Şimdi Ara

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
7.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arka panel de hemen hemen bitti..:)

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

arka panel de hemen hemen bitti..:)

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

hocam daha iyi bi makineyle vede kapalı ışık almayan bi odada çekme şansın varmı ışıkda dolayı heryerinin rengi farklı görünüyor :(

çalışmanız çok güzel devamını dilerim

• yarın bi deneme yapmaya çalışırım..:D

teşekkürler iyi dilekleriniz için
  • Takip... Güzel gidiyor hocam kolay gelsin..
  • teşekkürler.:D
  • Kolay gelsin hocam, son halini merak ediyorum kısa sürede biter umarım.
  • fanları, parmak vidaları ve anakart tablasındaki sarı vidalardan bekliyoruz artık.. fan deliklerini de açınca sistemi kuracağım nasipse..:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 13 Ekim 2012; 18:13:04 >
  • hocam güzel gidiyosun devasa bi proje olucak sanırsam takipdeyim
  • teşekkürler.. arka paneli de vidaladık, ayrıyetten üst kapak için de menteşeler takıldı...

• süper omuş
  • Güzel çalışma olmuş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

fanları, parmak vidaları ve anakart tablasındaki sarı vidalardan bekliyoruz artık.. fan deliklerini de açınca sistemi kuracağım nasipse..:D

Ben bu kelimeleri bir yerden hatırlıyorum
  • Güzel bir şey olacağa benziyor.Takipdeyiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

geliyorlar abi bakalım, gözümüz yollarda..

@ScaryMovies08, @Umut.25, @YesName teşekkürler ilginize arkadaşlar..
  • güzel proje takip
  • takipteyiz
  • Bu atak gol olurrrr :) takip...
  • @Cesur4dam, @criesofcredo, @suspect58 ilginize teşekkürler arkadaşlar..

evet biraz boşladım burasını ama..

pleksi olan kısmınkapak kısmını hiç bir boşluk kalmayacak şekilde taktık, hem açık hem de kapalı ve içinde konu mankeni olan anakartımız ile nasıl görüntüler oluşturduğunu görmek için daha önce fotoğraflarını çekmiştim ama buraya koymamıştım bugüne nasipmiş..

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

daha sonrasında ise fanlar için delikler açıldı.. arka panele zayıflatmasını önlemek ve de yeterli alan bulunmadığına karar verdiğimiz için egsoz fan deliği açmadık.. onun yerine kasanın arka tarafı olarak gördüğümüz bölüme egsoz fan deliği açtık.. ayrıca kasanın alt kısmından taze hava beslemesi yapacak 2 adet fan deliği uygun gördük..

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

bu fanlarda kullanacağım fan filtreleri ise cooltek ten :)  kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

ayrıca gözümüzden kaçmış olan arka pci slotlarının bulunduğu bölümü de siyaha boyadık..  kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

en son da bugün Özcan kardeşim ön panelde bulunan fan kontrol için bağlantıları tamamladı..

kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :) kendi çapımızda bi bench kasası yapmaya başladık.. MOD BİTTİ KULLANMAYA BAŞLADIM :)

fanlar, parmak vidalar, anakart tutacak vidalar ile psu için düşündüğüm fan filtresi ve silikon vidaları bekliyorum.. onlar da gelince sistemi içine yerleştireceğim inşallah...

• fanlar ve gerekli vidalar Emrah kardeşimden geldi

nasipse hafta sonu sistem kasaya girecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 8 Kasım 2012; 12:03:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.