istiyoruz.

Öneriler nelerdir ? Teşekkür ederim.

• quote:

gırnede harbour otel var sadece konaklamak ıcın kahvaltı verılıyor gecelık 60tl havuz fln yok ama merkezde bı otel hersey dahıl dersende merıt park ı onerırım ama gecelık suan 230tl cıvarında onun harıcınde rock otel var dome otel var merkezde fıyatlarına ets den bakarsın

İnceliycem hepsini saolasn

• Arkadaşlar merhaba.

Askerlik yaparken tanıştığım cok degerli bir arkadaşımın dugunu ve kinasi olacak. 20-22 agustos tarihleri arasinda kibrista olmam gerekiyor. Esim ve 6 aylik kizimla beraber gideceğiz.

Sizlerden fikirlerinizi almak istiyorum. Cok maliyetli olmasin diye 3 gece 4 gun ucak bileti içeren bir turmu satin alayım.

Yoksa biletleri Haricen alip 3 gun bi otelde mi kalayim.

Ya da bir haftalik bi otel tutup hem tatili hemde dugunumu aradan cikarayim ne dersiniz.

Butce cok sorun degil ben uygun olsun.istiyorum ama derseniz uc kurus fazla ver sunu yap onu da dinlerim.

Bana maliyetleriyle beraber fikir verirseniz sevinirim.

• Bu kibrista ki ingiliz sempatizanligi nerden geliyor ?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.