Şimdi Ara

Kesin kayıt belge sayfasında yazan ibare ne anlama geliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Kesin kayıt belge sayfasında yazan ibare ne anlama geliyor ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    146 Mesaj
    Bir lisans programına kayıtlıyım kaydımı sildirip başka bir lisans programına kayıt yaptıracağım fakat okulun sayfasında '' Herhangi bir Yükseköğretim Programına devam eden (Önlisans programlarında okuyan öğrenciler Lisans bölümlerine; Lisans bölümlerinde okuyan öğrenciler Önlisans programlarına kayıt yaptırabilirler) öğrenciler devam ettikleri okuldan onaylı lise diploması ve öğrenci belgesi getireceklerdir.'' böyle bir ibare var bu ne demek ben kaydımı sildirip lise diplomamı okuldan aldıktan sonra kayıtta sıkıntı olur mu ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

o ibare kayda gelirken git öbürkü okulundan kaydını sildir diplomanı al gel demek.bir de öğrenci belgesi getir demişler.
    quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

o ibare kayda gelirken git öbürkü okulundan kaydını sildir diplomanı al gel demek.bir de öğrenci belgesi getir demişler.

diplomayı götürdükden ve kaydı sildirdikten sonra öğrenci belgesine niye gerek duyulur ki

bilemiyorum :)
    |
    |
    axies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.