Şimdi Ara

KERATOKONUS ve CROSS LİNKİNG TEDAVİSİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
18
Favori
106.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ldr1907

Peki ne kadar ameliyat ücreti aldılar? Özelde mi oldunuz hocam?

HOcam ben Adana Başkent'te olacagim 4 Mayıs'ta tek göz 2600₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Özel mi devlet mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Peki ne kadar ameliyat ücreti aldılar? Özelde mi oldunuz hocam?

HOcam ben Adana Başkent'te olacagim 4 Mayıs'ta tek göz 2600₺

Sadece crosslink mi yolsa görmeyide mi düzeltceklerini söylediler?

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Sadece crossing görmede düzelme olmuyomus

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Özel hocam

• quote:

Özel hocam

Sizin olcağını crosslinki ben devlette oldum 1 kuruş ödemeden :D 2600 TL boşuna vermek size koymuyormu biraz? Sanki çöpe atıyormuş gibi geldide bana
    Hocam göz önemli devlette bedavadir diyeceğim Yok ben profa olacagim ameliyati cok şükür maddi dürümümda fena degil ondan koymuyor saglik için maddiyat herzaman ikinci plandadir benim için

• quote:

Hocam göz önemli devlette bedavadir diyeceğim Yok ben profa olacagim ameliyati cok şükür maddi dürümümda fena degil ondan koymuyor saglik için maddiyat herzaman ikinci plandadir benim için

Özeldeki crosslink ile devletteki crosslink'in bi farkı yok yalnız

• Ameliyatta his nasıl? Damlaları damlatırken vs.

Hayirlisi olsun artık benim tercihim bu yönde daha hijyen olduğunu düşünüyorum dr Prof olmasi daha cok güven veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Ameliyatta his nasıl? Damlaları damlatırken vs.

Başta uyuşturucu damlaları akıtırken hissediyorsun o damlaları ufak ufak sonra tam uyuşunca gözüne sadece damlaları düştüğünü görüyorsun ama hiç hissetmiyosun bile değdiğini.

Sağol, kafamı ayaklarımı her yerimi sabitlettircem reflekse zıplarım belli olmaz.
  • Yok birsey olmaz ama asıl konu ameliyattan 1 saat sonrası felaket şimdiden ona hazırlanın.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    ben gözlüksüz bile normal miyop astigmatlı görüyorum, topografiye yolladılar parça bozulmuş, en kötüye hazırlnaıyorum.
  • gözlüksüz bile normal miyop astigmatlı görüyorum, derken

Gözlükle bile diyecektiniz sanırım. Bu hastalığın sıkıntısı bu gözlük çok işe yaramıyor biraz artıyor ama net değil.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    miyop ve astigmat için ilk defa gözlük almaya gittim gözlük olmadan da çok kötü görmüyorum demek istemiştim.
  • quote:

Sağol, kafamı ayaklarımı her yerimi sabitlettircem reflekse zıplarım belli olmaz.

O damlalar buz gibi bu arada doktor benim gözüme akıttığında ben refleks olarak titretiyodum başımı az bişi doktorda sakin ol demişti sonra bana

• quote:

miyop ve astigmat için ilk defa gözlük almaya gittim gözlük olmadan da çok kötü görmüyorum demek istemiştim.

Göz değerleriniz kaç?

sol gözüm miyop 0,75 sağ gözüm astigmat 1,75, yaş 27 bu zamana kadar böyle idare ettiysem ölene kadar idare ederim, benim asıl korkup kertakonus fb grubunda hasta paylaşımları, eskiden daha iyi görüyordum diyorlar.
  • quote:

sol gözüm miyop 0,75 sağ gözüm astigmat 1,75, yaş 27 bu zamana kadar böyle idare ettiysem ölene kadar idare ederim, benim asıl korkup kertakonus fb grubunda hasta paylaşımları, eskiden daha iyi görüyordum diyorlar.

Benim sol 4.00 sağ 1.75 miyop ameliyatdan önce böyleydi sadece soldan ameliyat oldum şubatta durdumu bilmiyorum fakat sağ acayip ilerledi hissedebiliyorum eskisi gibi değil en az 2.50 olmuştur ve işin ilginç yani şuan gözlük kullanmıyorum istemiyorum çünkü her ne kadar uzağı görmekte sıkıntı çeksemde. Bakalım haftaya kontrolüm var sağ gözüme bakıcak umarım bir an önce sağdanda ameliyat olurum. Bu arada daha önce daha iyi görüyodum diyenlere bakmayın hocam ameliyat olmazsanız daha kötü olucak ona bakarsanız sürekli ilerlicek birde böyle düşünün ama kader napalım bizde böyle hastalığa yakalandık işte fıtratımızda varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernos2 -- 21 Nisan 2017; 22:44:46 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.