Şimdi Ara

Kel adam öldü mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
44.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

quote:

Orijinalden alıntı: Debski

Sevmeyi beceremedim bende becermeyi sevdim

Johhny Sins

• biz yazınca kimse gülmüyor. arkadaş yazıyor muhahalar yükseliyor her yerden.
  • bugün cumaya gidip tövbe etmiş diye duydum. artık şeyini çekmiş bu tür işlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

biz yazınca kimse gülmüyor. arkadaş yazıyor muhahalar yükseliyor her yerden.

Kimseye yapmam bu kıyağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeroEM9

quote:

Kimseye yapmam bu kıyağı

talon çok boş hero. draft oynarken banlansada normal oyunlarda mode vetyrada ilk çok deli iş yaparsın. draftlardada op olarak Xin Zao seçerim tankta alistar ve ranged olarakta caitlyni tek geçerim:D

• quote:

Orijinalden alıntı: okuryazargezer

kel adam öldi mü
    şahin film çekti mü
    sibel öcün aldı mu
    şimdi yürek yırtılur

lise2 terk
  • forum cünip oldi
  • Ölmedi En Son Emma Star'ın Yanındaydı
  • quote:

quote:

quote:

Kimseye yapmam bu kıyağı

talon çok boş hero. draft oynarken banlansada normal oyunlarda mode vetyrada ilk çok deli iş yaparsın. draftlardada op olarak Xin Zao seçerim tankta alistar ve ranged olarakta caitlyni tek geçerim:D

Hiç bi hero boş değil hacı oynama tarzına bağlı... oynayabildiğin her hero opdur... Mesela range olarak en op denilen champ caitlyn ama benim oynayamadığım tek ad champta caitlyn mesela vayne ve asheyi iyi oynarım ama iş caitlyne gelince oynayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wax Neotic -- 14 Ekim 2011; 22:15:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okuryazargezer

kel adam öldi mü
    şahin film çekti mü
    sibel öcün aldı mu
    şimdi yürek yırtılur

10. sınıf edebiyat kitabı terk
  • imana gelmiş
  • Ava giden avlanır.
  • "Mücadeleden, fiziksel temastan kaçmam"
    johny sins
  •  Kel adam öldü mü?
  • İşimi bıraktı öldümü?İşi bıraktıysa iyi bari adam sonunda pizzayı sadece yeme amaçlı alabilcek.O da bir ilerlemedir yani.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kimseye yapmam bu kıyağı

Hiç bi hero boş değil hacı oynama tarzına bağlı... oynayabildiğin her hero opdur... Mesela range olarak en op denilen champ caitlyn ama benim oynayamadığım tek ad champta caitlyn mesela vayne ve asheyi iyi oynarım ama iş caitlyne gelince oynayamıyorum

450 ip lik Ashe in Caitlyn (6300) hiç bir şansı yok. bak açık açık söylüyorum iki adam olsun 30 lvl masteriesleri runesleri istedikleri gibi dizsinler. noobluk yapmadıkları sürece teke tekte caitlnçok rahat kazanır oyunu. bir kere early gamede Q skili çok iş yapıyor. doğru runes ve masteriesle 92 AD ile oyuna başlarsın. q skilinden gele bonus dmg de var.

Ashe in neyi var? bi volley skili var o da çok etkili değil dediğim gibi. vayne pek sevmiyorum açıkcası. birtek şey skili kaçarken iş yapıyor şu bir kaç sn liğine kayboluyor ya.

ama bahsettiğim gibi caitly ile mid kasarsan (kristal scar oynuyorsan) ve erken op olursan. oyun sonu critical 2300 e kadar yolu var.
    baş ve ortalardada ward yada clairvoyance gibibir spell varya (adını hatırlamıyorum demin salladığım o clair zımbırtısı işte) onunla ve 6 lvl sonrası ultinin birleşimiyle ölüm makinesi olursun. base yapmaya çalışan bütün az canlıları çok rahat kesersin.

pm at konuşalım:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

ölmemiş

http://inciswf.com/e8eu82t3.swf

oha:D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimseye yapmam bu kıyağı

450 ip lik Ashe in Caitlyn (6300) hiç bir şansı yok. bak açık açık söylüyorum iki adam olsun 30 lvl masteriesleri runesleri istedikleri gibi dizsinler. noobluk yapmadıkları sürece teke tekte caitlnçok rahat kazanır oyunu. bir kere early gamede Q skili çok iş yapıyor. doğru runes ve masteriesle 92 AD ile oyuna başlarsın. q skilinden gele bonus dmg de var.

Ashe in neyi var? bi volley skili var o da çok etkili değil dediğim gibi. vayne pek sevmiyorum açıkcası. birtek şey skili kaçarken iş yapıyor şu bir kaç sn liğine kayboluyor ya.

ama bahsettiğim gibi caitly ile mid kasarsan (kristal scar oynuyorsan) ve erken op olursan. oyun sonu critical 2300 e kadar yolu var.
    baş ve ortalardada ward yada clairvoyance gibibir spell varya (adını hatırlamıyorum demin salladığım o clair zımbırtısı işte) onunla ve 6 lvl sonrası ultinin birleşimiyle ölüm makinesi olursun. base yapmaya çalışan bütün az canlıları çok rahat kesersin.

pm at konuşalım:D

peki o halde ben 450lik ryze/annie ikisinden birini alayım, sen de istediğin 6300lük ap casteri alırsın. karşı karşıya gelelim ister misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer
    peki o halde ben 450lik ryze/annie ikisinden birini alayım, sen de istediğin 6300lük ap casteri alırsın. karşı karşıya gelelim ister misin?

bir yılı geçmiş. o günden bu güne çok şey değişti. öğrendiğim tek şey ise belli başlı counterlar olsada yinede herşey oyuncuda. ayrıca mid vs de atarım her türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gin!

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

ölmemiş

http://****.com/e8eu82t3.swf

oha:D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.