Şimdi Ara

Kendi isteği dışında sandık görevlisi olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün öğleden sonra karakoldan gelen telefonda anneme, benim sandık görevlisi olduğumu söylemişler. Ancak hiçbir partiye bağlı değilim. Kendi isteğim dışında beni görevlendirmişler. Gerçekten şaşırdım. Böyle bir olay başına gelen var mı? Ayrıca bu görevlendirmeleri kimler yapıyor? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverboarder -- 12 Mayıs 2011; 21:04:11 >

• karakoldan sandık görevlisi olduğunu mu söylemişler : karakolun evleri arayip böyle birşey yaptığını ilk defa duydum...
    ayrıca öğretmen falan değilsen seni isteğin dışında yazamazlar diye biliyorum...
  • sigortalı çalışanım memur felan değilim. ben de 1 saat önce karakolu aradım beni aramışsınız dedim ve daha lafımı bitirmeden seçmen sandıklarındaki görevle mi alakalı diye sordu evet dedim yarın evrak bölümünden hangi sandıkta görev yapacağınızı imza karşılığında alabilirsiniz dedi. ben de ben böyle bir başvuru yapmadığımı belirttim yarın mesai saatleri içinde gelip görüşebilirsiniz dedi memur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverboarder -- 12 Mayıs 2011; 21:14:40 >
  • daha öncelerde birinin daha başına gelmiş gerçekten ilginçhttp://forum.donanimhaber.com/m_30716569/mpage_1/key_/tm.htm
  • Aynısı referandumda bende oldu. Polisler bizim mahalleye gelip beni arayınca mahalledekiler telaşlanıp söylememişler bizim evi. Sonra polisler vaziyeti anlatınca göstermişler evi. Gelip anneme belgeleri vermişler. Bana da garip geldi ama 47 lira var işin ucunda.

İşin garip tarafı oy kullanmadım hiç ve hiçbir partiye bırakın üyeliği, bina içine bile girmişliğim yok...
  • gerçekten çok tuhaf. yani hadi bütün herşeyi geçtim ilk defa içimden yeter artık kimseye oy moy vermiycem bu seçimlerde dedim kiiii bu olay başıma geldi.

peki oy kullanacağın yerde mi görevliydiniz? yoksa başka bir okulda mı görevli olup orda oyunuzu kullandınız?
  • Oy kullanacağım sandıkta görevliydim.

Bizim bütün aile de orda kıullandı

quote:

Orijinalden alıntı: silverboarder

gerçekten çok tuhaf. yani hadi bütün herşeyi geçtim ilk defa içimden yeter artık kimseye oy moy vermiycem bu seçimlerde dedim kiiii bu olay başıma geldi.

peki oy kullanacağın yerde mi görevliydiniz? yoksa başka bir okulda mı görevli olup orda oyunuzu kullandınız?
  • işte en korktuğum şey başıma geldi tüm mahalleli uzun aradan sonra beni o şekilde görünce öffffffffffff...

"hangi partidensin?" sorularını şimdiden duyar gibiyim
  • ağa 40 küsür lira para veriyolar bence git
  • ücretleri araştırdığımda 12 haziran seçimlerinde çalışan sandık görevlilerine verilen ücretin 80TL olduğunu gördüm sanki...???
  • hepimiz biraz sandık görevlisiyiz.
  • biz nasıl olabiliriz
  • bugün karakola gidip aldım ysk'dan gelen kağıdı sanırım artık yapacak bişey yok gidip takılırım en azından ...
  • Ultra sıkıcı bişey. Hele oy sayma kısmında çıldırıyorsun.

Akşama kadar otura otura zaten g.tün mantar topluyor

quote:

Orijinalden alıntı: silverboarder

bugün karakola gidip aldım ysk'dan gelen kağıdı sanırım artık yapacak bişey yok gidip takılırım en azından ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.