Şimdi Ara

Kedim Anormal Davranışlar Sergiliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gündür kedim battaniyemin üstüne çıkıp ön ayakları ile battaniyeyi tepeliyor ve miyavlayarak battaniyeyi ısırıyor ve ben yanına gidince elimi ısırarak miyavlıyor ve hiç bir şekilde ısırmayı bırakmıyor. Şuan kardeşimin elini ısırıp arka ayakları ile tepiniyor ancak odada yanlız bırakırsak kurtulabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cinsiyeti ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Bir kaç gündür kedim battaniyemin üstüne çıkıp ön ayakları ile battaniyeyi tepeliyor ve miyavlayarak battaniyeyi ısırıyor ve ben yanına gidince elimi ısırarak miyavlıyor ve hiç bir şekilde ısırmayı bırakmıyor. Şuan kardeşimin elini ısırıp arka ayakları ile tepiniyor ancak odada yanlız bırakırsak kurtulabiliyoruz.

Kızışmış işte, kısırlaştıracaksınız 50 kere yazıyoruz.
  • eee Marttayız
  • Kediniz küçük mü ? Ön patileriyle elinizi kavrayıp, arka patileriyle ittiriyorsa oyun yapıyordur size. Eğer evde tek kedi oysa sıkılıyordur, size sarıyordur napsın hayvancık Tabi bahsettiğiniz hareket buysa. Eğer değilse ve kedi büyükse kızgınlıktadır. Kolay gelsin..
  • Oğlunuz size bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Bizimkinin evde eşi olmasına rağmen yerdeki peluş halımı kuma getirdi kızımın üzerine. Gelin diyoruz artık halının kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Oğlunuz size bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Bizimkinin evde eşi olmasına rağmen yerdeki peluş halımı kuma getirdi kızımın üzerine. Gelin diyoruz artık halının kendisine

Bu komik işte, gelin halı Kedileriniz kaç aylık ?
  • Kızımızı bilmiyorum, onu bulduğumuzda da bu boyutlarındaydı, ön dişlerinden 3 tanesi döküktü, o sebeple yaşının olabileceğini düşünmüştük ama dişlerinin dökülmesi dışında yaşlı olduğunu belirten hiçbir şey yok. Gayet sağlıklı ve hareketli

Oğlumuz da sokaktan aldığımızda 8 aylık civarındaydı, şimdi 3 yaşına yaklaştı. Kızımız bulduğumuzda hamileydi ama o dönemde kızımızın hastalığı olduğu ve çok ağır enfeksiyon geçirdiği için bebeklerle birlikte, rahmi alınmak zorunda kaldı... Çok üzüldüm ama meleğim iyileşti ve kurtuldu. Hem de evimizin prensesi oldu

Dusty oğluş da kısırlaştırma operasyonu geçirdi ancak hala halvet peşinde koşturuyor. Kaloriferin üzerinde yatıp yatıp havalar ısındı zannediyor ve "bıırrnaauuuğğğ" niye halısına gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: samilton

cinsiyeti ne ?

HAahahaha Hort olayı iyiymiş. Rekor kırmışsın hocam
  • quote:

Kızımızı bilmiyorum, onu bulduğumuzda da bu boyutlarındaydı, ön dişlerinden 3 tanesi döküktü, o sebeple yaşının olabileceğini düşünmüştük ama dişlerinin dökülmesi dışında yaşlı olduğunu belirten hiçbir şey yok. Gayet sağlıklı ve hareketli

Oğlumuz da sokaktan aldığımızda 8 aylık civarındaydı, şimdi 3 yaşına yaklaştı. Kızımız bulduğumuzda hamileydi ama o dönemde kızımızın hastalığı olduğu ve çok ağır enfeksiyon geçirdiği için bebeklerle birlikte, rahmi alınmak zorunda kaldı... Çok üzüldüm ama meleğim iyileşti ve kurtuldu. Hem de evimizin prensesi oldu

Dusty oğluş da kısırlaştırma operasyonu geçirdi ancak hala halvet peşinde koşturuyor. Kaloriferin üzerinde yatıp yatıp havalar ısındı zannediyor ve "bıırrnaauuuğğğ" niye halısına gidiyor

Ya bu Dusty'cik çok komik bir kediymiş Gözümde canlanınca iyi güldüm

Evde eşi var dediniz ya, ben de küçükler ve çiftleşecekler sanmıştım

• Hiç sorma, dünyanın en ciddi işini yapıyor o sırada evladım.

