Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kesilirken Allah diye öten Horoz !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kesilirken Allah diye öten Horoz !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    834 Mesaj
    Normalde bu tür haberleri ciddiye almam, fakat sabah bu haberi okuyunca sandelyeden düşüyordum gülmekden nerede ise.

Detaylar aşağıda buyrun okuyun !

Kesilirken Allah Diye Öttü !

Kırgızistan'da kesilmeye hazırlanırken "Allah" diye ötmeye başladığı iddia edilen horoz hem kendi hayatını kurtardı hem de binlerce insanın, yaşadığı köye akın etmesine neden oldu...

Kırgızistan'da kesilmeye hazırlanırken "Allah" diye ötmeye başladığı iddia edilen horoz hem kendi hayatını kurtardı hem de binlerce insanın, yaşadığı köye akın etmesine neden oldu. Ülkenin orta kesimlerindeki Oş kasabası, "Bu Allah'ın bir mucizesi" diyen insanlarla dolup taştı.

Ülkede günün konusu olan horozun sahibi İbrahim İsmatullayev, "Çocuklara ve bana saldırıyor diye kesecektim az daha" derken hâlâ olayın şaşkınlığını yaşıyor. O "an"ı anlatırken sesi titriyor; "Elime bıçağı aldım. Tam kesecekken birinin Allah Allah' dediğini duydum. Etrafıma bakındım kimse yoktu. O sırada annem gelince olayı anlattım. Bunun üzerine annem elimden bıçağı kaptı. 'Ses ondan geliyor. Bırak yaşasın. Bu Allah'ın bir lütfü' dedi. Ben de kıyamadım zaten."

Dinlemek için aşağıdaki linke tıklayınız

http://image.haber7.com/download/Allahdiyenhoroz.mp3

Haberin kaynağı:http://www.haberalemi.net/haber_detay.php?haber_id=5673

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 486 DX2 -- 20 Mart 2006; 11:20:43 >

|
    |

• Binbaşı
    1235 Mesaj
    Bu türde spekülatif haberler her zaman oluyor...Üzerinde Allah yazan yaprak, ağlayan Meryem ana heykeli vs vs..İnsanlar neye inanmak istiyorlarsa onu sunuyorlar...
    |
    |

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir
  • Kimse inanmak zorunda deil ama bu tür şeylerin olması imkansız deil.Çünkü insanlar sapıttıkça allah onlara ibret edecekleri bir şey werir.
    |
    |
    Bünyesi İslamiyete yargı üreten biri yine iş başında, çok arıyormusun bu haberleri

Sandalyeden düşüyormuşsun dikkat et birgün fena düşer kafanı gözünü yararsın sonra.
    |
    |
    göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    6909 Mesaj
    Hakikaten Allah diyor yahu Tövbe tövbe
    |
    |
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Lınkın Sonunda *** Yazan Yere Ne Yazcaz?
    |
    |

Orjinalden alıntı: Pioneer1907

mp3
    |
    |

Orjinalden alıntı: Pioneer1907

http://image.haber7.com/download/Allahdiyenhoroz****

**** = .mp 3 yazacaksınız beyler...
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    palavra bir haber.
    |
    |

• Binbaşı
    1784 Mesaj
    Bırakın bu işleri ya
    |
    |

Adam da bu hareketiyle bunu hak etmiştir bence.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

Bünyesi İslamiyete yargı üreten biri yine iş başında, çok arıyormusun bu haberleri

Sandalyeden düşüyormuşsun dikkat et birgün fena düşer kafanı gözünü yararsın sonra.

Hayır arkadaşım, haberi tesadüfen gördüm ve saçma ve komik buldum tamam mı ?
    Allah sapıtmakda olan toplulumumuza bir gün bir şeyleri gösterecekse bu kedi köpek horozla değil, açık seçik ve güçlü bir şekilde olacaktır.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Masal
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.