Şimdi Ara

Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
3
Favori
58.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son hali:

Hersey eski günlere dönmeye başladı :)
    Yalıyor, Yiyor, İçiyor , Sokakta koşan çocukları takip ediyor :)

Gelen tüm mesajlara Teşekkürler.

E7:Serum takılan kolundaki bantlar söküldü
    E6:Umarım kimse böyle birşey yaşamaz.
    E5:Kedi iyileşiyor, tekrardan bizi yalamaya başladı, tuvaletini rahatlıkla yapıyor. Yemeğini rahatlıkla yiyor.
    E4:Bizim ihmalimiz olması düştükten sonra ilgilenmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yapabiliyorsan zamanı geri al burda boş yapma !
    E3:Şöyle bir konuda bile insanın dini'ni yargılayacak kadar düşüncesiz insanlar var.

Arkadaşlar çok fazla yorum geliyor, hepsini cevaplıyamıyorum kusura bakmayın. Hepsini okuyorum.

E2: Şuan elinde o parça ile mutlu gözüküyor, pencerede kara sinek gördü koştu yanına öyle onu seyrediyor. İçimizi rahatlattı bi nebze.
    E : Sabah serum takıldı.
    Yan etki : sürekli idrar
    Suan iyiye gidiyor gibi :)

Herkese merhaba arkadaşlar

Evet bi ihmal sonucu arka balkonun açık olması sebebiyle kedimiz aşağı düşmüş. Farkedince koşarak , ağlayarak aşağı indik baktık yok.
    Komşulara sormaya karar verdik.
    Neyseki komşulardan biri görmüş hemen baktık dediğine göre birsey yokmuş bir ses duymuslar ve arabanın tavaninda büyük bir göçük varmış
    Asagida aradık neyse bi şekilde bulduk bi arabanın tekerinin altında yatiyordu.
    Can haliyle kaçmış olmalı hayvancağız
    Biraz kanlar vardı yerde, arka bölgesinde ve ağız kısmında da vardı. Kostuk veterinerimizi aradık evlerine gittik 4 tane aşı yaptılar hemen (mikrop kapmaması,kanının durması vs.) Kedi biraz ağladı ama olsun kemikleri sağlammış. Biraz dışarıdan da basıp baktılar vücuduna.

Olay 2 gün önce oldu hala şoktayız.

Tek tesellimiz Allahın esirgemiş olması.

Şuan biraz Üzgün bizden uzaklara gidiyor uzanıyor ve idrarinda kan var . Birazda istifra ediyor. Sanırım ilaçların yan etkisinden dolayı.

Araç tavanındaki hayvan şeklindeki göçük.
    Bu arada merak eden varsa adamla konuştuk haber verdik bizim kedimiz diye. Kendileri teşekkür ettiler bu hafta yaptırmak için alacağız araçlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem1000 -- 12 Haziran 2017; 20:50:23 >

• Hakikaten hocam 10 numara bi zamanlama

Adam kedim 12. Kattan düşmüş diyor sen sizin eve giren kediyi felç eden babandan bahsediyorsun

Seni tebrik ediyorum

Hadi baban kediyi öldürdü kedinin sucu eve girmek cezası ölüm

O hayvan belkide aç olduğu için eve girmişti

Sende bunu anlatınca hem sana hem babana madalya takmak lazım.
  • Böyle kuytu köşelere yatıyor 2 gündür. Hayvan yalnız kalmak istiyor tabi

• Sürekli halsiz ve bitkin. Durmadan kusuyor

Dudak bölgesindeki yarası

İnsanın elinden hicbirsey gelemiyor olması çok kötü birsey. Biz maddi olarak herseyi düşünüyoruz suan ancak yaşadığımız yerde röntgen çekimi yok en yanın ile yönlendiriliyoruz.

• Su içtikten sonra köpüklü şekilde kusuyor sanırım ilacı atıyor vücudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem1000 -- 9 Haziran 2017; 7:43:2 >

• Geçmiş olsun hocam.
  • Kedileri severim hocam, üzüldüm. Yanına arkadaş kedi getirin. Zaten bir hayvanı tek olması mantıksız. İki tane getireceksin ki arkadaşı olacak. Geçmiş olsun tekrardan.
  • İç kanama riski olan hayvanı veteriner nasıl bıraktı? Tekrar götür veteriner e benim kedim 8 nci kattan düştü iç kanamadan öldü:( Sizinkini araba korumuş. Allah şifa versin.
  • bahran B kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakasız ve saçmalık.Sanki muhabbet kuşu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Sen tek başına 12. Kattan aşağı düşsen, yanında kimse olmasa konuşmasan piskolojin nasıl düzelecek. Seninde bir hayvan olduğunu unutmaman gerekiyor. Hayvanlar yalnız kalmayı sevmezler yalnız kalmak isterler bazen ama uzun süreli yalnızlık piskolojilerini etkiler. Bu durumda onun hastalığından çok onun korkusu, piskolojisininden etkileniyor bunuda tek başına aşması biraz zor. Yanında bir kedi daha olsa daha rahat aşabileceğini düşünüyorum. Madem tek başına yaşayabilir o zaman, tek ev tut ve evden dışarı çıkma, bir tane hayvan al yanına onunla yaşa bakalım kaç ay dayanabileceksin, konuşmamaya. Piskolojin nasıl olacak?
  • Çok geçmiş sun çok üzüldüm. Benim de kedim var balkonlarda serbestçe dolaşıyor bende sürekli korkuyorum ama biraz alıştık duruma. Boş kusması midenin de boş olduğunu gösteriyor yemiyor anlaşılan bişey. Çok sevdiği ödül maması gibi birşeyler varsa bir süre sürekli ondan alın kediyi azıcık şımartın. Sürekli okşayın ince ses tonuyla sevin, hır hır hır yapmasını sağlayın. Psikolojik destek çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Geçmiş olsun hocam.

