Şimdi Ara

Keşke memleket takımıni tutsaydim (fanatiklikten bıktım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan en azından kafamız rahat olurdu b*ktan kafamızda başka dert yok gibi bide bunları takıyoruz yeter lan 1 haftaya bir ömrümden 5 yıl gidiyor futbolcularin umrunda mı s*k*nde bile değil ben niye çekiyorum derdini şampiyon olsa da artık sevinmek istemiyorum bıktım şu holiganliktan fanatiklikten bunun için bide milletle kavga ediyom iki elimi duvara vurmaktan morardi çok özeniyom şöyle takım tutmayanlara istesek te bırakamiyoz içimize işlemiş meret zaten bu sene de şampiyon olamazsa bırakıyorum memleket takımıni tutacam artık burdan
    Maicon Ahmet latovlevici yasin Selçuğa da en içten kufurlerimi iletiyorum fenerli ve bjkli arkadaşlar da dalga geçip ezebilirsiniz sonuna kadar haklısınız bu GS ligi 4. De bitirir %80 o zaman da geçersiniz dalganizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fanatiklik ruh hastalığıdır. Çok boş beleş bir iş. Bir kere geliyorsun hayata.

• çanakkale dardanel lenn :D

• Fanatiklik gerçekten gereksiz. Bazı adamlar kardeşim dediği adama sırf maç için ne küfürler ediyor. Sırf futbol için birbirini öldürenler bile var maalesef. Spor için izleyin geçin en güzeli. Futbolcular trilyonlar götürüyor, millet birbirini yiyor. Hiç gerek yok fanatikliğe.

Ben en son 15 yaşında falan baya fanatiktim. Sınıfta kavga ediyordum milletle Beşiktaş için. Sonra ne kadar gereksiz olduğunu anladım yaşım ilerleyince. Hatta yeri geliyor 8 yedik diye kendimle dalga geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Fanatiklik gerçekten gereksiz. Bazı adamlar kardeşim dediği adama sırf maç için ne küfürler ediyor. Sırf futbol için birbirini öldürenler bile var maalesef. Spor için izleyin geçin en güzeli. Futbolcular trilyonlar götürüyor, millet birbirini yiyor. Hiç gerek yok fanatikliğe.

Ben en son 15 yaşında falan baya fanatiktim. Sınıfta kavga ediyordum milletle Beşiktaş için. Sonra ne kadar gereksiz olduğunu anladım yaşım ilerleyince. Hatta yeri geliyor 8 yedik diye kendimle dalga geçiyorum
    Harfine kadar katılıyorum. Sonuçta alt tarafı bir spor. Tuttuğun takım başarıya ulaştığı zaman senin eline maddi anlamda bir şey geçmiyor çünkü kulüple resmi olarak bir bağlantın yok. Oyuncular da bizim kadar kafaya takmaz çünkü onlar milyon euro'ları götürüyor her halükarda.

• Heba etmeye değmez kendinizi bu kadar abartmayın.

Benim son yıllarda dellendiğim Dursun yönetimi ve Riva-Florya ikilisinin rezil çok ufak paralara satılması.

Onum dışında oynanan oyun futbolcular maaş falan bunlara takılmayın bi ara herkes maaş mevzusuna takılmıştı kulüp vermiş arkadaşım GS nin muhasebecisi değiliz ki Rızık Reis ne demişti hakkımız buysa almayalım mı ??

• Bir futbol takımı veya maçı için birbirine ağız dolusu küfür edenler, kavga edenler, hatta can alanlar çok net 40 iqdan fazla değillerdir ve tedaviye ihtiyaçları vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Bir futbol takımı veya maçı için birbirine ağız dolusu küfür edenler, kavga edenler, hatta can alanlar çok net 40 iqdan fazla değillerdir ve tedaviye ihtiyaçları vardır.

• Dünya genelinde normali zaten öyle. Geç kalmış sayılmazsın👍.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Bir futbol takımı veya maçı için birbirine ağız dolusu küfür edenler, kavga edenler, hatta can alanlar çok net 40 iqdan fazla değillerdir ve tedaviye ihtiyaçları vardır.
    Katılıyorum.Fenerbahçe'yi çok seviyorum mesela ama böyle muhabbetler olunca değişik geliyor.Abartmamak lazım destekle,formanı al,maçını izle sevin ya da üzül gerisi boş.
  • Sahada oynayanı milyon dolarlar kaldırıyor, bir gün X takımında ise başka bir gün Y takımına geçip X takımına karşı gol atabiliyor. Sonuçta adamların da mesleği bu ama arkasında dönen milyon liralar var iken biz ne diye kendimizi harap ediyoruz?

Ben de takım tutmam futbol dışında diğer sporlarla ilgilenirim. En azından onların kavga gürültüsü daha az oluyor. Amaç maç izlemek, vakit geçirmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.