Şimdi Ara

KIA CEED...Peki, ya Sizce? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
74.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç güzel, belki KIA'nın satışlarını arttırır fakat bir dönüm noktası olması imkansız.. KIA gibi Sorento'su dışında Türkiye'de tutulmayan bir firmanın aracını almak için millet neden kuyruğa girsin ki.. Bu aracın okadar çok alternatifi varki ve o markalarında tutkunları var, marka yenisini çıkarsında alalım diye bekliyen bir kitle.. Yani bu araç neden devrim niteliğinde olsun pek anlam veremedim.. Fiyatı alçak tutsada pek birşey yapamaz, örnek olarak Chevrolet'lerin fiyatları çok düşük fakat sokakbaşı görmüyorum nedense.. Bu iş birazda prestij ve ad meselesi.. Millet Toyota, Honda, Opel, VW v.b. markalarda aynı sınıf oto varsa neden bunu alsınki.. 90% lık bir kitle 3-5 milyar fazla vererek saydığım markalardan birini alacaktır.. Uzun lafın kısası bu aracın dönüm noktası olması için uçması fln lazım..

• Heee şunu söylemeyi unuttum, Yeni KIA Ceed uçucakmış zaten
  • Bu Haber KIA Rsmi internet sayfasından

21.12.2006

KIA 4x4’LERE 5 YILDIZ

Kia Sportage ve Sorento, ABD hükümetinin kaza güvenliği değerlendirmesinden beş yıldız elde etti.

Kia Sorento ve Sportage, Amerika Ulaştırma Bakanlığı’nın Ulusal Trafik Emniyeti Kurumu (NHTSA) tarafından gerçekleştirilen, önden ve yandan darbe testlerinde, tüm oturma konumları için, kaza güvenliği değerlendirmesinden en yüksek derece olan beş yıldızı aldı. 5 yıldır üst üste yandan darbe testlerinde 5 yıldız alan Sorento, ilk kez önden çarpışmalarda da 5 yıldız almış oldu.

Kia Motors Amerika Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Len Hunt, Carnival ve Magentis gibi Sorento ve Sportage’ın da bu sene NHTSA’dan beş yıldızlı kaza güvenliği derecesi elde etmesinin gurur verici olduğunu söyledi. Hunt, bu başarının, Kia’nın yüksek güvenlik standartını kanıtlar nitelikte olduğunu ifade etti. Kia’nın çok kısa bir zamanda uzun bir yol aldığını belirten Hunt, asıl golü üretim sürecinde gösterdikleri gelişme sayesinde yüksek kalitede ve güvenli araç üreterek attıklarını vurguladı.

• quote:

Orjinalden alıntı: celen1

Bu Haber KIA Rsmi internet sayfasından

21.12.2006

KIA 4x4’LERE 5 YILDIZ

Kia Sportage ve Sorento, ABD hükümetinin kaza güvenliği değerlendirmesinden beş yıldız elde etti.

Kia Sorento ve Sportage, Amerika Ulaştırma Bakanlığı’nın Ulusal Trafik Emniyeti Kurumu (NHTSA) tarafından gerçekleştirilen, önden ve yandan darbe testlerinde, tüm oturma konumları için, kaza güvenliği değerlendirmesinden en yüksek derece olan beş yıldızı aldı. 5 yıldır üst üste yandan darbe testlerinde 5 yıldız alan Sorento, ilk kez önden çarpışmalarda da 5 yıldız almış oldu.

Kia Motors Amerika Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Len Hunt, Carnival ve Magentis gibi Sorento ve Sportage’ın da bu sene NHTSA’dan beş yıldızlı kaza güvenliği derecesi elde etmesinin gurur verici olduğunu söyledi. Hunt, bu başarının, Kia’nın yüksek güvenlik standartını kanıtlar nitelikte olduğunu ifade etti. Kia’nın çok kısa bir zamanda uzun bir yol aldığını belirten Hunt, asıl golü üretim sürecinde gösterdikleri gelişme sayesinde yüksek kalitede ve güvenli araç üreterek attıklarını vurguladı.

İyi güzel de bu başarı Cerato , Rio da gelirse çok güzel olacak...

