Şimdi Ara

KEENETIC modem Superonline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
2.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar KEENETIC KN-1010-01TR modem almayi düşünüyorum bu modemin kendi SFP portu bulunmakta superonline kullanicisiyim ve sifremi biliyorum bu modemi alsam kullanabilirmiyim

• superonline farklı prosedur kullanıyordu bence kullandırtmaz... keenetic ile iletişie geçip onlara sor daha kesin cevap verirler...
  • o modemin wan girişi de var, pppoe protokolünü de desteklediği için sıkıntı olmadan kullanabilirsin ama TV+ ve ev telefonu sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

o modemin wan girişi de var, pppoe protokolünü de desteklediği için sıkıntı olmadan kullanabilirsin ama TV+ ve ev telefonu sıkıntılı.
    Sfp portundan bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sweet81 -- 4 Haziran 2020; 21:56:19 >
  • SoL router ın WAN portunu MAC Clone yapıp kullanıcı adını ve şifreni öğrenip girebilirsen kullanabilirsin diye düşünüyorum.

SFP girişin var ama modülü varmı?
  • TekniKerim kullanıcısına yanıt
    ont için girilen bilgileri nereden bulacaksın onu paylaşacaklarını sanmam... adamlar dandik routerları kaçak kullanımı önlemek için kullandırdığını iddia etmişti...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    ont ler köprü modunda sadece fiber sinyalini ethernet e dönüştürmek için kulllanılıyor.

ayrıca bir doğrulama vs yapmıyor. eğer yapabilse biz ethernet çıkışına router değil basit access point bağlayıp kullanabiliriz.
  • sunulan hızları göz önüne aldığımızda sfp portu ya da wan portu ile bağlanmak arasında fark yok, illa sfp port ile bağlanacağım diyorsan sfp modül fiyatları 400tl'den başlıyor. Class B+ 32db gücünde bir ürün alman gerekiyor. Fakat kablonun diğer ucundaki sfp model ve marka bilgisine ulaşayamayacağın için uyumsuzluk sorunu yaşarsın.
  • LGR9 kullanıcısına yanıt
    Gpon aradan çıkararak direk sfp portundan daha problemsiz tek cihaz kullanmak mantikli gelmisti ama fark yok diyorsunuz öyle ise anlamı yok
  • Ben fiber dönüştürücü gpon ile ethernetten bağlayarak keenetec extra dsl olanı iki gündür kullanıyorum.Öncelikle şifremi forumda anlatılan yöntemle elde ettim.Bende ev telefonu turkcell tv de var ikiside maalesef çalışmıyor.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    sol routerını kablo ile bağla wifi kapalı olsun tv ve telefon çalışabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.