Şimdi Ara

Kedimi kedi tasması ile dışarı çıkarmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 5 yaşlarında bir kedim var,bütün aşıları tam.Sürekli evde evde hayvan bunaldı artık.Şu ayaklardan geçirilen kedi tasmasından var,bir kaç kere takmayı denedim ama hiç istemedi bende zorlamadım.Bisiklet süren biriyim sahilde vs,ona özel bir bölüm yada çanta düşünüyorum beraber gezebileceğimiz.Fikri olan var mı ?

• Küçük köpekler için olan göğüs tasmalarından bir de 3 metre uzayan flexilerden alıp bende arada sahile oturmaya gittiğimde götürüyorum yanımda ama genel olarak evde aslan sokakta kedi oldukları için korkuyor fazlasıyla.Bisiklette daha fazla korkabilir kutusunda olsa bile ama benim yöntemi uygulayabilirsiniz.

Göğüs tasmasıda olsa gözünüzden kaçırmayın geri geri giderek benimki bir kaç kere çıkardı onu kaybolmasın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Küçük köpekler için olan göğüs tasmalarından bir de 3 metre uzayan flexilerden alıp bende arada sahile oturmaya gittiğimde götürüyorum yanımda ama genel olarak evde aslan sokakta kedi oldukları için korkuyor fazlasıyla.Bisiklette daha fazla korkabilir kutusunda olsa bile ama benim yöntemi uygulayabilirsiniz.

Göğüs tasmasıda olsa gözünüzden kaçırmayın geri geri giderek benimki bir kaç kere çıkardı onu kaybolmasın sonra

Bende kediler için olan tasmadan var bir giydirsem kaçabilmesi olası gözükmüyor acaba yaşı geçtiği için artık yapamaz mıyız ?

• Hocam tasmaya alışık olmadığı için sürekli çekmesi boynuna zarar verebilir ve onu çıkarması daha kolay olur göğüs tasmaları daha garanti ve zararsız oluyor çekse bile.Çok bir paraya almamıştım ben 10 liramı 15 liramı neydi yanlış hatırlamıyorsam.Bana kalırsa öyle bir şey alın.

Bisiklet konusunda hiç bilmiyorum vallahi belki zamanla alışır.Belkide hiç korkmaz denemek lazım.Bizimki baya korkak.
  • quote:

Hocam tasmaya alışık olmadığı için sürekli çekmesi boynuna zarar verebilir ve onu çıkarması daha kolay olur göğüs tasmaları daha garanti ve zararsız oluyor çekse bile.Çok bir paraya almamıştım ben 10 liramı 15 liramı neydi yanlış hatırlamıyorsam.Bana kalırsa öyle bir şey alın.

Bisiklet konusunda hiç bilmiyorum vallahi belki zamanla alışır.Belkide hiç korkmaz denemek lazım.Bizimki baya korkak.

Benim kedi 11 kg civarı baya büyük bir hayvan,insanlar görünce şaşırıyor başkalarının kedisi lağım faresi gibi kaldı bunun yanında. Bahsettiğim tasma şu göğüsten ve ayaklardan geçirilen boyun bölgesiyle alakası yok hocam sırttan bağlanıyor kayışı.

• Maşallah Bizimki sıska valla.Kısır olmasına karşın kilo almadı bir türlü.

Aynen hocam benim bahsettiğimde o tasmalardan.Onlarla sorun yaşamazsınız flexide alırsanız.Ama bence 3 ten fazla alın sürekli dolandığı için sandalye ayaklarına falan kısa kalıyor uzaklaşamıyor çok fazla.
  • quote:

Maşallah Bizimki sıska valla.Kısır olmasına karşın kilo almadı bir türlü.

Aynen hocam benim bahsettiğimde o tasmalardan.Onlarla sorun yaşamazsınız flexide alırsanız.Ama bence 3 ten fazla alın sürekli dolandığı için sandalye ayaklarına falan kısa kalıyor uzaklaşamıyor çok fazla.

Tamamdır hocam bu arada benimkide kısır yavruken sokaktan bulmuştum bunun babası köpeklerle kavga eden çok iri bir kediydi.Hayvanda bir kafa vardı kavun kadar ama bununki öyle olmadı kısırlaştırıldığından dolayı kafa diğer kedilerden büyük ama kendi ailesine göre ufak kaldı vücut kocaman

• Resim atabilirseniz iyi olur hocam Sağlıklı olsunlarda sorun değil kilolu olmuşlar zayıf olmuşlar.
  • Ben çıkartıyorum hatta arabayla gezdiriyorum çok seviyor ama bunu bebekliğinden beri yapıyorum, yetişkin kediyi alıştırmak kolay olur mu bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.