• bu araba 38-40 bin ytl olursa Citroen c4 ü 100 ytl ye satmak gerekecek.
  • TOYOTA YI BIR KUSAK GERIDEN TAKIP EDIYORLAR
  • arkadaşlar araba nisan 2007de çıkacak dendi tarih çok yaklaştı hiç ses seda yok bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşsınlar lütfen
    iyi forumlar
  • Ceed den hala ses yok....Yaza kadar gelmicek heralde....
  • güzel araba bence... cerato'lar da iyi bi marka... cees'ten iyi olmasın ama
  • ewt şu aralar çıkması lazımdı... ama bilemiyorum..yakında çıkar zaten
  • dört gözle bekliyorumm... güsel araba bence ..
  • Hackersun kardeşim sanırım Ceed çıkınca sen herkeslerden önce gidip göreceksin

Bencede gayet hoş bir araç,fotoğraflardan bile temiz bir işçiliğe sahip olduğu anlaşılıyor.Koreli markaların giderek artan kalitelerine,en iyi müşteri memnuniyetine sahip olmalarına rağmen araçlarını daha alınabilir fiyata sunmaları bence çok iyi.Bu yüzden Koreli markaların hızlı yükselişinden çok memnunum,eğer hakettikleri imaja yaklaştıkca fiyat politikalarını değiştirmezlerse Avrupalı üreticiler fiyatlarını düşürmek zorunda kalabilirler.
    Neden olmasın?
  • gercekten cok merak ediyorum bu aracı bakalım ne olacak fiyat biraz iyi olura tutulabilir yankı getirecek bi arac
  • gelse de görsek artık yaaa....
  • Arkadaşlar CEED yalan oldu galiba...bi gelişme yok mu? bilgisi olan arkadaşlar?
  • kia ceed, auto bild'in yaptığı c segmenti karşılaştırmasında (aklınıza gelebilecek tüm modeller var) vw golf ile aynı puanı toplayarak 1. oldu.

Ve bu karşılaştırmada, kullanım giderleri, fiyat gibi kriterler yok, tamamen otomobilin niteliği üzerinden , fiyat parametresi göz ardı edilmiş bir karşılaştırma,

bunun üstüne, 1.6 dizel 115 hplik motor faktörünü, kia nın fiyat avantajını, ve 7 yıl garantiyi koyduğumuzda yakında c segmentinin kızışacağını söyleyebiliriz.

http://www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=13848&artikel_seite=1

• Teşekkürler kardeş, eğer bir gün bir kia sever olursam, sorumkusu CEED dir :)
  • Ceed'in Golf ile birinciliği paylaştığı kısım,testin ilk bölümüdür.Daha sonra 2. bölüm yayınlanmış ve puanlar toplanıp genel tablo çıkarılmıştır.Ceed hakkında güzel yorumlar var.Merak edenler Autoshow dergisinin bu hafta ve geçen haftaki sayılarını alıp 2 bölümü de okuyabilirler.Araba değişirmek üzereyim,Fiat Bravo ve Kia Ceed'i merakla bekliyorum.Fiat Bravo hakkında pek iç açıcı şeyler yazılmamış ama bizzat görmek lazım.

KIA CEED...Peki, ya Sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldiersoy

Ceed'in Golf ile birinciliği paylaştığı kısım,testin ilk bölümüdür.Daha sonra 2. bölüm yayınlanmış ve puanlar toplanıp genel tablo çıkarılmıştır.Ceed hakkında güzel yorumlar var.Merak edenler Autoshow dergisinin bu hafta ve geçen haftaki sayılarını alıp 2 bölümü de okuyabilirler.Araba değişirmek üzereyim,Fiat Bravo ve Kia Ceed'i merakla bekliyorum.Fiat Bravo hakkında pek iç açıcı şeyler yazılmamış ama bizzat görmek lazım.

KIA CEED...Peki, ya Sizce?

esas manası olan, otomobillerin karşılaştırılıdığı bölüm ilk bölüm, 2. bölümde otomobillerin diesel motorlu versiyonları, özellikle de performans unsuru üzerinden karşılaştırımış, öyle olunca da kia nın 1.6 litrelik motoru rakiplerinin 2 litrelik motorlarla başa çıkamamış tabii.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.