Şimdi Ara

KENDİNİ UYANIK ZANNEDEN YURDUM İNSANI. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
3.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 bin teklif ettim. Bakalım ne cevap verecek.
  • Liste fiyatı 58000TL.Adam gerçekten de tatlı su kurnazı.

• herhalde adam o fantEzi kostümü bize giydirmeyi düşünmüyor... gerçi fiyata bakınca niyeti öyleymiş gibi duruyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikum -- 8 Nisan 2011; 17:02:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrglife

Bir günlük ilana nasıl olmuşta 7446 kişi bakmış.. Amma Jetta meraklısı milletmişiz bizde..
    İnşallah o otoparkta çizerler o aracı, görürüm o zaman zıfır kilometreyi..

Çok yakışıksızca bir mesaj.Biri sizin arabayı çizse adama demediğinizi bırakmazsınız.

Başkası için fesatlık düşünmeyin ki sizin de başınıza gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

herhalde adam o fantEzi kostümü bize giydirmeyi düşünmüyor... gerçi fiyata bakınca niyeti öyleymiş gibi duruyor ama

bunun niyeti bizi kostümsüz şeyetmek gibi duruyor sanki
  • Way be sıfır arabada da kara borsa başladı ya ne diyelim
  • e yuh
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

herhalde adam o fantEzi kostümü bize giydirmeyi düşünmüyor... gerçi fiyata bakınca niyeti öyleymiş gibi duruyor ama

Aynen böyle düşündüm yemin ederim. Kağıda döksem böyle yazardım.
  • 65,000 e neler alınır neler Jetta da neymiş.
  • Ben showroom'da 1.2 tsi trendline'ına bakmıştım boşun boşuna,kapı plastikleri çok kötüydü, 41000'di fiyatı sanırım.
    Highline ve comfortlinelar da aynı plastik kalitesine sahipse bu araca 65000 verene ne demeli...
    Bence 58000TL de eder mi o da tartışılır ya neyse...
  • Bugün balgatta (Ankara) en az 10 tane gördüm. Algıda seçicilik değil çok satıyor bu araç!
  • Madem öyle, bu bir tren(d)...!

3 yıllık PASSAT'ımı aha az sonra Sahibinden.Com'a koyuyorum!!!

Tertemiz ve yepyeni, fiyat da 60.000 TL. PASSAT'ımın JETTA'dan neyi eksik? Bakalım kaç konuya malzeme olacak, kaç kişi arayacak! "Sıfırı kaç para!" diye soran da çıkacak, geçen yılki gibi "Nah satarsın!" diyen de. Zaten bahar da geldi, gündüzler de uzadı. Tam uçan kuşlar, bal toplayan böcekler, şarkı söyleyen çocuklar havası. İnsanın canı satmaktan çok almakta olduğundan eminim benimkine de bir alıcı çıkar.

Her malın kör bir alıcısı mı olurdu? Evet!
    Satanın bir yüzü kara, almayanın iki yüzü kara mı? Evet!

Haydı bakalım o zaman. Kazamız mübarek ola. Madem bu bir tren(d), binmek, uymak icap eder. Ne demişler, "Öncü ol, geride kalma, akıllı ol, arkadan gitme!"
  • Jet Fadıl'ın aracı olmasın bu Eğer onun ise hiç şaşırmam yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Buyurun ilan...!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-taner-gode-den-21-500-km-de-gumus-golge-passat-comfortline-tsi-46838447/detay

Üstad, tavsiye olarak söylemeliyimki jeneratörün yanına aracınızı park etmeyiniz. Araç çok temiz bu arada, ben satmaya kıyamazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 9 Nisan 2011; 20:50:56 >

• Uyanıklar çok...!

Araçta ne sunroof var, ne de metalik boya, dizel bile değil, RCD 510 bile yok, RCD 310 var, liste fiyatı en son zamla 65.800 TL
    ama satıcının ilandaki fiyatı 72.500 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mert-otomotiv-den-2011-yeni-passat-1-4-tsi-46248823/detay
  • Jeneratörün eksoz çıkışı yukarıya doğru, çalışırken de çok sessiz, hiç duyulmuyor, titremiyor. Zaten 1,5 yılda toplam 1 saatten az çalışmıştır, o da ben araçla evde yokken.

60.000 TL fiyat yazacaktım, sonra sıfır fiyatına çok yakın olur düşüncesiyle 5.000 TL daha düşük bir fiyat yazdım. 2011 model 1.6 MPI 102 HP motorlu PASSAT'a 51.000 fiyat yazan var, hatta 55.000 yazanı da görmüştüm!

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Buyurun ilan...!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-taner-gode-den-21-500-km-de-gumus-golge-passat-comfortline-tsi-46838447/detay

Üstad, tavsiye olarak söylemeliyimki jeneratörün yanına aracınızı park etmeyiniz. Araç çok temiz bu arada, ben satmaya kıyamazdım.

• Cidden 55.000 TL veren olsa, satarmıydın? Senden 2. el araç alırdım ama, araç hakkında ne söylüyorsan doğrudur yani. Arabada aşırı temiz, keşke bütün 2. el araçlar böyle olsa.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.