Şimdi Ara

Kedim neden böyle yapıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayfer 2 aylık bi tekir kedi, 3 haftadır beraberiz, uykusu geldiğinde hep gelip koynuma yatıyor uyuyor, ben genelde yatağımda laptopla takılıyorum gelip yatıyor bana yapışarak, buraya kadar hiç bi sorun yok, geceleri de birlikte uyuyoruz, ama onun haricinde sürekli benden kaçıyor, ben ona yaklaşıyorum o benden kaçıyor, elimi sevmek için uzatıyorum ama ondanda kaçıyor, hiç kendini sevdirmiyor, sadece uyurken sevebiliyorum, ben mesela kalkıp mutfağa gidiyorum ayfeer gel kızım diyorum koşarak geliyor yanıma kadar ama ben eğilince hemen kaçıp gidiyor yani neden böyle yapıyor ben daha öncede çok kedi besledim, ama böylesini ilk kez görüyorum, son derece sakinim, beni sevmedi ısınamadı desem, neden uykusu geldğinde gelip yanıma yatıyor?, sabah benim yüzümü yalayarak uyandırıyor?, ya valla anlamadım ne yapmalıyım sizce arkadaşlar

• Bizde de var aynı model bitane sadece uykusu geldiğinde ve kızgınlık dönemine girdiğinde sevdirir kendini endişe edecek bir durum yok bazıları kucaktan inmez bazıları hiç kucak sevmez. dünyalar tatlısı bir kedin var ufak tefek şeyleri kendine sorun etme derim
  • Oyun istiyor.
  • bilerek kacıyor sende pesinden kosup oynayasın diye :) bizimkide oyle yapar arada :)
  • beim mix de bazen tozutuyor...

koltukta oturuyor bilgisayarla ilglenirken sanki canını acıtmışsıncasına miyavlayarak koltuğa atlıyo... koşa koşa iniyo koridoru turluyo.. duruyo. koşuyo... o sırada tutmaya çalıştığım zaman benden de kaçıyor...

ama onun haricinde yanlışlıkla canını acıtsam bile benden kaçmıyor...

senin kedide biraz fazla enerji var...
    bi lazer al ve onu koştur ((=

yorulduğunda da yemeğini ver ve arkana yaslan...

hll knk nooooolur beni seeeev diye yanına gelir...
    bacaklarına patilerine bastırmadan masaj yap...
    yeni yemek yediği için gazı olacatır... baş parmağınla ya da 2 parmağınla karnına bastırarak masaj yap...

edit:
    özet:
    yorulmasını sağla
    karnını doyur
    masaj yap/sev

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imOKAY -- 9 Haziran 2013; 21:29:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.