Şimdi Ara

Kendiliğinden kapanıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar.Elimdeki sistem (allah'a şükür ) E6600 - 2gb 667mhz kingston - GB 965p S3 board - antec 480watt power.
    Bilg. kendiliğinden kapanmaya başladı.Bu msj ı bile hızla yazmaya çalışıyorum.KEndiliğinden sigortası atmış gibi güm diye kapanıyor.Hemen açmaya çalışırsam dos ekranında işlemci vs gösterdikten hemen sonra kapanıyor.Yarım saat fln bekleyip açarsam 40dk sonra fln kapanıyor.'gündür böyle olmaya başladı.
    Sistemden midir yoksa bir virüsün sonucu mudur bilen başına gelen yardım edebilecek olan var mı?Çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

• Virüs de yapabilir ama genelde düzenli aralıklarla yaparlar; mesela 1o dakika gibi. Senin problemin daha çok PSU ile ilgili gibi. Ayrıca CPU ısınmasından da kaynaklanıyor olabilir.
  • Everest veya benzeri bir yazılım yardımıyla sistem bileşenlerinizin sıcaklıklarını kontrol ediniz..Çok aşırı ısınma oluyordur..Kasa temizliği yapma zamanı gelmiş olabilir..
  • Arkadaşlar bilgisayarımın sorunu temizlikten başka bir şey değilmiş çok şükür.Temizlemeden önce 88-90 da çalışan işlemci temizlikten sonra 44-50 derecede çalışmaya başladı.Eski bilgisayarım bu akdar çabuk toz toplamıyordu ama yafu.Hepinizin huzurunda bilg.ımdan özür diliyorum

@awallabilla ve @Algol Perseus arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.yardımları için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.