Şimdi Ara

kesin sigara zammı açıklandı(bat,jti,philip morris fiyatları eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
9.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ülke battı ama ustunu ortmeye calısıyorlar devletın elınde satacak bıseyı kalmadı buna rağmen ıc ve dıs borclar aldı basını gıdıyo

herseye zam yapılıyor ama maaslarda artıs yok orta dırek dıye bıse kalmadı halk ıyıce fakırlesmesye basladı

ulke yasanmaz hale gelmeye basladı yakında herkes sokağa dokulur

ben bu yasıma kadar hıc bu kadar sıkıntılı bır donem yasadığımı hatırlamıyorum artık herseye lanet edesım gelmeye basladı

yavas ısyan moduna gırmeye basladım bunun sonucunda bırılerıne yada bıseylere patlayacam heralde ınsanın sabrı bu kadar zorlanır ancak bu gıdıshat duzelmezse cok sıkıntı zamanlar yasamaya baslıycaz
  • Anadolu akar
  • Muratti 4.50 degil 5.50 kaynak milliyet.com.tr
  • Malbuş Laty 7 olmuş oha Bugün son kez 5,50'ye almışım. Haftada zaten 2 paket gidiyordu, 1 pakete düşürecez artık.

Viceroy'a zam yokmu acaba?
  • Parliament fiyatıda yanlış. 6.75 olacak fiyatı 7.50 değil. Bırakana kadar içtiğim sigaramın bugün gittim halini hatrını sordum nasıl dedim 6.75 dediler.
  • İşin iyice cıvkını çıkarmaya başladilar , bu düpedüz soygundur , mevzu sadece sigara deil.Elektrik , benzin , doğal gaz , köprü gişe ücretleri , tekel ürünleri , daha saymakla bitmez...... Toplumda bu kadar insan sıkıntı çekerken , sigara yasaği , zam uygulamalari v.b gibi anlamsiz uygulamalarin açiklamasini artik öğrenmiş olmamiz gerekiyor.Bunlar neye güvenerek halki bu kadar eziyorlar çok merak ediyorum.
  • Niye bu kadar sorun yapıyorsunuz anlamıyorum sigarayı bırakın paranız cebinizde kalsın
  • bizi yönetenler gece başlarını yastığa koyunca vicdanları rahat bir şekilde nasıl uyuyorlar çok merak ediyorum.sadece sigara değil biliyoruzki bir çok şeyede zam gelecek bunların peşinden.hepimiz gittikçe fakirleşiyoruz, başbakanamız bilmem kaç yıldızlı otellerde tatil yapıyor bu nasıl vicdan,nasıl adalet,nasıl kalkınma anlamak mümkün değil.
    komşusu açken tok yatan bizden değil demiş peygamberimiz,peki halkı her gün yoksullaşırken, beş yıldızlı otellerde tatilini yapan,çoluğu çoçuğu kimi yurt dışında,kimi gemiciklerle hayatını garanti altına almış yaşayan kimdendir?
  • bu kadar zam burunlarından çıksın bunların, bırakıcaz artık başka yolu yok. bugün winston 1 karton aldım, bu arada bandırmada hiç bir bakkalda sigara yok daha doğrusu satışa çıkartmamışlar, soruncada wallahi stok yapmadık diyolar, hadi bir iki tanesinde kalmadı be mübarek hemen hemen bütün bakkallardamı kalmadı, hepsi ayak oyunu sigaradan para kırmanın peşinde bu bakkal milleti... Bende gittim carrefour'dan aldım bir karton. zaten bu son bırakıcam...
  • Mavi Larka 1 lira zam gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Niye bu kadar sorun yapıyorsunuz anlamıyorum sigarayı bırakın paranız cebinizde kalsın

hadi sigarayı bıraktık diyelim, peki elektrik doğalgaz ?
  • iyi olmuş sigaraya gelen zam
  • muratti'nin 4.50 olduğunu görünce, kesin yanlış yazmışlardır diye düşündüm, tabi bi de diğerlerine gelen zamlardan yorum yaparak 5.50 TL olduğuna kanaat getirdim. muratti ile winston da denk sigara, yıllardır fiyatları başabaş gider diye düşünerek, winston'un da 5.50 olacağına kanaat getirdim ve gidip 3 karton winston aldım bunlar bitince de bırakırım heralde
  • Sigara,alkollü içecekler,trafik cezaları vs vs. bol bol zam bekliyoruz çok iyi oldu.Avrupa'da da sigara çok pahalı hatta paketteki adet sayısını bile indiriyorlar, sık sık zamlandığı için tepki çekmemek için galiba.
  • Kısa parliament 7.25 Reserve içerim 0.25 kuruş daha verip .D

Şaka bi yana Parliamentten murattiye geçiş yapacaz anlaşılan:(
  • camel noldu
  • Camel 6.25 TL olacak büyük ihtimal.

7 senedir Camel içiyordum, son 2 aydır Muratti Light içiyorum.
    Son 3 gündür hiçbir yerde Muratti Light bulamıyorum.

Büyük ihtimal sigarayı bırakacağım.

JTI'da çalışan dağıtımcı arkadaşım var.
    Bugun bir kaç fiyat söyledi;

Winston : 5.40 TL
    Anadolu : 4.25 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 3 Ocak 2010; 21:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektorSTK

camel noldu

Evet naturel flavor ne kadar oldu acaba. Eski fiyatı 5.50 tahmini olarak yeni fiyatı nedir?
  • yuh be parliamenti daha yeni 5.75 yapmışlardı 7.25 nedir illa yurt dışından aldıracaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _:KajmeraN:_

quote:

Orijinalden alıntı: MPS

quote:

Orijinalden alıntı: _:KajmeraN:_

Bi Zevkim o kalmıştı Allah binbir türlü belalarını versin inşallah

Kendini bile bile zehirleyen yaratıklara önce akıl olmuyorsa bela versin Allah

Tayyibeme kaldı benim zehirlenmem hatta sana mı kaldı sen kim oluyorsun benim zehirime karışıyorsun

Dûsüncen yanlis.Sigara yûzûnden insanlar daha çok hasta oluyor.Hasta oluncada bu paralar herkesin cebinden çikiyor.(avrupada bôyle,turkiye yi bilmiyorum.Zira sosyal adalet olmadigindan!)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.