Şimdi Ara

Kedim kusuyor , yemek yemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
2
Favori
70.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tam olarak yaşını bilmiyorum ama 8-9 aylık erkek kedim var . evde bakıyoruz . bahçeli ev oldugundan dışarı çıkabiliyor . son 2 gündür çok halsiz . titriyor . hareket edemiyor . gözleri değişik bakıyor ağlıyormuş gibi . yemek yemiyor . ve kusuyor . evet 3 gün içinde 5 kere galiba kustu . kustuktan sonra hemen gözlerden uzaklaşıyor suçluymuş gibi .

babam arkadaşına sormuş adam demiş ergenliğe giriyor ondandır . acaba gerçekten öyle midir ?

• Acilen en yakın veteriner
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtezacan

Acilen en yakın veteriner
    Veterinere götürmelısın buyuk ıhtımal şurup önericektir suyuna veya yemegıne katıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreturhan5

Veterinere götürmelısın buyuk ıhtımal şurup önericektir suyuna veya yemegıne katıyorsun.

Alıntıları Göster
    bugün dışarı çıkardık . tuvaletini yaptı . eve getirdik . yoğurdu çok sever . ama hiçbişey yemedi . biz de zorla verdik az da olsa yedi . ama yine yatıyor . aslında veterinere gittik . ama kediyi götürmemiştik . adam dedi üşütmüş olabilir v.s ..

ama galiba götürücez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

bugün dışarı çıkardık . tuvaletini yaptı . eve getirdik . yoğurdu çok sever . ama hiçbişey yemedi . biz de zorla verdik az da olsa yedi . ama yine yatıyor . aslında veterinere gittik . ama kediyi götürmemiştik . adam dedi üşütmüş olabilir v.s ..

ama galiba götürücez .

Alıntıları Göster
    Burada çare aramak yerine vete götürün, parazit tableti yutuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Burada çare aramak yerine vete götürün, parazit tableti yutuyor mu?

Alıntıları Göster
    kediyi bu sabah veterinere götürdük . gözle görülür şekilde zayıflamıştı malum 4 gündür yemek yemiyor . herneyse ben yoktum babam götürdü . iğne yapmışlar ve şurup vermiş doktor. şuan iyi durumda heradle yatıyor

acaba ne zaman düzelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

kediyi bu sabah veterinere götürdük . gözle görülür şekilde zayıflamıştı malum 4 gündür yemek yemiyor . herneyse ben yoktum babam götürdü . iğne yapmışlar ve şurup vermiş doktor. şuan iyi durumda heradle yatıyor

acaba ne zaman düzelecek

Alıntıları Göster
    vitamin filan vermemiş mi
    serum?
    o kadar halsiz kediye vitamin serum vs verilse iyi olurdu sanki
    beslenmesine dikkat etmek faydalı

• İçiniz rahat etmediyse başka bir veterinere de gösterebilirsiniz. Bazen bir doktorun gözden kaçırdığını diğeri görebilir.
  • quote:

İçiniz rahat etmediyse başka bir veterinere de gösterebilirsiniz. Bazen bir doktorun gözden kaçırdığını diğeri görebilir.
    daha bugün aynı şikayetleri hafife aldığımdan 1 aylık kedimin bir tanesi elimde öldü diğer kardeşi de halsizleşti belirgin şekilde

maddi imkan olmadığından belediye den yardım istedim hafta sonu diye ve sınırımız değil diye iki tane belediyeden hizmet alamadım parasızlık delirtiyor adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

daha bugün aynı şikayetleri hafife aldığımdan 1 aylık kedimin bir tanesi elimde öldü diğer kardeşi de halsizleşti belirgin şekilde

maddi imkan olmadığından belediye den yardım istedim hafta sonu diye ve sınırımız değil diye iki tane belediyeden hizmet alamadım parasızlık delirtiyor adamı

Alıntıları Göster
    Maddi imkansızlık derken? Muayene ettirdiniz de çok uçuk bi rakam mı çıkardılar size?
  • quote:

Maddi imkansızlık derken? Muayene ettirdiniz de çok uçuk bi rakam mı çıkardılar size?

dolmuş parası yokken nasıl muaeyene ettiricem ? olduğum yer merkez de değil belediye dernek leri aradım sonuç sıfır.
  • quote:

quote:

dolmuş parası yokken nasıl muaeyene ettiricem ? olduğum yer merkez de değil belediye dernek leri aradım sonuç sıfır.

Alıntıları Göster
    Dolmuş parası yokken nasıl kedi bakacaksınız?
  • quote:

ne yapayım sokağa mı atayım ? fabrikamız yok malesef herzaman para kazanamıyoruz .
  • quote:

quote:

ne yapayım sokağa mı atayım ? fabrikamız yok malesef herzaman para kazanamıyoruz .

Alıntıları Göster
    İç parazit tableti alıp yutturur musunuz? Rica etseniz 5 liraya verirler herhalde. Tabletin çeyreğini yutması gerekir yavru kedinin.
  • quote:

İç parazit tableti alıp yutturur musunuz? Rica etseniz 5 liraya verirler herhalde. Tabletin çeyreğini yutması gerekir yavru kedinin.

tamamdır yapıcam bunu .

bu arada belediyelerin yönetmelik gereği yardımları sadece sokak hayvanlarına imiş

benden 4 yıllık kedimi vermemi söylüyor Annesiz veremem sonuçta kedi emziriyor onu.

şaştım kaldım yahu gerçekten düşmeye gör kimse yardım etmiyor yazık ki ne yazık...
  • quote:

quote:

tamamdır yapıcam bunu .

bu arada belediyelerin yönetmelik gereği yardımları sadece sokak hayvanlarına imiş

benden 4 yıllık kedimi vermemi söylüyor Annesiz veremem sonuçta kedi emziriyor onu.

şaştım kaldım yahu gerçekten düşmeye gör kimse yardım etmiyor yazık ki ne yazık...

Yaş kaç?
  • quote:

quote:

quote:

tamamdır yapıcam bunu .

Yaş kaç?

Alıntıları Göster
    Bence bu foruma konu açmak yerine koşar adımlarla veterinere git

• quote:

Orijinalden alıntı: SeenSoul

Bence bu foruma konu açmak yerine koşar adımlarla veterinere git

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kedim Bu Şu anki hali ben şimdi Aşı yaptırmayı düşünüyorum yaklaşık ne kadar Tutar Hangi aşıları yaptırmalıyım.!Lutfen Yardım Bide kedim hırçın oluyo sevdirmiyo kendini Ne yapmam Lazım.lutfen Yardım!

• quote:

Orijinalden alıntı: KıngForLazy

Arkadaşlar kedim Bu Şu anki hali ben şimdi Aşı yaptırmayı düşünüyorum yaklaşık ne kadar Tutar Hangi aşıları yaptırmalıyım.!Lutfen Yardım Bide kedim hırçın oluyo sevdirmiyo kendini Ne yapmam Lazım.lutfen Yardım!

Alıntıları Göster
    Karma aşı yaptır 3 virüsten birden koruyor. Kediyi biraz mutlu etmeye çalış daha iyi mamalar oyuncak fare ve top al. İmkanın varsa bir tane yavru kedi getir, yavruyu hemen kabullenir hem de oynar onunla.

• quote:

Orijinalden alıntı: KıngForLazy

Her kedinin kırmızı çizgileri olabiliyor, karnını elletmek istemiyorsa elleme iyice hırçınlaşır, benim bir kedim karnını elleyince patilerini tutup sallayınca hart diye ısırıyor :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.