Şimdi Ara

Keenetic Omni DSL incelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
14
Favori
25.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aynı modem omni olan modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 19 Nisan 2020; 20:26:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyiny2099

Evet aynı modem omni olan modeli
    başlık omni başlığı hocam. demek ki aynı ürün.

hepsiburada 'daki satıcı (Yenisey) de fiyatları indirse de ordan alsak keşke ürünü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, Keenetic Omni DSL bende aranızda bulunmaktayım. kurulumunu yaptım ve çok memnunum. kullanışlı bir arayüzü var. eski modemim (VMG3312-B10B) ile köprü yapısı kurmak istiyorum ve evin farklı bir köşesinde kullanmayı planlıyorum. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PONRO

başlık omni başlığı hocam. demek ki aynı ürün.

hepsiburada 'daki satıcı (Yenisey) de fiyatları indirse de ordan alsak keşke ürünü.

Alıntıları Göster
    Bazen fiyat iniyor ama şu anda en ucuz 243 lira belki fiyat yukselebilirde düşebilirde

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    hocam çok basti bir kurulumu var ve süper bir özellik ...
  • 773 kullanıcısına yanıt
    evet omniDSL
  • Muhterem Bey M kullanıcısına yanıt
    Turknet kullandığım için CGNAT olayında biraz çakıldım, o biraz oyaladı beni, yoksa ayarlar basit.
  • arada bazen turuncu ışık yanıyor onun nedeni nedir bilen var mı?
    Hangi işık hocam, internet(dünya)işaretli olan mı? farketmedim ama internette sorun yoksa problem değil, iISS içindeki internetin varlığı için modem google YouTube vs sunucuları kontrol ediyormuş oralara erişemezde yakarmış, bir kaç hafta önce olmuştu micro77 extra sayfasında yazışmıştık, internet vardı ama turuncu yanıyordu, geçti , ondan sonra sorun olmadı.
    İyi başarmışsın Keenetic de webDAV dökümanı yayınlamış CGNAT ile de dosya errşimi yapılabiliyor uzaktan, süper olmuş

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360012308540-WebDAV-protokol&#252;-ile-bir-USB-s&#252;r&#252;c&#252;s&#252;ne-bağlanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbulut115 -- 20 Nisan 2020; 12:2:52 >

• ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    Aynen internette problem yok bazen arada bakıyorum turuncu yanıyor, problem yoktur illa ki de merak etmiştim sebebini, Guide'da bir şey göremedim çünkü.

Teşekkürler hocam bilgilendirme için.
    Aynen, linki unutmuşum eklemeyi, koydum
  • bu modemin kutusundan splitter çıkıyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PONRO kullanıcısına yanıt
    çıkıyor.
  • Arkadaşlar Keenetic Omni DSL - Turknet vdsl kullanıyorum. Sizce bu değerler normal mi?

Keenetic Omni DSL incelemesi
  • zyadas kullanıcısına yanıt
    Maalesef değerlerin kötü

• ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    3.4 sürüm lazımmış başta oraya dikkat etmedim, beta sürümleri pek kullanmak istemiyorum güvenemiyorum tam sürüm çıksın deneyeceğim ama teşekkürler.
  • Ios'tan SSTP ile VPN'e bağlanan var mı?

Cisco Anyconnect denedim ama olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.