Şimdi Ara

Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
8.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı?

(En Son Oy Tarihi: 7.2.2016)
Giriş

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

quote:

quote:

quote:

Babamda Mercedes Clk 200 Cabrio ( 2011 Bmw 5.20 D alabilir veya Audi a5 sportback )
    Annemde Honda H-RV
    üni kazanırsam bende de ya Mazda Rx-8 ya S2000

bize böle arabalar verdilerde bizmi kazanmadık

valla alırlar yani söylemesi ayıp Ev aldık yeni onun kredisi var şimdi babam yeni araba alırsa onunda kredisi olucak

çok yüklenmek istemiyorm Ford Fiesta falan aldırabiliim veya ucuza güzel bir şey

şanslıymışsın hocam daha bizim ailenin arabası bile yokken sizin evde birey sayısına 1 araç düşüyo nerdeyse

şanssızım diyemem tabiki görgüsüzlük olur yani tabiki bende isterdim hiç Üniversite kazanma gibi bir uğraş olmadan dedemin holding ini yönetmek

Hiç Benzin düşünmeden Ferrari falan almak ama sokaktaki insanları izliyorm yalın ayak oynayan çocuklar falan varken düşünüyorum gerçekten biraz şanslıyım maddi açıdan ve organlarım ,uzuvlarım yerinde çok şükür bu en büyük şans yeterde artar bence

Ama işte bu şansın değerini bilmekte lazım benim annem babam 0 dan bu hale getirdiler maddi durumunu benim dedemlerden kalan hiç bişi yok o yüzden babama anneme asla kızamam

şimdi sen vakıf üni. taban puandan kazanır babam da bana çalıştığımdan aldı dersin.

• Bizim evde benim arabam senin araban durumu pek yok. Şimdikilerden önce auris varken o annemin oluyordu bende de civic vardı babam il dışı çalıştığı için arabaya ihtiyacı olmuyordu. Ancak şimdi düzenler değişti 1.4 Tsi 122 7-DSG Comfortline Jetta aldık babama buna ek olarakta evde Fiat G.Punto 1.4 T-jet Sport var 2008 model. Punto manuel olduğundan onu çoğunlukla ben kullanıyorum annemle babamda kafalarına göre jettayı paylaşıyorlar

Fakat kısa zamanda Punto'yu satıp Astra GTC düşünüyorum 1.6Turbo motorlulardan alırsam eğer bana ait olmuş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seal05 -- 1 Eylül 2011; 16:02:33 >
  • Maşallah türkiyede en çok olan şahin doğan bizim dhde 3 5 kişide var

babamın 520d var
    abimn peugeot 308 başka annemın yok benimde otobüs kartım oluyo genelde
  • 2 tane araba var biriyle kısa mesafeli yolculuklar için ( fiat palio ) diğeri ise uzun yolculuklarda rahat rahat gitmek ve denize gitmek için ( hyundai h100 )

• Benim sadece bisikletim oldu anne
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurkayT

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Babamda Mercedes Clk 200 Cabrio ( 2011 Bmw 5.20 D alabilir veya Audi a5 sportback )
    Annemde Honda H-RV
    üni kazanırsam bende de ya Mazda Rx-8 ya S2000

bize böle arabalar verdilerde bizmi kazanmadık

valla alırlar yani söylemesi ayıp Ev aldık yeni onun kredisi var şimdi babam yeni araba alırsa onunda kredisi olucak

çok yüklenmek istemiyorm Ford Fiesta falan aldırabiliim veya ucuza güzel bir şey

şanslıymışsın hocam daha bizim ailenin arabası bile yokken sizin evde birey sayısına 1 araç düşüyo nerdeyse

şanssızım diyemem tabiki görgüsüzlük olur yani tabiki bende isterdim hiç Üniversite kazanma gibi bir uğraş olmadan dedemin holding ini yönetmek

Hiç Benzin düşünmeden Ferrari falan almak ama sokaktaki insanları izliyorm yalın ayak oynayan çocuklar falan varken düşünüyorum gerçekten biraz şanslıyım maddi açıdan ve organlarım ,uzuvlarım yerinde çok şükür bu en büyük şans yeterde artar bence

Ama işte bu şansın değerini bilmekte lazım benim annem babam 0 dan bu hale getirdiler maddi durumunu benim dedemlerden kalan hiç bişi yok o yüzden babama anneme asla kızamam

şimdi sen vakıf üni. taban puandan kazanır babam da bana çalıştığımdan aldı dersin.

eğer burslu falan kazanamassam üniversite paramı vericek araba almıcak anlatabildim mi ?

