Şimdi Ara

Keysepeti.com Güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, windows 10 pro lisans anahtarı almak istiyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. internette uygun fiyatlı windows 10 pro lisans anahtarı buldum alışveriş yapmadım henüz Keysepeti.com Güvenilir mi? lisanslar gerçekten orjinal mi satıyorlar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

https://keysepeti.com/windows-10-pro-lisans-anahtari/

• Bu tarz sitelere güvenmemekte yarar var. Bunun için güvenilir yerlere yönelmenizi tavsiye ederim.

• yusufir kullanıcısına yanıt

merhaba konuya dönmeyi unutmuştum siteden 1 adet lisans anahtarı aldım mecbur kaldığım için. whatsapp müşteri hizmetleri numarası yaklaşık 15-20 dakika içinde kurulum ve lisans bilgilerini gönderdi. öğrenci olduğum için 1 adette office 2019 pro plus dijital lisans anahtarı hediye ettiler ilgilerinden dokayı çok şaşırdım gerçekten. office 2019 pro plus dijital lisans anahtarı ihtiyacı olan varsa altta ürün linkini bırakıyorum sevgiler.

https://keysepeti.com/office-2019-pro-plus-lisans-anahtari/

• bu keyler genelde bir kaç ay sonra patlıyor.

• merhaba office lisanslar format atılana kadar kullanılıyor bunun bilgisini veriyorlar zaten, bu sebepten ötürü fiyatları çok uygun tutuyorlar ayrıca windows lisanslar ise ömür boyu kullanım ben windows lisans aldığım zaman aynı pc formatladım yeniden lisansı kullanabildim bilginize.

• hwidgen ile kalıcı lisans almak varken neden bu sitelere para veriyorsunuz ki?

• Kesinlikle güvenilir bir site değildir hakkında yüzlerce şikayet var verdikleri hiçbir lisans çalışmaz geri ödeme istenildiğinde banlanırsınız eğer kim ona güvenilir diyorsa o da onlardandır, dahası bu site yasal staüde çalışıyor ve de yasal yoldan dolandırıcılık yapmaya devam ediyor, mühim olan bu sitenin dolandırıcılığına nasıl göz yumulur anlamıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.