Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ken Follett's The Pillars of the Earth Resmi Türkçe Dil Desteği Yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
2
Favori
2.887
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ken Follett's The Pillars of the Earth Resmi Türkçe Dil Desteği Yayınlandı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    851 Mesaj
    Oyun şu an hafta sonuna özel olarak bütün kitaplar dahil 54,95 TL'ye satılmaktadır.
    |
    |
    Oynamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Aldım, oynadım, bitirdim. Konusu ve Türkçe çevirisi mükemmel bir adventure yapım. Kararlarınızla sizin yön verdiğiniz entrikalarla dolu kilise baskısı altında şekil alan orta çağ temalı bir dizi gibi.
    |
    |
    Şu an Steam'de %50 indirimle 54,95 TL'den satılmaktadır.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: okazaki

Bu oyun Twitch Prime üyelerine ücretsiz olarak verilmeye başlandı. Alabilmeniz için 30 Kasım son tarih.
    Twitch Prime denemeyi ücretsiz olarak başlatabilir miyiz? 2.99 ücret kesiyor mu? Otomatik ödemeyi iptal edebiliyor muyuz?

Aldıktan sonra oyun tamamen bizim mi oluyor? Twitch Prime üyesi olmamız zorunlu mu?

Twitch prime süresi boyunca oyunu oynayabiliyorsunuz.

7 gün boyunca ücretsiz olarak iki serviside deneyebilirsiniz. Twitch oyunlar için kendi windows programı indirilmeli vehttps://www.twitch.tv/prime adresinden oyunlar hesaba eklenmeli.

Twitch prime ile ayrıca amazonun video servisi prime video da ücretsiz oluyor. Türkçe içerikler biraz zayıf ama idare eder seviyede. Yabancı dil var ise prime video iyi bir servis oluyor.
    https://primevideo.com

İlk 6 ay 3 dolar iki servis için fena değil fiyatlar.
    Twitch prime a her ay 3 oyun ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 23 Kasım 2018; 3:58:24 >
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    13918 Mesaj

Peki bu oyun içi eklentiler nasıl oluyor? Warframe hediyeleri mesela? Onlar kalıcı galiba? Twitch Prime aboneliğini devam ettirmemiz şart değil galiba?
    |
    |
    okazaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onlar sınırsız diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1935 Mesaj
    Oyunu bitirdim, çeviri çok güzeldi, emeğinize sağlık.
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
  • Yarbay
    2389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

cevabı spoiler uyarısı içeren ekstra bir soru sorayım;

sonunu radikal değiştiren seçimler var mı? ona göre tekrar başlayacağım.
    -SPOİLER- Aliena'nın kardeşi Richard ölmezse varis o oluyor, ölürse Thomas. Ayrıca siyah kıyafetli rahibi bulursan Tom yaşıyor. Benim bildiğim hikayeye etki eden seçenekler bunlar. Her türlü aynı son ile bitiyor. -SPOİLER-
    |
    |
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.