Şimdi Ara

KIA RIO alıyorummmm, alayım mı? :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 2017 model 13000km’de 1.25 benzinli manuel Kia Rio almak üzereyim.
    1.5 yıldır 2006 model 1.5 dizel manuel Clio kullandığıma güvenerek, Rio manuel’le de problem yaşamayacağımı düşünüyorum.
    Yorumlarınız nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu modele bakıyorum.
    2015 modelinin de arka koltukları yatıyor mu? Bende bunu merak ediyorum.
    Kullanan bir arkadaş yardımcı olsa keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldınız mı hocam? Aldıysanız kaça aldınız? Memnun musunuz?
  • 120 binden 140 bine çıkmış yeni Rio Elegance Tekno pack

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 Rio 1.25 Concept kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır.

Çok memnunum. Sorunsuz, güzel arabadır. Hiç arıza vermedi çok şükür. Sanayi&Servis yüzü görmedi bakımlar dışında. Diğer kullanıcılardan da benzer şeyler duyarsınız. Yeni kasaları kullanmadım ama ben 2015-2016 model kullanıp da pişman olanı görmedim.
    1.25 olmasına rağmen güçlü arabadır. Yokuşlarda falan bayılmaz. Tabi kalabalık yüklü ağırken 1.6 motor performansı beklemeyin. Değerlendirmelerinizi 1.25 olduğunu unutmadan yapın.
    İç hacmi de hemcinslerine kıyasa daha iyidir, baya ferah.
    Yakıt tüketimi eğer çok km yapıyorsanız lpg taktırmanızı tavsiye ederim. Performans değişimi hissedilmeyecek kadar az. %40-45 tasarruf sağlıyor.
    170 km/s 'yi çok rahat görüyorum. Titreme falan yapmıyor. Daha fazlasını denemedim. Daha yukarılara çıkanlar da vardır muhtemelen:)

Ayrıca çok sessizdir. Donanımlı olması da cabası

Sorularınızı Rio Kulübü de sorabilirsiniz. Daha fazla geri dönüş alacağınıza eminim

• serseri sirin kullanıcısına yanıt
    Evet yatıyor

Araç hakkında başka merak ettiğiniz şeyler varsa Rio Kulübü başlığına yazabilirsiniz. Daha fazla geri dönüş alabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.