Çok teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahran

Kedileri severim hocam, üzüldüm. Yanına arkadaş kedi getirin. Zaten bir hayvanı tek olması mantıksız. İki tane getireceksin ki arkadaşı olacak. Geçmiş olsun tekrardan.

Hocam maalesef öyle bir şans yok gibi. En yakın kedi ile küs kendisi. Bi erkek kedi var tanidikta doktor birakirsa konuşurlar belki ama suan gözü onu görmez

Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem1000 -- 9 Haziran 2017; 9:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Shot One Kill

İç kanama riski olan hayvanı veteriner nasıl bıraktı? Tekrar götür veteriner e benim kedim 8 nci kattan düştü iç kanamadan öldü:( Sizinkini araba korumuş. Allah şifa versin.

Hocam bilmiyorum bende. KemiklerinI yokladilar el ile ve 4 aşı yapıldı ilk gün. Dün akşam 2 tane daha yapıldı 20 dk sonra seruma gidiyoruz. Hayvan iyice bitkinleşti. Çok teşekkürler

Sizi belki anlayamam ama yinede ölüm korkusunu bende yaşıyorum. Dün gece hiç uyumadım şimdi serumdan sonraki halini merak ediyorum. Psikolojim darmadağın suan . Hayvanın o Üzgün bakışları beni çok kötü yapıyor..
    Araba dediğiniz gibi çok iyi oldu yoksa betona çakilirdı Allah korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem1000 -- 9 Haziran 2017; 9:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Kedilerin psikolojisi biraz farklı oluyor doğru. Bizden uzakta oturmayi tercih ediyor. Yalnız lık istiyor iyileşmek için . Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: comfortline

Çok geçmiş sun çok üzüldüm. Benim de kedim var balkonlarda serbestçe dolaşıyor bende sürekli korkuyorum ama biraz alıştık duruma. Boş kusması midenin de boş olduğunu gösteriyor yemiyor anlaşılan bişey. Çok sevdiği ödül maması gibi birşeyler varsa bir süre sürekli ondan alın kediyi azıcık şımartın. Sürekli okşayın ince ses tonuyla sevin, hır hır hır yapmasını sağlayın. Psikolojik destek çok önemli

Sağolun hocam

Aman sizin başınıza gelmesin. Bizimki çok meraklı . Biz yokken açık unutmuş annem . O sırada herhalde eliyle yokladı boşluğu. Bu arada arabanın olması bencede çok iyi . Yoksa çakılırdı betona Allah korusun

• Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!)
  • Öncelikle geçmiş olsun bizim de kedimiz düşmüş idi şimdi hatırlayıp üzüldüm biraz. 5. Katta oturuyorduk alt katta da kedileri olan birileri oturuyordu. Bizim kedi erkek alt katın ise dişi; balkonda bunlar artık nasıl bizimkini cezbettiyse atlamış bizim kedi. 1. Katın çamaşır tellerine takılmış. İndik aşağı yok hayvan; uzak çevreyi aradık taradık yok. Yaklaşık 3 hafta bulamadık. 3 hafta sonra filan annem marketten dönerken bir ses duymuş çalıların arasında bayağı uzak bir yerde. Bakmış bizim kedi, aldı geldi hemen eve. Başlarda deli gibiydi yani bizi tanımayı geçtim saldırıyordu niye önlem almadınız der gibi. Ama sonra alıştı ve sağlığına kavuştu. Umarım sizin de kediniz sağlığına kavuşur hocam.
  • bahran B kullanıcısına yanıt
    Birader kediyle insanı nası bir tutuyorsun.6 tane kedi büyüttük kimisi tek büyüdü kimisi yanında bi kediyle daha.Tek olanda balkondan düştü hasta oldu hiç öyle psikolojisiyle alakası yok kedinin.Uydurmayın
  • kerem1000 K kullanıcısına yanıt
    Diğer canlılar tarafından yakalanmaktan korktukları için hastayken yaralıyken kaçıyorlar.Googleda bir sürü yazı mevcut.

Neyse hocam siz bidaha vet. götürün yazık iç kanamadan vs. başka şeyden gitmesin
  • Kemikleri elle yoklamak? Çıkıkçıya götürsen daha sağlıklı olurdu. Belki iç kanaması var, belki kasları yırtıldı. Doğru düzgün bir yere götürün.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.