Şimdi Ara

Kernel Power Ve Whea Logger Hatası Alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
38
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar bilgisayarımda günlerdir ne ayar yaptıysam çözemediğim 2 hata ile karşı karşıyayım. Sistem parçalarımdan anakart işlemci ve ram çok uzun zamandır kullandığım parçalar ve eski sistemimde hiçbir sorun yaşamadan kullanmıştım.

İşlemci: 3600x

Ram: 2x8 3200mhz cl 16

Anakart: Msi A520m Pro

bu 3 parçanın sorunsuz olduğundan %100 eminim fakat geçenlerde sistemime güncelleme yaptım. Ekran kartı ve güç kaynağımı değiştirdim.

Rx 6800 2. el bir kart satın aldım ve Cooler master 650w Mwe v2 80+ güç kaynağına geçiş yaptım. O günden beri bu 2 hatayı bilgisayarı kullandığım herhangi bir dakikada alıyorum, Özellikle oyunda iken. Fakat zaman farketmiyor bazen dakikada bir, bazen 3-4 saatte bir bilgisayar hata vermeden kapanıp tekrar açılıyor kitleniyor sesler. Oyun dışında da genellikle video izlerken ve bir sayfada gezinirken gidiyor occt den güç testi yaptım bir sorun olmadı Şimdi bilgisayarımı satma aşamasındayım. Fakat satıcı olarak ayıplı mal da kimseye satmak istemem. Hata güç kaynağından mı kaynaklanıyor yoksa ekran kartından mı kaynaklanıyor kesin olarak nasıl anlayabilirim bunu sormak istiyorum. Başka bir ekran kartı ve güç kaynağıyla deneyebilecek konumda değilim.

• Büyük ihtimal PSU kaynaklı bir sorun yaşıyorsun gibi duruyor...

Bu program ile "power" testi yapıp herhangi bir hata alıyor musun bak;

Kernel Power Ve Whea Logger Hatası Alıyorumwww.ocbase.com
    OCBASE/OCCT : Free, all-in-one stability, stress test, benchmark and monitoring tool for your PC
    https://www.ocbase.com/download
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.