Şimdi Ara

Kepek sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dökülme çok fazla oluyordu. Kısa bir zamandır. Bioxcin sarımsaklı şampuan öneri olarak aldım çok memnun kaldım.

• Bende de ciddi dökülme oluyordu. Özellikle BIOXCIN Ürünleri saçlarıma çok iyi geldi. Dökülme sorunu olanlara kesinlikle BIOXCİN SERUM öneriyorum.

• Dalgamıgeciyorsuncanim kullanıcısına yanıt

Konuları okudum. Aynı sorun bende vardı.Bioxcin ile sonuca çabuk gitti. Şuan saç dökülmem yok. Ayrıca yumuşak ve havalı durmakta kesinlikle öneririm.

• Uzun zamandırç kullanıyorum çok memnum kaldım. Kesşnlşk mneririm. Hemdığal hemde dökülme p

• Arkadaşlar yorumlarınız son derece mantıklı bende bir kaç aydır kullanıyorum. Son derece iyi geldi kullanmaya devam edeceğim. Özellikle Bioxcin Forte...

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Kesinlikle haklısın bende kullandım. 2 ay da tamamen çözüldü. Kesinlikle tavsiye ederim. Kullanmanızı öneririm. Saçlar çok önemli bir organ olmayınca olmuyor. Sadece kepek olsa iyi di fakat dökülmede büyük etkendi. Saçlarımın toparlanmasına çok sevindim.

• Merhaba ben BIOBLAS saç bükülmesine karşı şampuanı kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Geçen gün reklamlarda gördüm. Saç kepeklenmesine karşı modelinide çıkaracakmış. Kesinlikle öneririm.

• Sağlıklı bir saç istiyor iseniz Bioxcin aqua kullanın

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

Hocam bende de dökülme çok fazla oluyordu. Bıoxcın Sarımsaklıyı doğal olduğu için kullandım. Sana tavsiyem mutlaka bir dermatoloğa gözük bende doktorun verdiği bilgi ile hareket ederek kullandım. Şuan dökülmem yok. Memnun kaldım.

• ender010203. E kullanıcısına yanıt

Bende sorunu çözdüm şükür 2 yıl önce. Doğal sabunun faydasını gördüm. Önce kepek gitti, sonra da dökülme durdu ve şimdi saçları bile uzattım. Sabunu 40 tl ye satıyor aldığım kişi, ben helalinden 50 - 60 tl gönderiyorum sabun başı. Harcadığım en keyifli temizlik malzemesi parası. Aynı sabunla saçımı, yüzümü, vücudumu komple yıkıyorum. Şu aralar ardıç katranlı sabuna sardım. Saçınızı yıkarken köpüğünüz beyaz değil, siyah. En çok hoşuma giden o.

• Arkadaşlar yorumlarınızı okudum. Bende aynı sorun var. Çok fazla dökülme oluyor. Tabi hiç hoş bir durum değil dayanadım bir doktora gözüktüm.. Dökülmeye karşı yapabileceğin en güzel çözüm bitkisel şampuan alman çok araştırdım BIOXCIN SARIMSAKLIYI önerdiler.

• saçlarım çok döküldü. Sürekli kaşınan bir saç Alanyanın üstünde çok güzel dağlık alanlar var. Gidip gezeceğiz bakalım güzel olacak. Size nacizane önerim Kesinlikle bıoxcın kullanın.....

• Sarımsak özlü olanı kullandım. Alışmak kolay olmadı fakat saçlarım şiçin çok önemli yarın öbürgün aksi bir durum ola yandok 1

• Bende de aynı problem vardı. bioblas şampuan şampuan öneriyorum. Çünkü çok kısa zamanda hem uzaması hem de kepek konusunda sana çok yardımcı olacaktır. Kullandığım için biliyorum.

• Yoğun bir kaşıntın varsa mutlaka bir doktora gözükmen bende vardı. Trentyoldan Bioxcin Aqua DS kullandım rahatladım. Çok mutlu oldum.

• açıkçası daha önce yorum yapmıştım. Bioxcin Aqua DS şuamda kullanıyorum. En büyük tarafı saç dökülmesi durmasından ziyade saçlarıma ciddi oranda hareketlilik geldi. İçimden iyki almışım dedim. Sizlerde isterseniz benim gibi internetten alabilirsiniz. https://www.gratis.com/bioxcin-forte-aqua-thermal-ds-yogun-kepek-karsiti-sampuan-200-ml/urun/10422856?k=&gclid=Cj0KCQjw0oyYBhDGARIsAMZEuMs5HcON0aaXowwEXkRLmtjfQuvqJwxpTRe0b763TYfnwdL2o9NzwGgaAuGSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

• Kişiden kişiye değişen bir durumdur. Bu konuda bende çok çektim. Önlemim aldım. Kepek ile ilgili çok sıkıntı çektim. Arkadaşlar sürekli farklı bir şampuan önerdi. En son ise Bioxcin Aqua DS bende denedim. Kepekten kurtuldum.. Bu sorunu yaşayan varsa mutlaka kullanmalı...

• Arkadaşlar yorumları okudum. Birden fazla yorum yapan var gibi :) açıkçası bende uzun zamandır. Bioxcin Forte kullanıyorum. Sevindiğim konu ise dökülmenin durmuş olması ve saçalarıma hareket gelmesi bayanlarda bu konu son derece önemli bir konudur. Sizde, mutlaka www.trentyol.com dan alabilirsiniz.

• Sende egzama var benim anladığjm. Seboreik dermatit tıp dilindeki adı. Kükürt sabunu en iyi gelen şey. Ama doğru dürüst bir kükürt sabunu kullanmalısın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.