Şimdi Ara

Kendi kendine'0' yazma durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC kendi kendine (0) yazıyor bunu sürekli yapmıyor ama yapmaya başladığı zaman aralıklarla tekrar ediyor.

win 8 de başladı bu sorun ama hemen kurar kurmaz olmadı son 3 aydır oluyor. Bir kaç kere format attım ve son olarak win8.1 yükledim düzelme yok.
    Bir çok denemeler yaptım çözüm bulamadım. Şunu fark ettim emin olmamakla birlikte SPDIF aktif ettiğimde başlıyor ve pcyi kapatıp açmazsam düzelmiyor.
    Sistem ses denetimleri ses verdiğinde bu sorun azıyor ve süreklilik daha fazlalaşıyor.
    Sorunu ses kartı kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım ama bunada tam olarak emin değilim. eski driverları yükledim belki çözüm olur diye fakat nafile çablar...

Ses kartı Creative x-fi extreme music
    Film izlediğim için codekler yüklü ama onlardan şüpelenmiyorum..
    Sesi avr ye aktardığımdan DTS ve DD sesleri doğru alabilmek için SPDIF'i açmak zorundayım.

Technisat Skystar HD 2 uydu kartı kullanıyorum ondan da şüpelenmiyor değilim. Sebebi de sinyal kalitesi yeterli olmasına rağmen sd yayınlarda takılmalar oluyor bazen ve bu (0) olayı olmaya başladığında takılmalar çoğalıyor hatta bazen 0 numaralı kanaldan çıkartamıyorum. Bazen tv yi açtığımda da (0) tetiklemesi başlıyor gibi.

Valla kafam karıştı ne yapsam bilemedim PC benim aynı zamanda media serverim herşeyim evin en önemli aleti :) bu sorunu çözemedim kafayı yemek üzereyim!!!
    Yardımlarınızı bekliyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.