Şimdi Ara

Keyler Geri Alınıyor Almayın Arkadaşlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
20.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her şey Arjantin'e göre değil mi hocam?
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Aynen, generatorde ne yazıyorsa onu gönderdim. Kendi hesabımdan TR olarak 55 TL ye satın almıştım onu bekletiyorum duruma göde iade talebi açıcam. Diğer konuda bir arkadaş keyi aktif edip oynadığı halde sabah iptal olmuş geri ödemesi yapılmış çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 22 Aralık 2019; 12:45:31 >
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum öyle bir şey olacağını key gelince oyun da geliyor al gir oyna geri ver falan pek alıma yatmıyor ama zamanla göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünkü konu üzerine verdiğim 2 siparişte iptal edilmişti. İlki için 40, ikincisi içinde 20 dk sonra mail gelmişti. Sizin adımların üzerine kendimde ekleme yaparak yeni bir deneme yaptım. 1 saat olmasına rağmen iptal edilmedi. Key gelirse yöntemimi paylaşacağım.
  • Jorgmoller kullanıcısına yanıt
    Akşam saatlerini bekleyin hocam 7 gibi başlıyorlar iptal edeceklerse

• Merhabalar,

Dün aldım. Sipariş iptal edildi. Bu sefer sizin yöntemle sırasıyla uygulayıp aldım . Şuan için beklemedeyim umarım kodu alabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorgmoller

Dünkü konu üzerine verdiğim 2 siparişte iptal edilmişti. İlki için 40, ikincisi içinde 20 dk sonra mail gelmişti. Sizin adımların üzerine kendimde ekleme yaparak yeni bir deneme yaptım. 1 saat olmasına rağmen iptal edilmedi. Key gelirse yöntemimi paylaşacağım.
    Ben sırasıyla arkadaşın dediği gibi aldım. Eğer olmazsa sizin yöntem olursa beklemedeyim.
  • gmail hesabı açarken doğrulama kodu için telefon nosu istiyor. buna mecburen türkiye seçip kendi nomuzu giriyoruz. nasıl oalcak?
  • Bana da 48 saat için de geri dönüş yapacağız dediler hadi bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

gmail hesabı açarken doğrulama kodu için telefon nosu istiyor. buna mecburen türkiye seçip kendi nomuzu giriyoruz. nasıl oalcak?
    aynen bende de öyle oldu kendi telefonumu girdim mecburen çünkü vpn-modem reset vs. yapsamda yine doğrulama için telefon istedi. Dediğim gibi gmail olduğu için telefonu göremezler diye düşündüm. kendi numaram ile doğruladım.
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Onu göremezler ben de kendi numaram ile doğruladım.
  • 48 saat içinde göndereceğiz maili gelmişti 3 saat önce daha iptal olmadı.

• EKleyin oynayalaım. Echoessss
  • Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de onay maili gelmiş. İnşallah iptal etmezlerde yollarlar keyi.
  • Hocam, yöntem için teşekkürler. Ben henüz müsait değilim ancak müsait olduğum an yöntemi deneyeceğim.

• İptal maili gelen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

gmail hesabı açarken doğrulama kodu için telefon nosu istiyor. buna mecburen türkiye seçip kendi nomuzu giriyoruz. nasıl oalcak?
    Google telefonunuzu üçüncü partilerle paylaşmaz.
  • adonise kullanıcısına yanıt
    beklemedeyim hala...
  • Key gelen kimse yok mu arkadaşlar? Veya iptal olan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.