Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.107
Cevap
358
Favori
815.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Alpha sürümleri adı üzerinde geliştirici sürümlerdir hatalar vb. durumlar oluşabilinir bu durumlar analiz edilip firmaya bildirilir firmada geliştirmelerini ona göre yapıp kararlı sürüm çıkartır, bu sebeple kararlı sürümde kalmak her zaman daha iyidir.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    bence modemi reset butonuna 20-2 saniye basarak resetleyip yeniden kur farklı bir durum oluşmuş olabilir eğer düzelmezse keenetic servisi ile irtibata geç incelesinler servise göndermeni isteyebilriler.
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    bu cihazı kaydederken service tag kısmına neyi yazıyoruz seri numarası olmuyor
  • Modemin altında "Servis Numarası" yazıyor. O numarayı giriyorsunuz.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Sagolun bende modem arayuzunde ariyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cumartesi günü modemi kurdum şuana kadar sorunsuz kullanıyordum.
    Şuanda işteyim modeme uzaktan erişemiyorum, o nedenle kontrol edemiyoruım fakat sabahtan beri modemde internet yokmuş evdekiler öyle dedi.

Turknet' e kayıt açtım, aşağıdaki mesaj geldi. Eve gittiğimde bakacağım fakat modem ayarlarını kendi kendine neden sıfırlar ki ?

"Merhaba ben Hüseyin A. Yaptığım kontrollerde portun aktif olduğunu ancak modem kurulumu yapılmadığı için modemin IP almadığını tespit ettim. Modem kurulumu için youtube daki videolardan yada TurkNet destek sayfasından yardım alabilirsiniz. Modemi kurduğunuzda internete bağlana bileceksiniz. Kullanıcı adı ve şifreyi sms olarak gönderdim. Modeminizi kurarkenhttps://turk.net/destek/nasil-yaparim/internet-baglantimla-ilgili-sorunlari-nasil-cozebilirim/modemimi-nasil-kurarim/modem-kurulumu-yapmak-istiyorum.html adresinden yardım alabilirsiniz. İyi günler dilerim. ."

• Muhterem Bey M kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. şu an dedemlere geldim kalmak için. Haftaya bir reset atayım. 20, 22 saniye demek istediniz değil mi?
  • Aslında modem yada router web arayüzünde de var:

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler herkese öncelikle bende modem arayışndayım.Turknet kullanıcısıyım.Hızımı yakın zamanda 32 mbps idi galiba 100 e yükselttim.Ve bende bayadır ciddi modemde wi-fi sorunu var hiç telefon çekmiyor şuan kopmalar cabası.Modem eski Huawei HG630a modeli benim modem mi değiştirmem mi gerekiyor? yoksa bu wi-fi sıkıntısı başka bir nedenden olabilir mi ? 7 kullanıcı destekleyecek şekilde wi-fi olarak sağlam bir modem gerekiyor.Keenetic modem beni tatmin edermi?
  • JonathanJames J kullanıcısına yanıt
    merhaba

ethernet hızınızda sorun yok sadece wifi'de sorun varsa , modemin wifi'sini kapatıp ,

Keenetic router'lerden birisi kullanmak sizin için yeterli olacaktır.

Ethernetten aldığınız hızın %90-95 kadarını wifi'de rahatlıkla görürsünüz .

Modem olarak da değiştirmek isterseniz , ihtiyaca göre Omni yada Extra DSL modem'lerden birini tercih edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 30 Haziran 2020; 18:31:49 >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    en kısa 20 snaye basılı tutmalısın cihaz üzerinden ki ışıklar aynı anda yanıp sönecektir o zaman resetlenmiş olur cihazın.
  • JonathanJames J kullanıcısına yanıt
    @micro77 hocama kesinlikle katılıyorum.
  • Sık sık internette kopma problemi yaşadığım için modemimi değiştirmeye karar verip, bir Keenetic Extra DSL almıştım. Keenetic'i kurduktan sonra da kopmalar devam edince, önce epey bir moralim bozuldu. Ancak sonra asıl problemin evimin içindeki tesisatta olduğunu (Telegram grubundaki arkadaşların da yardımıyla) keşfettim. Ev içindeki kötü bağlantı noktalarını temizleyince Keenetic de uçuşa geçti.

Gerek wi-fi performansı, gerek kullanıcı dostu arayüzü, gerek Torrent gibi uygulamaları ile Extra DSL bence mükemmel bir modem.

SNR değeri 10'un altında görünen arkadaşlara tavsiyem: öncelikle evinizin içindeki bağlantı noktalarını bir elden geçirin, mümkünse sıfır ara bağlantı yapmaya çalışın. İnternet performansı ile ilgili problemlerin büyük kısmı servis sağlayıcıdan ya da modemden ziyade kullanıcının tesisatındaki zayıflıklardan kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 30 Haziran 2020; 19:29:59 >
  • Merhaba millet.

Ben de bugün modemi alarak aranıza katıldım.

50mb TTNet kullanıyorum ve aşağıdaki değerleri alıyorum. Modem konusunda pek bir bilgim yok, tavsiye edebileceğiniz yapmam gereken ayarlar var mıdır.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    merhaba

SNR 11.5 değerleriniz fena değil ,

biraz daha yüksek olabilir görünüyor.

Kopma vs. yaşamazsınız gibi görünüyor .

eğer olursa tesisatı gözden geçirmeniz gerekebilir.

iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim.
    Komple değiştirmek istiyorum beni tatmin eder mi sizce.

• Arkadaşlar selamlar ,

Kısmetse modemim bugun gelecek .İnternet sağlayıcım turk telekom , modem geldiginde kurulumu sanirim biraz karisik.İnternet kurulumumu nasil yapacagim acaba bununla ilgili rehber vs. var mi? bir de modemi yoracak herseyi kapamak istiyorum torrent vs.

• American Psycho kullanıcısına yanıt
    Basit arayüzlü modem alsaydın ya, macera peşinde neden koşuyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asc2

Basit arayüzlü modem alsaydın ya, macera peşinde neden koşuyorsun?
    Macera pesinde kosmuyorum , baya arastirdim bu modemi onerdi cogu kisi cekim gucu vs.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.