Şimdi Ara

KEMAL KILICDAROGLU ISTIFA ETMELIMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.google.com/amp/s/www.superhaber.tv/amp/son-dakika-kemal-kilicdaroglu-istifa-karari-aldi-haber-119256
    Bence etmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsm248 -- 25 Haziran 2018; 22:51:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Etse ne olur etmese ne olur. Ak seçmen RTE ye o kadar bağlı ki adam ülkeyi batirsa suçu onda bulmazlar. Hala anlamadınız mı sorun ne CHP de nede ince de bence muhalefet çok iyiydi.RTE seçmeniyle o kadar özdeşleşmiş ki bu ülkenin başına başkasını getirmezler kim olursa olsun.

• Kardesim 10 yil partiyi yonetmissin yani sen de yoruldun emekli ol kafayi dinle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ince geliyor arkadaşlar kesin artık.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    ince chp nin oylarini arttirir

• Kk gidiyor muharrem ince yeni başkan. Kk kurultayı toplayıp inceyi tek aday gösterip destek verecekmiş

• Adam devleti batirsa secmenler dis gucler yapti reis toplayacak deyip daha cok istekle oy atarlar. O yuzden bu adam cekilmeden devletin basina baskasinin gecmesi zor. Ben bunu anladim.

• Boyle soru mu olur? Tabiki gitsin.

• 39637452. seçim mağlubiyetinden sonra gidebilir. Şans vermek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kılıçdaroğlu nun tek başına gitmesi farketmez.

Onun takımının tamamen gitmedi gerekir

• Gitmesi şart oldu artık. İnce gelirse süper olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemal Kılıçdaroğlu CHP'nin belası resmen. Adamın hiçbir işe yaradığı yok ve inatla halen CHP'de. CHP'nin bugün bu durumda sürekli olarak yenilmesinin sebebi Kemal Kılıçdaroğludur. Muharrem İnce CHP'nin başına geçse CHP'nin durumu çok daha farklı olurdu. Tek başına %30 oy almış adamdan bahsediyoruz. Şahsen KK CHP'nin başında durmaya devam ederse İYİ Parti'ye oy vermeye başlayacağım. Ve CHP bu şekilde ilerlemeye devam ederse yakında İzmir gibi en garanti yerini bile kaybedecek. AKP'ye kaybetmez fakat İYİ'ye kaybedebilir.
  • Zahmet olacak ama etsin bir zahmet.
  • Ben cehapenin başında olsam Kemal beyi parti lokaline bile almam.

Vasıfsız pasif bir lider.

Aklından bu adam aktroll deme daha önceki mesajlarimdan duruşum belli anlarsin zatende.

Ben körü körüne parti tutmam takım gibi özeleştirimide yaparım oy verdiğim partinin hatasi yanlişi varsa onuda eleştiririm.

Zaten Cehape tabanı benim gibi seçmenlerden oluşsaydi kendini eleştiren ve hatalarindan ders çıkaran şu an akepenin esamesi okunmazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Kılıçdaroğlu nun tek başına gitmesi farketmez.

ince gelip baştan aşağı chpyi dizayn edip , hdp sevicilerden arındırıp , sivri düşünceli insanları partiden ihraç edip soldan ziyade orta yolu bulursa akplilerin dahi yumuşayacağı bir partiye dönüşebileceğini düşünüyorum

umarım ince bunu başarır
  • Etmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Kılıçdaroğlu nun tek başına gitmesi farketmez.

Bunun için delege tüzüğünün değişmesi lazım.. doğu güneydoğu hatta diğer bölgelerdeki HDPye yakın kimseler CHPye üye olup HDP ye yakın insanları delege yapıyorlar

bunun için tüzük değişmeli hatta Atatürkçüler CHP ye kampanyası bile yapılmalı

AKP nin 9-10 milyon üyesi varken 80 yıllık CHP nin üyesi belki 500bindir

Buradan KKya laf atılacağına üye olup Atatürkçü delege seçin CHP üyesi olup HDP ye oy atan üyeler yokolsun böylece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalmasını en çok akpliler istiyordur.partiyi Atatürk'ün ve tüm turkiyenin partisi olmaktan cikartip sadece mezhep partisi haline getirdi.bazı il başkanlıklarına,pkk ile bi şekilde bağı olanları aldı.bakalım daha kaç seçim kaybedecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 25 Haziran 2018; 23:45:8 >
  • Umarım doğrudur ve açık ve net diyorum gitmezse chp artık o sabit dediği %20-25 arası oyuda rüyasında görür.
  • Kemal kilictarogluna Çelikten güle güle sarkisini gonderiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 25 Haziran 2018; 23:49:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.