Buyrun dusty oğlan

Bu da Bal hanım

• quote:

Hiç sorma, dünyanın en ciddi işini yapıyor o sırada evladım.

Buyrun dusty oğlan

Bu da Bal hanım

Of yaa ben yerim bunları Tekirler işte, tatlılık abideleri Şu Dusty'nin tontonluğuna bak Bal hanım da çok güzel. Uzun tüylü, aslan gibi yelesi varmış maşallah İkinci resimde süper çıkmış ama Gidip kendi kedişimi mıncıklayayım bari

Bir de birşey soracağım, sizin kedişler kısırlaştırdıktan sonra mı böyle tontiş oldular ?

• Kızı eline alsan görürsün aslında hiç tontiş olmadığını Upuzun tüyleri var sadece yavrumun. Bir gün kendini klozete atınca yıkamak zorunda kalmıştım. Evde eklerim fotoğraflarını, kocaman postun altından fare kadar bir şey çıktı

Dusty'nin de kışlık hali bu. Kışın yanaklanıyor hemen, acaip bir vücut yapısı var. Yazın da ince uzun bir kedi oluyor. Mevsimsel döngüsü var oğlumun

Kısırlaştırdıktan sonra şişmanladı desem yalan olur, çok hareketli oldukları için ikisi de vücutları gayet sağlıklı.

• quote:

Kızı eline alsan görürsün aslında hiç tontiş olmadığını Upuzun tüyleri var sadece yavrumun. Bir gün kendini klozete atınca yıkamak zorunda kalmıştım. Evde eklerim fotoğraflarını, kocaman postun altından fare kadar bir şey çıktı

Dusty'nin de kışlık hali bu. Kışın yanaklanıyor hemen, acaip bir vücut yapısı var. Yazın da ince uzun bir kedi oluyor. Mevsimsel döngüsü var oğlumun

Kısırlaştırdıktan sonra şişmanladı desem yalan olur, çok hareketli oldukları için ikisi de vücutları gayet sağlıklı.

İran kedisi sahiplerinden de duymuştum, tüylerini traş edince zayıf olduğu ortaya çıkıyor diye. Bal hanım da şişman görünümlü zayıf demek ki Dusty'nin koca kafalılığı bizim okulun bahçesindeki bir kediye benziyor. Hatta resmini de koyayım. Ben ona 'Haydut' diyorum

• Civarının belalısı ha bu sıpa? Tipe bak yahu, yerim
  • Aynen öyle ya.. Mesela bunun önüne mama koyuyorum, sonra başka kedi geliyor onun önüne koyuyorum. Haydut da hemen geliyor o kediye pati atıyor onun mamasını yemeye başlıyor

Çok şaşkın ama, dili dışarıda sürekli
  • Çenesinin altındaki süt bıyığı da mükemmel duruyor ama dusty gibi boyunsuzlardan bu da.
  • Evet aynı kardan adam gibiler di mi Bir gövde ve üstüne konulmuş bir kafa

Benim kendi kedim de tam tersi, küçük kafalı ve boynu da var o yüzden.
  • Kedi denen şey çok ilginç bir şey, içini ısıtıyor insanın. Halvet konusundan nerelere geldik. Valla senin kedinin o küçük kafası ve boynunu da yerim ben, hiç affetmem
  • Kedilerin hepsi ayrı bir dünya hocam. Tıpkı insanlar gibi. Kedilerin değerini bilelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.