Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
1
Favori
123.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben kontörlü trcell hat var ama babamın adına kayıtlıydı babamda vefat etti
    4 yıl önce şimdi 5955 msj geldi tc kimlik no felan istiyo yolladım kendi no mu kabul
    etmedi şimdi hattı üzerime alabilmek için ne gibi işlemler yapmam lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Öncelikle, başınız sağolsun.

Turkcell Extra'ya gidip, Elektronik Haberleşme Kanunu'ndan yararlanarak, hattımı üzerime almak istiyorum diyecekseniz. İşleminizi yapacaklar ve hattınızı üzerinize alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trahald

Öncelikle, başınız sağolsun.

Turkcell Extra'ya gidip, Elektronik Haberleşme Kanunu'ndan yararlanarak, hattımı üzerime almak istiyorum diyecekseniz. İşleminizi yapacaklar ve hattınızı üzerinize alacaksınız.

cevap için sağol.
  • arkadaşlar ben dün eskişehir Carrefoursa daki turkcell bayine uğradım, turkcellin internet sitesinde hattı üzerine olmayan abonelere ilişkin bir duyuru okudum bunu bana açıklayabilirmisiniz dedim. ordaki görevli adam bana kibar bir şekilde herşeyi izah etti fakat hattı üzerime almadım.. çünkü hat devir işlemine tabii olacağı için hat ile ilgili bütün abonelikler ve kampanyalar iptal olacağından kampanyalarımın bitmesini bekliyorum. haberiniz olsun; sadece tarifenizi alabiliyorsunuz, hattınızda Tonlakazan, çalarkendinlet vs. ve kampanyalardan hediye kontorleriniz var ise bunlar iptal oluyor.. . ben bi 15 gün sonra kampanya kontorlerim bitince başvuracağım..
  • Bende Karadeniz Ereğlisi avea ana bayiden 1 hattı sorunsuzca üzerime almış bulunuyorum.Bilgilendirmeyi ben yapmış oldum bayiye ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkoc28

arkadaşlar ben dün eskişehir Carrefoursa daki turkcell bayine uğradım, turkcellin internet sitesinde hattı üzerine olmayan abonelere ilişkin bir duyuru okudum bunu bana açıklayabilirmisiniz dedim. ordaki görevli adam bana kibar bir şekilde herşeyi izah etti fakat hattı üzerime almadım.. çünkü hat devir işlemine tabii olacağı için hat ile ilgili bütün abonelikler ve kampanyalar iptal olacağından kampanyalarımın bitmesini bekliyorum. haberiniz olsun; sadece tarifenizi alabiliyorsunuz, hattınızda Tonlakazan, çalarkendinlet vs. ve kampanyalardan hediye kontorleriniz var ise bunlar iptal oluyor.. . ben bi 15 gün sonra kampanya kontorlerim bitince başvuracağım..

Tonlakazan iptal olmuyor.Benim olmadı

• Arkadaşlar bugün avea hattımı kendi üzerime alma işlemini yaptım.
    Hat annemin üzerineydi gittim avea abona merkezine dedim ne lazım sadece sizin kimliğiniz dediler verdim bi fotokopi aldılar sonra bi kağıda imza falan attırdılar 1 dk içinde bitti işlem.
    6 gün içerisinde mesaj gelicekmiş ona cevap vericekmişim ve hat benim üzerime geçmiş oluyor..
    Bazı bayiler sorun çıkartıyomuş heralde ben avcılar marmara caddesinde yaptırdım yakın olanlar yaptırabilir
  • Ben de yazın başlarında devralmak istedim 24 tl istemişlerdi vazgeçtim. Ankarada bu işi sorun çıkarmadan ücretsiz Turkcell Extra bileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoy90

Arkadaşlar bugün avea hattımı kendi üzerime alma işlemini yaptım.
    Hat annemin üzerineydi gittim avea abona merkezine dedim ne lazım sadece sizin kimliğiniz dediler verdim bi fotokopi aldılar sonra bi kağıda imza falan attırdılar 1 dk içinde bitti işlem.
    6 gün içerisinde mesaj gelicekmiş ona cevap vericekmişim ve hat benim üzerime geçmiş oluyor..
    Bazı bayiler sorun çıkartıyomuş heralde ben avcılar marmara caddesinde yaptırdım yakın olanlar yaptırabilir

imza attığın kağıdı okumadın mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Ben de yazın başlarında devralmak istedim 24 tl istemişlerdi vazgeçtim. Ankarada bu işi sorun çıkarmadan ücretsiz Turkcell Extra bileniniz var mı?

Herhangi bir Turkcell Extra sorunsuz halleder.Yapmaması kanuna aykırı.
  • kanunları pek takan yok gibi.bikaç kez denedim hattımı üzerime alamadım 5 senelik hattım ne hikmetse açık hat almışım bayiden hattın yasal sahibine hiçbişekilde ulaşamadım devralmak için.hattımı faturya çevircem olmuyor.neyse turkcel abone merkezine gittim esenyurttaki dedilerki sim kartın takılı olduğu büyük kartı getirmeniz gerekiyor 5 yıl geçmiş aradan ben nerden bulayımda getirim o kartı allasen yav bu seferde avcılara gidip denicem bakalım.
  • Eksen1; ben operatörler işleme başladığı günden beri uğraşıyorum.Hattın yasal sahibinin blacklistte olması sebebiyle hattımı üzerime alamıyorum turkcelli defalarca aradım 2 defa form oluşturttum fakat adamların umurlarında değil beş para etmez hizmet sunuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilo1900

