Şimdi Ara

Kia Sportage vs Hyundai Tucson (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
9.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Kia Sportage vs Hyundai Tucson

(En Son Oy Tarihi: 7.4.2024)
Giriş
  • Makyajlı Tucson N-Line, şu grimsi rengi çok hoş duruyor hocam.

Sportage ise Hyundai'den bir iki tık daha donanımlı araç satıyor diye düşünüyorum tam dolu paketlerinde. Mesela koltuk soğutma, direksiyon ısıtma Tucson'da yok diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 17 Ağustos 2020; 23:52:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, beni de bu farklar arada bırakıyor ikisi de birbirinden iyi araç.

• Bence hiç biri yani yakit konusunda cok yüksek degerler veriyor..ve kasa cok ağir..https://www.youtube.com/watch?v=n6oEvcaFzLE&feature=youtu.be izle derim
    https://www.youtube.com/watch?v=08DTS9sAl8U&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 17 Ağustos 2020; 23:58:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Kasanın ağır olması ve yakıtın fazla yakması benim için çok önemli değil. Ama yorumunuz ve video tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• utka05 U kullanıcısına yanıt
    İkisi arasından Tucson 'N-Line' derim ancak yakın zamanda kasa değiştirir muhtemelen. Tüm rakiplerinde hayalet ekran varken bunlarda yok mesela.

Diğer rakiplerine de göz attınız mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: utka05

Kasanın ağır olması ve yakıtın fazla yakması benim için çok önemli değil. Ama yorumunuz ve video tavsiyeniz için teşekkür ederim.
    Kimse kimsenin duşmani değil,hyundai güzel adimlarla ilerliyor ama tüketim konusunda kasanin ağirliği konusunda halen ağir ve yüksel degerler tabi önemli olmayabilir ama en azindan fren mesafesi atiklik yakit konusunda fransa araçlari daha mantikli şanziman olarakta iyi tutulan araç oldu belki 2008 düşünüle bilir.Tabi zevk meselesi şahsen araçlar konusunda fikir sahibi değilim ama para varken araç alicak aşamasindaysam kullanicaksam bazi şeyleri göz önünde buşundurup memnun edicek marka veya araç bakilmali:) tavsiye sadece:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Tüm rakiplerini çok iyi biliyorum son 4 5 aydır arabalara bakıyorum hem sıfır hem ikinci el ama malesef ya araba yok ya da ikinci eller pahalı. 4 5 ay önce araba vardı neden almadınız derseniz o zamanlar arabamızın değeri azdı satsak iyi araba alamıyorduk. 3008 tiguan ve kuga beğendiğim rakipleri fakat çok yüksek fiyatlılar. Opel grandland X hala bakmaktayım aslında o da bir seçenek. Skoda kodiaq ayrı şekilde konforu için düşünüyorum ama onun da fiyatı bir hayli arttı. Şu anki planım yıl sonunu beklemek ve doğru kararı o zaman vermek.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru, rakipleri daha iyi araçlar sunuyor ama onların fiyatları bir hayli yüksek. Bir diğer alternatif aslında Opel grandland X ama yıl sonu bakmak için en iyi zaman bundan 3 hafta önce Opel bayisine gittim ve bakacak veya alacak araba yoktu. Bu arada Opel glx hakkındaki yorumlarınızı da alabilir miyim?

• Her uc arac da grandland x de dahil, ayni segment, tutulan araclar. Nacizane butcenize gore en iyi donanimli olani tercih edin derim. Zira aracin disinda degil icinde zaman gecireceksiniz. Yukarida bir yorum okudum virajda kia yatiyor diye. Ayni viraji ayni hizda ayni sutus modunda ayni lastikle ayni noktadan bakmadan bu kiyaslama dogru olmaz. bunun icin youtube dan km77 yi izlemenizi oneririm. Ancak soyle bir bilgi vermek isterim, ikisii de kore ayni grup sirket urunu ve bildigim kadariyla kia olusturulurken cok ufak bir tik konforlu kaliteli olsun diye uretiliyor diye biliyorum. Otomobil dubyasinda isim yapmis tecrubeli kisilerin yazilarinda bunu gorebilirsiniz. Aklima gelenler bunlar nacizane.

• Kuekuatsheu kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım.

• Dıştan yorum yapmak kolay ama iç mekan ve kalite algısı konusunda kesinlikle sportage derim.

• idril kullanıcısına yanıt
    Ben 2014 model sahibiyim ama 2014e rağmen gerçekten yeni kaliteli ve konforlu bir iç mekan sunuyor. Tabi 2020 den konuşursak kat ve kat daha iyidir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.