Şimdi Ara

silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 22 Ocak 2021; 6:30:55 >

• Bizimki de öldürüyor sinekleri ama yemiyor hocam.Sizinki ilginçmiş Gerçi bizimkide poşetleri yiyor

Veterinerinize bir danışın bana kalırsa.
  • Bizimkinin en sevdiği aktivite. 1,5 yıldır şimdiye dek hiç sorun yaşamadık. Sinek, örümcek, bazen karınca... Yazın sivri sinekleri yakalarsa, andım var, en iyi 1 ay yaş mamayla besleyeceğim onu :)
  • Yakalıyorsa zaten yesin hocam bizimkiler yakalayamıyor anca perdelere tırmanıyor sağı solu dağıtıyor yesin ses etme :)
  • normal, sorun yapma
  • İc güdüleri geregi bunu yaparlar benim kedimde yapiyor sorun etmeyin mide asitleri eritiyor bole canlilari ic parazit ve asilarini ihmal etmeyin sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahçede dişi bir kedimiz vardı adı Üçro. Üç renkli olduğu için bu ismi verdik ona. Şimdi 4 yaşlarında olması lazım. Kısırlaştırmıştık çünkü genetiği çok sağlam bir hayvan. Hal böyle olunca tüm erkek kediler hastaydı kendisine. Daha yavruyken bile 8-9 erkek kedinin bir seferde kovaladığı olurdu onu. Ağaca çıkar, korka korka izlerdi aşağıdaki azmanları o minik haliyle. Kıyamadık ve kısırlaştırdık biz de. Rahat bir nefes aldı hayvancağız, şimdi çok mutlu. Kendisi aynı zamanda hem çok zeki hem de çok bencildir.
    Velhasıl onun radarlarından da hiçbir sinek sağ kurtulamaz. Görmüş olduğum en akrobatik kedi gerçekten. İsterse yeni mama yemiş, tıka basa tok olsun "vzz" diye bir ses duymayagörsün, kusursuz bir hamleyle mideye indirir o zavallı sineği. İşin kötü yanı arıları da affetmez hiç. Hele ki siyah ve devasa boyutta olan, doğa için çok önemli olan ve etrafta nadir karşılaştığımız yaban arılarının da korkulu rüyasıdır Üçro. Hiçbir aşısı yapılı değildir Üçronun ve kendisi at gibi sağlıklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ricoeu

Bahçede dişi bir kedimiz vardı adı Üçro. Üç renkli olduğu için bu ismi verdik ona. Şimdi 4 yaşlarında olması lazım. Kısırlaştırmıştık çünkü genetiği çok sağlam bir hayvan. Hal böyle olunca tüm erkek kediler hastaydı kendisine. Daha yavruyken bile 8-9 erkek kedinin bir seferde kovaladığı olurdu onu. Ağaca çıkar, korka korka izlerdi aşağıdaki azmanları o minik haliyle. Kıyamadık ve kısırlaştırdık biz de. Rahat bir nefes aldı hayvancağız, şimdi çok mutlu. Kendisi aynı zamanda hem çok zeki hem de çok bencildir.
    Velhasıl onun radarlarından da hiçbir sinek sağ kurtulamaz. Görmüş olduğum en akrobatik kedi gerçekten. İsterse yeni mama yemiş, tıka basa tok olsun "vzz" diye bir ses duymayagörsün, kusursuz bir hamleyle mideye indirir o zavallı sineği. İşin kötü yanı arıları da affetmez hiç. Hele ki siyah ve devasa boyutta olan, doğa için çok önemli olan ve etrafta nadir karşılaştığımız yaban arılarının da korkulu rüyasıdır Üçro. Hiçbir aşısı yapılı değildir Üçronun ve kendisi at gibi sağlıklıdır.

Tek ısırıkla bir boğayı da devirir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

quote:

Orijinalden alıntı: ricoeu

Bahçede dişi bir kedimiz vardı adı Üçro. Üç renkli olduğu için bu ismi verdik ona. Şimdi 4 yaşlarında olması lazım. Kısırlaştırmıştık çünkü genetiği çok sağlam bir hayvan. Hal böyle olunca tüm erkek kediler hastaydı kendisine. Daha yavruyken bile 8-9 erkek kedinin bir seferde kovaladığı olurdu onu. Ağaca çıkar, korka korka izlerdi aşağıdaki azmanları o minik haliyle. Kıyamadık ve kısırlaştırdık biz de. Rahat bir nefes aldı hayvancağız, şimdi çok mutlu. Kendisi aynı zamanda hem çok zeki hem de çok bencildir.

Tek ısırıkla bir boğayı da devirir..

• Benim bir kedim vardı, bu benim gazeteyle indirdiğim sinekleri yiyordu, 7-8 olunca kustu böyle leş gibi bir öbek sinek vardı. Bu 16 yıllık hikaye tabi.

Benim şimdiki kedilerim hiç sinek felan yemez. Mesela bir kere kedinin biri hamamböceğiyle oynuyordu, bir baktım böcek yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.