Eksen1; ben operatörler işleme başladığı günden beri uğraşıyorum.Hattın yasal sahibinin blacklistte olması sebebiyle hattımı üzerime alamıyorum turkcelli defalarca aradım 2 defa form oluşturttum fakat adamların umurlarında değil beş para etmez hizmet sunuyorlar

Size denke gelmiştir.Bana her türlü yardımcı oldular.İşimi hallettim.Müşteri hizmetlerine dilekçeyi fax çekin.
  • quote:

Eksen1; ben operatörler işleme başladığı günden beri uğraşıyorum.Hattın yasal sahibinin blacklistte olması sebebiyle hattımı üzerime alamıyorum turkcelli defalarca aradım 2 defa form oluşturttum fakat adamların umurlarında değil beş para etmez hizmet sunuyorlar

Bugün yine eşim başka bir Turkcell extra bayisine gitmiş. Telle bayideki ilgiliyle görüştüm. Sistemin bu işleme müsaade etmediğini, yoksa işleminizi yapardık bilgisini verdi.

http://www.tk.gov.tr/Tuketici/Sikayetler_ve_Oneriler/sikayet22.htm adresinden şikayet yollayacağım. Peşini bırakmayı düşünmüyorum. Bakalım ne çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dilenchi

kanunları pek takan yok gibi.bikaç kez denedim hattımı üzerime alamadım 5 senelik hattım ne hikmetse açık hat almışım bayiden hattın yasal sahibine hiçbişekilde ulaşamadım devralmak için.hattımı faturya çevircem olmuyor.neyse turkcel abone merkezine gittim esenyurttaki dedilerki sim kartın takılı olduğu büyük kartı getirmeniz gerekiyor 5 yıl geçmiş aradan ben nerden bulayımda getirim o kartı allasen yav bu seferde avcılara gidip denicem bakalım.

Geçmiş sayfalarda arkadaşlar İstanbul'da bir kaç bayiyi Turkcell Extra'yı yazmışlardı.Onlara bak eğer Avcılar'da uğraşmak istemiyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Size denke gelmiştir.Bana her türlü yardımcı oldular.İşimi hallettim.Müşteri hizmetlerine dilekçeyi fax çekin.

Dostum bilo1900 ile benim problemim aynı. Hat sahibinin blacklistte olması nedeniyle işlem yapmıyorlar. Siz bu sorunu Müşteri hizmetlerine fax çekilerek mi çözdüğünüzü söylüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eksen1

quote:

Bugün yine eşim başka bir Turkcell extra bayisine gitmiş. Telle bayideki ilgiliyle görüştüm. Sistemin bu işleme müsaade etmediğini, yoksa işleminizi yapardık bilgisini verdi.

http://www.tk.gov.tr/Tuketici/Sikayetler_ve_Oneriler/sikayet22.htm adresinden şikayet yollayacağım. Peşini bırakmayı düşünmüyorum. Bakalım ne çıkacak.

Daha önce dediğim gibi yazılımsal sorun var.Yoksa yapalar.Yazılıma müdahale edeceklerini pek zannetmiyorum.Sizin durumu anca mahkeme çözer gibime geliyor çünkü operatörler bu tip temel konularda kolay kolay yazılımlarına müdahale etmezler.Mahkeme kararıyla tüm dava ücretlerini karşı tarafa yıkmak suretiyle bu işi rahat halledersiniz.Bu tip şeylerle uğraşırken 10 Kasım'ı kaçırmayın dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: eksen1

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Dostum bilo1900 ile benim problemim aynı. Hat sahibinin blacklistte olması nedeniyle işlem yapmıyorlar. Siz bu sorunu Müşteri hizmetlerine fax çekilerek mi çözdüğünüzü söylüyorsunuz?

Öyle daha çabuk yanıt alırsınız.BTK ile işler biraz daha uzayabilir.Siz yinede BTK'ya da şikayet edin faxınızıda çekin.

• babama da bugün e-mail yollamış turkcell şikayetimizle ilgili;

Adınıza kayıtlı olan xxx nolu hattınızı oğlunuzun üzerine geçirmek istiyor iseniz Devir işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemin 31,10 tl' lik ücreti vardır.

Aşağıdaki linkten konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/turkcellliolmak/TurkcellliOlmakistiyorum/Hattiniz_ile_ilgili_islemler

• quote:

Orijinalden alıntı: ICDeddPeople

babama da bugün e-mail yollamış turkcell şikayetimizle ilgili;

Adınıza kayıtlı olan xxx nolu hattınızı oğlunuzun üzerine geçirmek istiyor iseniz Devir işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemin 31,10 tl' lik ücreti vardır.

Aşağıdaki linkten konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/turkcellliolmak/TurkcellliOlmakistiyorum/Hattiniz_ile_ilgili_islemler

Arkadaşım bazen müşteri hizmetlerinde cevap veren kişiler konuya hakim olmuyorlar.Ben dedemin ve dayımın üzerine olan 2 hattıda üzerime aldım.Başka Turkcell Extra'ya git.Nerede oturuyorsun?İstanbul'da ise sorunsuz bayilere git hiç uğraşma.1-2 sayfa geride yazıyordu

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.