Şimdi Ara

Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
8.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı?

(En Son Oy Tarihi: 7.2.2016)
Giriş
  • en alakasiz seri bizimkilerde heralde valde palio babam polo abim rubicon
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

quote:

Orijinalden alıntı: sadecefatih

quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

Babam 1 ay once 0 km range rover sport aldı.arabasina dokundurtmaz.ailede 9 adet daha araba var.İclerinde luks araclar da var.onlar amcamlarin.onlar da vermez sagolsunlar.ama benim akbilim var.ara sira sirket araclari olan 2 doblodan birini almam mumkun.

hayata tutunmam zor olurdu ayni durumda olsam :( allah yardımcın olsun hocam :(

Hic gucume gitmezdi aslinda onceden bir arabamin olmamasi veya bizimkilerin arabasini vermemesi.henuz ogrenci oldugum icin ise baslayinca hemen alirim diye dusunurdum.ama cevremde benimle ayni durumda olan arkadaslarin altina arabalarini cekmis oldugunu gorunce insan keske olsa diyor ister istemez.alacak durum var sonucta.

inşallah allah kısmet ederde alırsın hocam

•  Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı?
    MG MGA 1961
    Opel Vectra 1994
    Hyundai Accent 1998

eski takılıyoruz biz biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber42 -- 1 Eylül 2011; 2:40:44 >

• İŞTe buuuuu

YADA

• İmzada işte, ha babamın ha benim, hiç farketmez çünkü şirketimiz adına kayıtlı..
  • 2006 Jetta
  • Suzuki Grand Vitara

• 2006 BMW 325 kendi arabam.
    2006 Mercedes CLS 500 babamin.
    2009 Jaguar XK annemin.

Not : Amerika'da yasiyoruz , araba fiyatlari Turkiye'nin ceyrek fiyatina.
  • malesef yok şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

Opel Antara (2010)
    Nissan Micra (2011)

Böyle dediğim zaman zenginmişiz gibi gözükebilir ama ...

nie hocam 2 tane arabanız var işte zenginlik göstergesi bunlar

Hocam bu varlıklar anca sözde artistlik oluyor işte.Babam sakaryada dekoratif cam imalatı yapıyor.Ben ise annemle antalya'da yaşıyorum.(Okul için) Ayıntıya girmek istemiyorum ama sakarya'da ufak bir ev tutmasına rağmen haftada 2 gün bu evde ya olur ya olmaz.Diğer günler istabulda cam satmak için uğraşır, yeri gelir arabada yatar yeri gelir dükkanda(bildiğimiz bok çukuru) yatar.Bazen ehliyeti küçük olmasına rağmen kamyonla istanbula cam götürmek zorunda kalır.Bazen de bu camların yetiştirilmesi için asidin içine girip işçilerle çalşır.Ardından eve gider biraz uyur tekrar kamyon götür bakalım.1 cam 130TL civarı iken 1 konteynır dolusu cam dolandırılmak seni sarsar.Buna benzer olayların birden fazla yaşanması ise ...
    Ki bunlar daha zorlukların yarısı bile etmez.Bu camların kırılması var, sattıktan sonra parasını alması var, işçilik giderleri var diğer giderler var ...

Biirim ustam cok yakin arkadasimin babasida bu yuzden 400.000TL kredi alip borclarini zor kapattilar cok sakat bu cam tesisat vb isler

• nissan almera 2004,çok yakıyor kullanmamaya gayret gösteriyoruz
  • colt
  • maşşallah ne cevherler varmış dh de ailede herkesin kendine ait arabalar
  • amca toyota corolla amca oğlu 2 getz 2 bıpper 1 linea :D
    bizde yok dayı teyzede yok
    halalarım :D ...
    bbayagı varlıklı tüm arablarını say deseniz saymakla bitmez kuzen ayda bir araba değiştiyor bi bakıom bmw bi bakıom escalade yabancı arabalar sülaladede war bizde yok :D
    sülalede ortalama 50+ araba var bana faydası var mı yok :D :D
  • GOLF TSI
  • Aile olaraktan

Range rover HSE 2011 3.6tdv8
    Audi a3 1.6 2009
    Bmw 1.16 2011
    Mercedes e250 2010
  • Kendime ait Jaguar XF 3.0
  •  Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı?

O megan'ı Albeası olan arkadaşlar bir de bunu görsünler Dümdüz bi araba lan! Hiçbir özelliği,güzelliği yok Ne direksiyon dönüyor, ne de vites geçiyor adam akıllı!

Edit:(Durun hızımı alamadım) 1960 lı yılların teknolojisiyle üretilmiş olan bu arabaya hala rağbet eden zihniyeti kınıyorum Geçen gün tüpçü de 97 model torosa 12 bin lira para verdiklerini duyunca, "Şaka mı abicim bu? Verilir mi ona bu kadar para?" dedim. "Eee biz köylüyüz oğlum! Başka ne alacaktık ki?" dedi "Ulan o paraya dacia logan mcv alınırdı bea!! Ne yaptınız! Bir de köylü milletin efendisiymiş..." dedim ve çıktım.

Hatta gene dün akşam babama şunu dedim.
    -Bizim araba artık çok yaşlandı. Al götür bunu dağa, Artık orda vurur musun? Yoksa uçurumdan mı yuvarlarsın? Bilmiyorum. dedim. Peder de;
    +Manyak manyak konuşma! Bütün ramazan susuzluğa tahammül ettim ama, sen akşam tam çay içeceğimiz zaman böyle konuşup beni deli ediyorsun! Buna dayanamıyorum. O araba en 5 bin lira eder. Ayrıca bak yıllardır işimizi görüyor. Tamam eski, hantal, çok yakıyor olabilir. Ancak para kazanması kolay mı? Dedi ve Birşey demedim Ama o tüpçüye hala kızgınım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betonaoturmaüsütürsün -- 1 Eylül 2011; 11:38:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

İsuzu urban 2006 şehir içi halk otobüsü.

heyt be az binmiyoruz bu arabalara ama hat 7 ye değil

• quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

amca toyota corolla amca oğlu 2 getz 2 bıpper 1 linea :D
    bizde yok dayı teyzede yok
    halalarım :D ...
    bbayagı varlıklı tüm arablarını say deseniz saymakla bitmez kuzen ayda bir araba değiştiyor bi bakıom bmw bi bakıom escalade yabancı arabalar sülaladede war bizde yok :D
    sülalede ortalama 50+ araba var bana faydası var mı yok :D :D

bizdede buna yakn sülale var bilirim insan biraz ezik oluyo
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.