Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kasai Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.112
Cevap
359
Favori
816.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karanlık Tema +++ Tarayıcı Eklentesi Güncelleme

0.5.94 (22 Haziran 2021):

1. Zamanlayıcı seçili alanlar için yeni stil uygulandı. (@T@rkus tarafından önerildi)
    2. "4G/3G modem": yeni rssi sinyal göstergesi için stil uyarlandı.
    3. "Routing": birden çok kullanıcı tanımlı rotayı dışa/içe aktarma/silme için düğmeler eklendi
    4. "Routing": verilen alan adı için uygulanan IP adresi araması (Cloudflare DoH aracılığıyla)

Chrome: https://disk.yandex.com.tr/d/yYanAgpDAPCsZg

Chrome eklenti mağazasından yükleyerek gelecek sürümlerin otomatik güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Mozilla: https://disk.yandex.com.tr/d/Wrrob0w3r--XZg

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Haziran 2021; 12:52:44 >

• 1 aydır indirime girsin de alayım diye fiyat kovalıyorum indirim günlerinde 10 lira indirim yapıp bırakıyor satıcılar küfreder gibi. Evde telekomun modemi yüzünden internete giremez oldum bütün işlerim aksadı. İndirim konusunda pek şansımız yok bu markada sanırım?

• oLgan kullanıcısına yanıt

Bazı modeller kampanyalar ile güzel rakamlara inebiliyor.

Ama bir gerçeğimiz var. https://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari

Hangi DSL modelini düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Haziran 2021; 16:53:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Bazı modeller kampanyalar ile güzel rakamlara inebiliyor.

Ama bir gerçeğimiz var. https://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari

Hangi DSL modelini düşünüyorsunuz?

Extrayı düşünüyorum çıkabileceğim son rakam o. Elbette gerçeklerin farkındayım ama 10 tl indirim kaç dolar oluyor onun da farkındayız umarım. 1 aydır hiç bir modelinde kampanya göremedim belirli satıcılar var zaten piyasada tekel gibi.

Bu arada arayüzde web history kaydı var mı asuslarda olduğu gibi bilgi göremedim bu konuda hiç bir yerde?

Bileşen ve Entware paketi ile yapılabildiğini okumuştum. Yakın zamanda deneyimleyebilirim.

Güncelleme: NetFlow paketi ve Entware bileşeni ile bir sunucuya bu bilgileri ve dahasını aktarabilirsiniz. Bunu deneyimlemek için çok farklı bir zamana ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 24 Haziran 2021; 12:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Bileşen ve Entware paketi ile yapılabildiğini okumuştum. Yakın zamanda deneyimleyebilirim.

Güncelleme: NetFlow paketi ve Entware bileşeni ile bir sunucuya bu bilgileri ve dahasını aktarabilirsiniz. Bunu deneyimlemek için çok farklı bir zamana ihtiyacım var.

Extra dsl modelini aldım umarım sıkıntılarımı çözer. web geçmişi güzel bir özellik bazen ihtiyaç olabiliyor özellikle guest üzerinden bağlanan kullanıcılar nedeniyle log tutmak için. Eğer cihazdan verim alırsam otelde de kullanmayı düşünüyorum log tutma özelliği özellikle otelde can kurtaran bir özellik bu sebeple hep asus tercih ediliyor büyük bir eksiklik direkt arayüzde olmaması.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Otel gibi kullanım amacı fazla kullanıcı ve yönetimsel olarak ihtiyaçlar olabileceğinden 256mb hafızalı modellere bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 24 Haziran 2021; 14:12:25 >
    Öncelikle iyi günlerde kullanın.
    Otel gibi log tutma zorunluluğu olan işletmeler için " captive portal " bileşenini kullanabilirsiniz...

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000501439-Captive-Portal#:~:text=Captive%20Portal%20Uygulaması%20-%20kullanıcı%20yetkisi,sağlamadan%20önce%20yönlendirilen%20yetkilendirme%20sayfasıdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Extra dsl aldım. Birkaç torrent indirdim gayet güzel indiler. Şimdi ise bir torrent ı açıyorum ve cihaz kısa sürede kafayı yiyor, İnternet kesiliyor ve tekrar başlıyor. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş edge için yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

Öncelikle iyi günlerde kullanın.
    Otel gibi log tutma zorunluluğu olan işletmeler için " captive portal " bileşenini kullanabilirsiniz...

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000501439-Captive-Portal#:~:text=Captive%20Portal%20Uygulaması%20-%20kullanıcı%20yetkisi,sağlamadan%20önce%20yönlendirilen%20yetkilendirme%20sayfasıdır.

Çok güzel teşekkürler.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Edge chrome base değil miydi? Yada chromium?

Pack olarak ekleyince olmuyor mu? denedin mi?

• Edge chrome base ama mağazasında var mı bakmadım

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Manuel yükleme yapacaksınız. Ve çalışmaktadır.

Kurulum Google Chrome'daki manuel kurulum ile aynı.

1- Eklentilere sağ üstteki 3 noktadan ulaşın.

2- İndirdiğiniz .zip 'i silmeyeceğiniz bir klasöre çıkartın ve yükle kısmına tıklayın. Klasör yolunu belirtin.

Sonuç: Çalışıyor. Üstte ekran görüntüsü mevcut. KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

Ayrıca Chromium/Opera/Vivalidi/ tabanlı çoğu tarayıcı ile çalışacağı notunu da ekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 25 Haziran 2021; 8:16:0 >

• İos v23 güncelleme yapıldığında uygulama kendini kapatıyor Rus forumlarında durum ile ilgili düzenleme güncellemesi yayınlanacağı ile ilgili yazılar okudum güncelleme yaptırdığında uyugulanmayı açamazsanız düzeltme güncellemesi gelene kadar uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğinde sorun çözülüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • scandelos S kullanıcısına yanıt

Oww uyarıyı yazmayı unuttuk buraya. Ama görünceye kadar çoğu kişi güncellemiş bile olabilirdi.

Son güncellemede programın donma/kitlenme durumu gözlendiği için güncellemeyi yapmama uyarısı gelmişti. Bir sonraki güncellemeyi bekleyin dendi.

Kaldırıp yeniden kurunca muhtemelen bir önceki sürümü kuruyordur. Güncellemeyi çekmişlerdir.

• çekim gücü 2 duvardan geçebilecek bir vdsl modem tavsiyesi var mıdır? Çok pahalı da olmazsa iyi olur.

internet bağlantısı yapıldı modem almam gerekiyor.

• KeeneticOS 3.6.8 Beta yayınlandı. 25.06.2021

• GoStoP kullanıcısına yanıt

Keenetic konusunda yazdığınıza göre düşünebileceğiniz modeller;

Omni DSL 350TL bandında sıfır

Extra DSL 550TL bandında sıfır

Hero DSL 1000TL bandında sıfır

Peak DSL 1700TL bandında sıfır

Sıfır ve temiz ikinci el ürünlere bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.