Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.093
Cevap
358
Favori
815.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cümleyi anlayamadım lakin kurulumu yaptıktan sonra istediğiniz yere taşıyın, iletişim kurup çevrimiçi olduğunda hem kablolu hem kablosuz olarak kullanabileceksiniz.

Tekrarlayıcı / Genişletici moda aldınız galiba.

• bugun sabah ommi dsl hiz dusumu oldu modem fisini sok tak guzeldi aksamustu internet komle gitti yarim saat gelmeyince fisi tekrar soktak yaptim internet oyle geldi dsl idigi hic yanmiyordu sokmeden once son surumdeyim ve boyle bir sorun yoktu daha once bu yasadiklarimin sebebi ne olabilir modemde sikinti olma ihtimali varmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır çeker o zaman :) Bende böyle kutu var burdan gelen kabloyu direk modem yerine Keenetic e takcam onzaman, YouTube dan bakıp kurdum doğru düzgün anlatan da yok çok bilmiyorum o kullanıcı adı ve şifre öğrenme şeyinin videosu varmı baka baka yapıyım KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazj T kullanıcısına yanıt

Şifrenizi alın.

Bu siyah cihazı devredışı bırakamazsınız. Ondan çıkan ethernet kablosunu Keenetic mavi porta takacasınız.. Fotoğrafımda gözükmedi tabiki. Bende kide aynı siyah cihaz ile Keenetic Giga.

• Hocam bu ekranda ne giriyoruz? Bir türlü beceremedim dediklerinizi yapmama rağmen

https://ibb.co/BrGYMMp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 12 Mayıs 2021; 18:44:27 >
  • Y. K. G. kullanıcısına yanıt
    Modem/Router'i fabrika ayarlarına sıfırlama yapıp , öyle deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 12 Mayıs 2021; 20:0:25 >
  • Merhaba rahatsız ediyorum şimdi bilgisayar var ama şu virtual box nerden iniyor neye tıklamalıyım bilmiyorum

• KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Windows host olanı indireceksiniz Windows kurlu pc niz için.

• Tamam şimdi fotoğrafdaki ile benimki farklı hangisini seçmeliyim KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Wireless olmayanı tabiki. Ethernet

• ben keenetic extra dsl modemini aldım önceki modemim kablosuzda yakın mesafeden 40 mb verirken bu modem yakın mesafeden 97 mb veriyor ama tp link wpa 4220 ile odama gelen kablosuz internet eskiden 60 mb iken şu an 30 mb bir ayar mı yapmam gerekiyor ?

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Alakası olabileceğini düşünüyorum.

TpLink WPA ' da herhangi bir ayar var mıdır? Keenetic tarafında bir sınırlandırma yapmadıysanız tüm hat hızını ethernet üzerinden powerLine'a aktarabiliyor olmanız lazım.

• KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

hocam bu şekilde keeneticde ayar nasıl olmalı port ayarları var ama oto da duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 12 Mayıs 2021; 21:25:4 >

• @Holisticmaxhocam bana çok yardımcı oldu kendinisinin keenetic bilgisi çok iyi tekrardan teşekkür etmiş olayım buradan

• Y. K. G. kullanıcısına yanıt

Güle güle kullan. Ana cihazıda değiştirdin tadından yenmez. Keenetic Extra en az tavsiyem olur. Bütçeyi arttırırsan Giga....

• destege yazdım sorunum çözüldü.

• Keenetic'te bir ayara dokunmanıza şimdilik gerek yok.

Tplink için WPA2 tercih edin sadece yukarıda bahsettiğim gibi.

802.11 n ve Auto kanal seçiminde kalsın.

@Buralara da bi geldik

• gadget42 G kullanıcısına yanıt

DTM kod mu gönderildi acaba.

Adınıza sevindim. Keyifli kullanımlar.

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt

destege yazın baya ilgililer. halloldu benim sorunum.

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.