• Mazda 323 (97 model)
  • bizde tabanvay var
  • Peder beyin

valide hanımın

Benim

2008 MITSUBISHI Lancer 1.6 Invite

•  Kendinize ya da ailenize ait arabanız var mı?

Ablamlara verdik bunu, şu an arabamız yok. Ama kullanıyoruz gerektiğinde.
  • Benim maalesef yok Babamda 2007 model Renault Megan 1.5 dci var..
  • 1993 beyaz Şahin. İnşallah yakında VW Bora...
  • babamda peugeot partner var
  • 91 model yeni kasa şahin :D
  • Yok ama bir volvo s80 olsaydı fena olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

O megan'ı Albeası olan arkadaşlar bir de bunu görsünler Dümdüz bi araba lan! Hiçbir özelliği,güzelliği yok Ne direksiyon dönüyor, ne de vites geçiyor adam akıllı!

Edit:(Durun hızımı alamadım) 1960 lı yılların teknolojisiyle üretilmiş olan bu arabaya hala rağbet eden zihniyeti kınıyorum Geçen gün tüpçü de 97 model torosa 12 bin lira para verdiklerini duyunca, "Şaka mı abicim bu? Verilir mi ona bu kadar para?" dedim. "Eee biz köylüyüz oğlum! Başka ne alacaktık ki?" dedi "Ulan o paraya dacia logan mcv alınırdı bea!! Ne yaptınız! Bir de köylü milletin efendisiymiş..." dedim ve çıktım.

Hatta gene dün akşam babama şunu dedim.
    -Bizim araba artık çok yaşlandı. Al götür bunu dağa, Artık orda vurur musun? Yoksa uçurumdan mı yuvarlarsın? Bilmiyorum. dedim. Peder de;
    +Manyak manyak konuşma! Bütün ramazan susuzluğa tahammül ettim ama, sen akşam tam çay içeceğimiz zaman böyle konuşup beni deli ediyorsun! Buna dayanamıyorum. O araba en 5 bin lira eder. Ayrıca bak yıllardır işimizi görüyor. Tamam eski, hantal, çok yakıyor olabilir. Ancak para kazanması kolay mı? Dedi ve Birşey demedim Ama o tüpçüye hala kızgınım.

bizzat kendi resmi

muğladaki toros ve renault sevgisine anlam veremiyorum nedir bu betoncuğum?

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

eşşeğimiz var olur mu?

canım çok güzel çıkmışssın annenlere selamlar öpüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: carl johnson

quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

O megan'ı Albeası olan arkadaşlar bir de bunu görsünler Dümdüz bi araba lan! Hiçbir özelliği,güzelliği yok Ne direksiyon dönüyor, ne de vites geçiyor adam akıllı!

Edit:(Durun hızımı alamadım) 1960 lı yılların teknolojisiyle üretilmiş olan bu arabaya hala rağbet eden zihniyeti kınıyorum Geçen gün tüpçü de 97 model torosa 12 bin lira para verdiklerini duyunca, "Şaka mı abicim bu? Verilir mi ona bu kadar para?" dedim. "Eee biz köylüyüz oğlum! Başka ne alacaktık ki?" dedi "Ulan o paraya dacia logan mcv alınırdı bea!! Ne yaptınız! Bir de köylü milletin efendisiymiş..." dedim ve çıktım.

Hatta gene dün akşam babama şunu dedim.
    -Bizim araba artık çok yaşlandı. Al götür bunu dağa, Artık orda vurur musun? Yoksa uçurumdan mı yuvarlarsın? Bilmiyorum. dedim. Peder de;
    +Manyak manyak konuşma! Bütün ramazan susuzluğa tahammül ettim ama, sen akşam tam çay içeceğimiz zaman böyle konuşup beni deli ediyorsun! Buna dayanamıyorum. O araba en 5 bin lira eder. Ayrıca bak yıllardır işimizi görüyor. Tamam eski, hantal, çok yakıyor olabilir. Ancak para kazanması kolay mı? Dedi ve Birşey demedim Ama o tüpçüye hala kızgınım.

bizzat kendi resmi

muğladaki toros ve renault sevgisine anlam veremiyorum nedir bu betoncuğum?

90 lı yılların sonuna kadar toros alan adamları anlarım. Çünkü doğru düzgün araba yoktu piyasada. Ancak bu zaman da almak cahillikten başka bişey değil bence Madem station wagon bi araba alacaksın, dacia logan mcv alsana

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.