Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.095
Cevap
358
Favori
815.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler Ahmet hocam.

Merak, tecrübe ve bolca okuyup deneyimlemek güzel sonuçlar doğuruyor.

Olabildiğince herkesi bu şekilde olması gerektiğini anlatmak ve çözümleri kısa yoldan vermek istiyoruz.

İyi bayramlar.

• ere2013 E kullanıcısına yanıt

ne tür bir bağlantı ve ilk kutudan çıktığınızda nasıl bir aşama yaptınız?

• router olarak kullanıyom modemin arayüzüne girmeye çalışıyom açılmıyo arayüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

ne tür bir bağlantı ve ilk kutudan çıktığınızda nasıl bir aşama yaptınız?

my.keenetic.net bu siteye girebiliyomusunuz modemin arayüzü bu site ama girilmiyor

Hiçbir ayar yapmadan fabrika çıkış o adresten bağlanır. Bağlanmıyor ise önbellek ve çerez temizliği yada 192.168.1.1 den bağlanın.

Ayrıca bilgisayar ise ipv4 ayarlarınızı otomatiğe alınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yapmadığım şey kalmadı router arayüze girmiyor arayüze girmeyen router çöptür zaten kara kara düşünüyom sorunu nasıl çözecem diye

Size bundan sonra Allah kolaylık versin.

Yaptığın şey nedir?

Soyliyim wan portuna mi taktiniz ethernet bağlantısını ?

farklı bir cihazdan denediniz mi ? cep telefonunuzdan bağlanıp deneyin. Eğer olmuyorsa cihaz arızalı olabilir keenetic ile iletişime geçersiniz yenisi gönderilir. Satış sonrası destekleri çok iyi

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Yok kutusuna koyup iade başlatmıştır bile bu tavırla ve lafla.

• Daha modem arayüzüne giremeyen adam da Keenetic kullanmayıversin. Bir şey olmaz :)

• ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt

adamlar yolda diye diye bizi yaşlandırdı, böyle giderse vdsl diye bir şey kalmayacak herkes fiber kullanacak zaten KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• Herkese merhaba, Keenetic extra dal kullanıyorum uzun zamandır. Vodafone net ile kullanıyorum. İnternet hızı 100 mbit. 5 GHz de speedtest ile 90 mbit üzerini görüyorum. Fakat her ne kadar speedtest yüksek çıksa da oyun ve videolarda bu kadar aldığını düşünmüyorum. Vodafone'a ilettiğimde ekip göndereceklerini söyleseler de gelen giden olmadı :)

Modem üzerinden ne gibi ayarlar yapmam gerekli? Bununla alakalı okuyabileceğim bir materyal varsa okumak isterim. Konuya çok uzağım :)

• Holisticmax sağolsun sayesinde keenetic giga yı aldım Superonline fiber kullanıyorum modemi söktüm kullanici adı ve şifre yi öğrenip uzaktan halletti,ben hiç anlamıyorum.mi box veya akıllı kutusu olanlar TV+ ı söküp benim gibi uygulamasını indirip giriş yapabilirler.Kendisine yardım edip, uğraştığı için teşekkür ederim.Cihazdan çok çok memnunum gözünüz kapalı alın. 35mbpa netim var.Wifi de modemin yanında olmama rağmen 20,25mbps alıyordum şimdi kolidorun sonunda bile 32 alıyorum.30m arkadaki oda için de xiaomi wifi Pro yu kullanıyorum orada da wifi den 23 Mbps alıyorum ki önceden 2,3mbps di bu kadar iyi bir cihaz görmedim.Çok teşekkürler

• quote:

Ev ağı altında wifi ve hemen altında yazan gelişmiş ayarları.

Ayrıca modeminizin konumlandırması nasıl ?

Böyle hocam.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • FatihMehmet* kullanıcısına yanıt
    Oyun ve videolarda almadığınızı nasıl hissettiniz?

İndir.e yapmadığınız sürece sürekli olarak bu hızı kullanamazsınız zaten. Bu bantgenisligi çoklu kullanımda öne çıkar.

• Joseph4 kullanıcısına yanıt
    Alanları doldurun.

Türkiye
    802.11n
    Oto
    6 saatte bir.

• Tazj T kullanıcısına yanıt
    TV+ şans işi ama sana gülmedi maalesef. Çözüm mibox olanlar için bu kadar basit. Hızından bir miktar kullanır ama Keenetic Qos bunu çözer, hissettirmez.

Güle güle kullan.

Konumlandırma göre gayet normal duruyor herşey. En dip odanın kör noktada kalabileceğini en başından tahmin ederek söylemiştim. Mi ile onu da halletmiş oldun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 14 Mayıs 2021; 21:33:51 >
  • quote:

Yok kutusuna koyup iade başlatmıştır bile bu tavırla ve lafla.
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

öncelikle sorunum internete girememek değil routerda düzgün olarak bağlantı alabiliyom ama modem arayüzüne girmek isteğimde aldığım hatalar bunlar çok bilmiş arkadaşlarım

• WAN girişine mi taktın?
    • Tarayıcında bir eklenti olabilir mi?
    • Bu iki adresle ulaşamaman için o cihazda yazılımsız filan gelmesi lazım. böyle birşey ne görüldü ne duyuldu.

Gözden kaçırdığn birşey var mutlaka.

Bende yazarken gözden kaçırdım ama silmiyim.

Bir wifi adaptörü üzerinden değilde ethernet kablosu ile denesen mesela?

Yada hala taktıktan sonra erişip cihazın modunu değiştirmeyi söylemediysen bu da senin çok bilmişliğin de olabilir.

192.168.1.3 ' ten erişirsin. Bunu da mod değiştirirken yeniden başlatma ekranında yazar.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149090085

192.168.1.10

255.255.255.0

192.168.1.3

yaparsın ipv4 wifi adaptör ayarlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 14 Mayıs 2021; 22:17:12 >

• Mi box s'de görüntü sürekli bulanıklaşıyor. Telefon üzerinden kullanımda da aynı şekilde, kardeşim LOL oyununda pinginin yüksek olduğunu söylüyor. Onun dışında 5 GHz'e bağlı değilsem 2.4 GHz tam felaket. 2.4 veya 5 GHz'e bağlıyken bazen WhatsApp mesajları bile zor iletiliyor.

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.